Zespoły weselne - Lubin

Najbardziej popularne i cenione na terenie Lubina zespoły weselne oferują profesjonalne usługi, których specjalnością jest kompleksowa oprawa muzyczna. Oferta w zależności od indywidualnego zlecenia obejmuje odegranie marsza weselnego podczas opuszczania rodzinnego domu przez Pannę Młodą, obsługę uroczystości weselnej oraz poprawin. Każdy wokalista jak i wszyscy muzycy posiadają wykształcenie muzyczne co gwarantuję najwyższą jakość ich usługi. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyły na rynku branżowym zespoły weselne z Lubina ich repertuar dopasowany został do indywidualnych gustów muzycznych wszystkich zaproszonych na uroczystość gości, którzy mogą do białego rana bawić się w rytmach muzyki disco polo, rocka, popularnych standardów jazzowych czy folku. Dla wzbogacenia oferty muzycy weselni z Lubina przejmują konferansjerkę podczas wesela zachęcając jej wszystkich uczestników do wspólnej zabawy, gier oraz konkursów.

Zespoły weselne w Lubinie

Zespoły weselne w pobliżu Lubina

DuoHitPlus

Kargowa, Rynek 9 (Lubin w odległości ok. 94 km)

Telefony: kom. 503 035 814
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.duohitplus.pl

FEST zespół muzyczny

Wrocław (ok. 79 km od Lubina)

Telefony: kom. 503 064 382
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.zespolfest.pl

Inne: Obsługa muzyczna obejmuje muzykę na żywo, trzy solowe głosy (dwa męskie, i żeński), gitarę elektryczną, keyboard, dwa akordeony, konferansjera, muzyka biesiadna przy stołach z akordeonami, konkursy, zabawy, profesjonalne oświetlenie sceny i sali balowej oraz profesjonalne nagłośnienie.

Realizacja: Realizujemy zlecenia na terenach województw dolnośląskiego i opolskiego.

Zobacz także:

Zespoły weselne Legnica
Zespoły weselne Głogów
Zespoły weselne Środa Śląska
Zespoły weselne Bodzentyn
Zespoły weselne Sienno

Polecamy
Ostatnio dodane
2017-10-04 Agnieszka i Konrad Kierebińscy Naszą fotografię cechuje naturalność, spontaniczność i pozytywna energia! Gwarantujemy Wam wspaniałą pamiątkę na całe życie, w postaci zdjęć, o rewelacyjnej jakości. Zajmujemy się także wideofilmowaniem tel 601393905 Fotografia ślubna
Tomaszów Mazowiecki

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy