PlanowanieWesela.pl » Atrakcje weselne
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Atrakcje weselne

Firmy godne polecenia

Atrakcje weselne to niespodzianka dla gości. To także pamiątka, która zostanie uwieczniona na zdjęciach. A najbardziej nietypowe i niestandardowe zawsze się przydadzą.

ARTYSTA NA SCENIE

Jedną z atrakcją jest zorganizowanie profesjonalnego lub amatorskiego występu. Parkiet taneczny na chwilę stanie się sceną. Gości mogą zabawiać iluzjoniści, magicy, klauni i komicy. Oprócz pokazu iluzji możemy zorganizować pokaz taneczny lub barmański. Wspaniałym pomysłem jest pokaz tańca flamenco połączony z opowieścią o tańcu i warsztatami – goście nauczą się kilku podstawowych kroków. Cena tanecznej atrakcji jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości członków zespołu (od trzech do sześciu). Na weselu mogą się też pojawić anioły na szczudłach. Anioły to przebrani artyści, którzy w trakcie wesela uśmiechają się do gości i rozdają z góry smakołyki, zapraszają ich do tańca i zabaw, wnoszą tort oraz puszczają bańki i rzucają konfetti. Mogą stać się asystentami Młodej Pary podczas wychodzenia z kościoła lub pierwszego tańca. Wynajęcie anielskiej pary to koszt około 300 – 600 zł. Zawsze także sami możecie zostać artystami i zorganizować wspólne karaoke: wydrukujcie teksty popularnych i lubianych piosenek, które wasi gości zaśpiewają oraz zróbcie podkład muzyczny.

Oryginalną atrakcją wieczoru o widowiskowym charakterze jest teatr ognia, czyli „fireshow”. Jest to spektakl, który polega na tańcu osób, igrających z ogniem przy dynamicznej muzyce z elementami pirotechnicznymi i oświetleniem neonowym. Trwa do 40 minut i robi ogromne wrażenie.

FOTO ATRAKCJE

Na wesele możemy wynająć fotobudkę, która dostarcza wielu wrażeń i emocji oraz pamiątek. To niesamowita zabawa dla wszystkich gości. Budkę do robienia zdjęć możemy wynająć na czas trwania wesela i postawić w widocznym miejscu, żeby każdy z gości mógł do niej wejść i zrobić zdjęcie solo lub grupowe. Fotobudka jest nowym trendem wśród atrakcji weselnych i doskonałym urozmaiceniem weselnej zabawy. Popularną atrakcją i alternatywą dla fotobudki jest pokaz waszych zdjęć, dzięki któremu zaprezentujecie się gościom. Zdjęcia można wyjąć z albumów lub wydrukować i oprawić w ramkę. Alternatywa to przygotowanie fotograficznej prezentacji komputerowej.

W GÓRĘ W NIEBO

Inną z atrakcji weselnych jest puszczanie w niebo lampionów. Latające lampiony są nazywane lampionami szczęścia i życzeń lub spełnionych marzeń. Pochodzące z azjatyckich krajów, mają zapewnić pomyślność i spełnienie marzeń. Dla zakochanych mogą być wyrazem uczuć, natomiast dla zaproszonych gości wyrażać pozdrowienia i życzenia dla Młodej Pary. Atrakcja angażuje zaproszonych i jest źródłem oryginalnych zdjęć.

Lampiony to alternatywa dla fajerwerków z trzech powodów. Po pierwsze, są ciche i tańsze niż fajerwerki. Po drugie, zapewniają niesamowity wizualny efekt, który trwa dłużej. A po trzecie, są biodegradowalne, więc nie zanieczyszczają środowiska. Tradycyjnie wytwarza się je z papieru ryżowego i bambusa.

Zamiast lampionów w niebo można puścić motyle lub bańki mydlane. Motyle wypuszczane przez gości dają niesamowity efekt. Mogą zastąpić ryż rzucany na Parę Młodą po wyjściu z kościoła. Decyduje się na to coraz więcej polskich par, które chętnie zamawiają nietypowe usługi weselne. Ilość kupowanych motyli jest różna – czasem wystarczy kilka sztuk, a innym razem kilkadziesiąt lub kilkaset. Koszty ogólne zależą od rodzaju i ilości motyli, hodowanych specjalnie na wybraną ceremonię. Cena jest niższa przy większym zamówieniu i w przypadku motyli, które łatwo się hoduje. Zawsze hoduje się więcej, bo krótko żyją i nie da się dokładnie zaplanować daty wyklucia się. Wesele urozmaicą także puszczane bańki mydlane. Możemy wynająć specjalny agregat do robienia baniek lub kupić dla gości specjalne pojemniczki, które wypełnimy płynem. Puszczanie baniek to rewelacyjna zabawa, a zwłaszcza dla najmłodszych gości.