wesele w górach

Atrakcje weselne

Strona główna » Atrakcje weselne

Atrakcje weselne to niespodzianka dla gości. To także pamiątka, która zostanie uwieczniona na zdjęciach. A najbardziej nietypowe i niestandardowe zawsze się przydadzą.

ARTYSTA NA SCENIE

Jedną z atrakcją jest zorganizowanie profesjonalnego lub amatorskiego występu. Parkiet taneczny na chwilę stanie się sceną. Gości mogą zabawiać iluzjoniści, magicy, klauni i komicy. Oprócz pokazu iluzji możemy zorganizować pokaz taneczny lub barmański. Wspaniałym pomysłem jest pokaz tańca flamenco połączony z opowieścią o tańcu i warsztatami – goście nauczą się kilku podstawowych kroków. Cena tanecznej atrakcji jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości członków zespołu (od trzech do sześciu). Na weselu mogą się też pojawić anioły na szczudłach. Anioły to przebrani artyści, którzy w trakcie wesela uśmiechają się do gości i rozdają z góry smakołyki, zapraszają ich do tańca i zabaw, wnoszą tort oraz puszczają bańki i rzucają konfetti. Mogą stać się asystentami Młodej Pary podczas wychodzenia z kościoła lub pierwszego tańca. Wynajęcie anielskiej pary to koszt około 300 – 600 zł. Zawsze także sami możecie zostać artystami i zorganizować wspólne karaoke: wydrukujcie teksty popularnych i lubianych piosenek, które wasi gości zaśpiewają oraz zróbcie podkład muzyczny.

Oryginalną atrakcją wieczoru o widowiskowym charakterze jest teatr ognia, czyli „fireshow”. Jest to spektakl, który polega na tańcu osób, igrających z ogniem przy dynamicznej muzyce z elementami pirotechnicznymi i oświetleniem neonowym. Trwa do 40 minut i robi ogromne wrażenie.

FOTO ATRAKCJE

Na wesele możemy wynająć fotobudkę, która dostarcza wielu wrażeń i emocji oraz pamiątek. To niesamowita zabawa dla wszystkich gości. Budkę do robienia zdjęć możemy wynająć na czas trwania wesela i postawić w widocznym miejscu, żeby każdy z gości mógł do niej wejść i zrobić zdjęcie solo lub grupowe. Fotobudka jest nowym trendem wśród atrakcji weselnych i doskonałym urozmaiceniem weselnej zabawy. Popularną atrakcją i alternatywą dla fotobudki jest pokaz waszych zdjęć, dzięki któremu zaprezentujecie się gościom. Zdjęcia można wyjąć z albumów lub wydrukować i oprawić w ramkę. Alternatywa to przygotowanie fotograficznej prezentacji komputerowej.

W GÓRĘ W NIEBO

Inną z atrakcji weselnych jest puszczanie w niebo lampionów. Latające lampiony są nazywane lampionami szczęścia i życzeń lub spełnionych marzeń. Pochodzące z azjatyckich krajów, mają zapewnić pomyślność i spełnienie marzeń. Dla zakochanych mogą być wyrazem uczuć, natomiast dla zaproszonych gości wyrażać pozdrowienia i życzenia dla Młodej Pary. Atrakcja angażuje zaproszonych i jest źródłem oryginalnych zdjęć.

Lampiony to alternatywa dla fajerwerków z trzech powodów. Po pierwsze, są ciche i tańsze niż fajerwerki. Po drugie, zapewniają niesamowity wizualny efekt, który trwa dłużej. A po trzecie, są biodegradowalne, więc nie zanieczyszczają środowiska. Tradycyjnie wytwarza się je z papieru ryżowego i bambusa.

Zamiast lampionów w niebo można puścić motyle lub bańki mydlane. Motyle wypuszczane przez gości dają niesamowity efekt. Mogą zastąpić ryż rzucany na Parę Młodą po wyjściu z kościoła. Decyduje się na to coraz więcej polskich par, które chętnie zamawiają nietypowe usługi weselne. Ilość kupowanych motyli jest różna – czasem wystarczy kilka sztuk, a innym razem kilkadziesiąt lub kilkaset. Koszty ogólne zależą od rodzaju i ilości motyli, hodowanych specjalnie na wybraną ceremonię. Cena jest niższa przy większym zamówieniu i w przypadku motyli, które łatwo się hoduje. Zawsze hoduje się więcej, bo krótko żyją i nie da się dokładnie zaplanować daty wyklucia się. Wesele urozmaicą także puszczane bańki mydlane. Możemy wynająć specjalny agregat do robienia baniek lub kupić dla gości specjalne pojemniczki, które wypełnimy płynem. Puszczanie baniek to rewelacyjna zabawa, a zwłaszcza dla najmłodszych gości.

Firmy godne polecenia

NAM-TARA Fireshow/Lightshow

Chorzów

Telefony: kom. 726 310 349
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.teatrognia.pl

Iluzjonista Tomasz Jusza

Gdańsk

Telefony: kom. 889 059 654
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.tomaszjusza.com

Realizacja: Cała Polska

Słodkie Okazje

Gdańsk, ul. Przywidzka 8

Telefony: kom. 604 811 567
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: slodkieokazje.pl

Inne: Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży słodyczy, pianek zwanych Marhsmallow oraz lizaków o nietypowych i niepowtarzalnych kształtach, ręcznie produkowanych, bez dodatku sztucznych barwników i konserwantów.

Barman na Wesele - Drink Bar MurenoBar

Kraków, Rakowicka 71/5

Telefony: kom. 664 176 589
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.murenobar.pl

Realizacja: Małopolska Podkarpacie Śląsk Świętokrzyskie

PICTUREST Karol Główka

Leszno, Chrobrego 35

Telefony: kom. 737 702 116
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.fun-fotobudka.pl

Photo-Fabric Joanna Wagacz

Łęczyca, Wąkczew 35

Telefony: kom. 537 006 626
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.photo-fabric.pl

Realizacja: Województwo łódzkie

Makine Sp. z o.o.

Poznań, Antoniego Baraniaka 88E/F

Telefony: kom. 668 398 339
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.speed-photo.pl

Realizacja: Województwo wielkopolskie, mazowieckie, Cała Polska.

BajtloMANIA

Rybnik

Telefony: 882 461 898, 882 462 467
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.bajtlomania.pl

Inne: Jeśli w Państwa głowie zrodziła się chęć skorzystania z naszej oferty, macie jakiekolwiek wątpliwości- zachęcamy do kontaktu, ODPOWIEMY NA WSZELKIE ZAPYTANIA, WĄTPLIWOŚCI! Proponujemy kilka pakietów, zróżnicowanych czasowo i zakresem- wszystko dostosowujemy w ścisłym porozumieniu z Klientem!

Realizacja: województwo śląskie jest głównym obszarem działalności, acz nie wykluczamy małopolski

Fi Fi Land animacje na wesela

Szczecin, ul. Ks. Witolda 7-9

Telefony: kom. 793 754 290
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.efifiland.pl

Inne: FiFi Land - Animator na wesele, komunie, chrzciny, eventy, imprezy okolicznościowe, pikniki Dla wszystkich tych co planują dobrą zabawę ...

Realizacja: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie

Złoty Krążek
Polecamy