wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Nauka tańca weselnego
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2021-09-23 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann Kraków. Fantastyczna atrakcja na twoim weselu. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z innej okazji. W ofercie mamy różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny, w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków
2021-09-14 Feel The Travel Opowiedzcie nam o swoich marzeniach, a my zrobimy wszystko, by Wasza podróż poślubna była niezwykle romantyczna i wyjątkowa. Nasza oferta obejmuje kraje takie jak m.in. Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Kuba czy też Meksyk. Zapraszamy do kontaktu. Podróż poślubna
Kraków
2021-08-22 maXim Jesteśmy 5-cio osobowym zespołem muzyczny z ogromnym doświadczeniem i niebywale szerokim repertuarem, potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom i poprowadzić imprezę w sposób by stała się niezapomniana. Zespoły weselne
Zgierz
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Nauka tańca weselnego

Warszawa

Nasz taniec

Warszawa

Telefony: kom. 795 888 332
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasztaniec.pl

Inne: Nauka tańca weselnego, choreografia pierwszego tańca. Piosenki na pierwszy taniec

Dodaj firmę

Pierwszy taniec Młodej Pary to jeden z najważniejszych elementów każdego wesela. To również jedna z najbardziej romantycznych i stresujących chwil. Przez chwilę jesteśmy w centrum, otoczeni zaproszonymi gośćmi, którzy obserwują nasz każdy krok. Pierwszy taniec rozpoczyna także zabawę weselną.

PIERWSZY RAZ W TAŃCU

Do pierwszego tańca warto się przygotować. Najważniejsze to wybrać typ tańca i piosenkę. Zawsze można nauczyć się nowego na specjalną okazję, żeby zaskoczyć zaproszonych. Kurs tańca to dobra okazja na wspólne spędzenie czasu oraz odreagowanie przedślubnego stresu i znalezienie pasji. Można zdecydować się na lekcje: grupowe albo indywidualne. Instruktor pomoże w wyborze rodzaju tańca i odpowiedniej piosenki. Może też przygotować specjalny układ choreograficzny, który trwa od trzech do pięciu minut. Nie może być zbyt długi. Dla par, które nie brały udział w żadnym kursie najlepszy jest prosty, dobry do każdego utworu. Parom zaawansowanym w tańcu poleca się specjalny ułożoną do wybranego utworu.

Naukę najlepiej rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, np. 3 miesiące przed planowaną datą. A w sytuacji, kiedy do wesela jest mało czasu, najlepsze są kursy indywidualne.

TYPOWE TAŃCE

Do wyboru mamy tańce klasyczne, np. walc angielski i wiedeński oraz tango i fokstrot albo latynoamerykańskie, np. salsę i rumbę. Na weselu coraz częściej pojawia się także zumba, która angażuje gości. Jako połączenia tańca i fitnessu przy dynamicznej, latynoamerykańskiej muzyce, podrywa wszystkich do tańca. Najprostszym i najłatwiejszym tańcem do nauczenia oraz najczęściej wybieranym jest walc angielski. Jest lekki, romantyczny, elegancki, dostojny oraz idealny do długich sukni. Trochę trudniejszy, ale tak samo romantyczny jest wiedeński, który dzięki ćwiczeniom jest do opanowania przed weselem. A ciekawą taneczną alternatywą jest taniec zmysłów, czyli rumba – dobra dla krótkich kreacji.

ATRAKCYJNY POKAZ

Ciekawą atrakcją weselną jest pokaz tańca połączony z warsztatami, kiedy to goście mogą nauczyć się kilku podstawowych kroków wybranego tańca, np. flamenco, break dance i taniec brzucha lub towarzyskiego i latynoamerykańskiego.

Pierwszy taniec to szansa do dodatkowych atrakcji w postaci puszczanych baniek mydlanych i rzucanego konfetti. Większość par chce zatańczyć do swojego ulubionego utworu. Ale warto pamiętać, aby muzyka weselna była rytmiczna.