Dekorowanie samochodu ślubnego

Strona główna » Warto wiedzieć » Dekorowanie samochodu ślubnego
Samochód ślubny

Przejdź do zdjęć

W stosunku do pozostałych ślubnych decyzji, ta o wyborze samochodu ślubnego i jego dekoracji jest w miarę prosta. Najważniejsze abyśmy zdecydowali czy do Kościoła i sali weselnej pojedziemy nowoczesnym czy zabytkowym autem. Od tego zależy styl właściwej wiązanki.

Sposobów na udekorowanie samochodu jest wiele. Czasem ciekawy pomysł okazać się efektowniejszy niż kosztowna dekoracja. Najczęściej dekorujemy maskę wybranego samochodu i klamki. Efektownie wyglądają też powiewające baloniki (zwłaszcza z tyłu). Jeżeli nie mamy żadnego pomysłu albo brakuje nam czasu, warto skorzystać z gotowych rozwiązań. Takie oferują kwiaciarnie. Wykwalifikowana florystka bez problemu poradzi sobie z udekorowaniem naszego pojazdu. Na ogół powinniśmy zamówić kwiaty na około dwa tygodnie przed planowym dniem wesela.

 

Popularne dekoracje samochodu ślubnego:

 

  • baloniki
  • stroiki
  • szarfy
  • tablice rejestracyjne (do wyboru zazwyczaj imiona oraz napisy 'młoda para', 'nowożeńcy')
  • kwiaty i bukiety (sztuczne lub naturalne)
  • kokardki

Dobrym pomysłem jest także zapytanie kierowcy jakie są jego doświadczenia z dekorowaniem samochodu. Może zdarzyć się tak, że do niektórych karoserii przyssawki nie będę się kleić. Warto też poprosić kierowcę by nie jechał zbyt szybko. Jeżeli samochód wynajmuje firma możliwe jest zamówienie auta razem z dekoracją i wiązankami na ślub.

Pamiętajmy też, że wystrój samochodu powinien zależeć od ubioru młodej pary. Szczególną uwagę należy zwrócić na dopasowanie bukietu przyszłej żony do dekoracji samochodu.

Ponadto zachowajmy umiar. Nie przesadzajmy z ilością dekoracji gdyż może to powodować niesmak wśród gości, którzy mają przecież podziwiać samochód.

Oryginalne rozwiązanie:
Jedziemy do ślubu...powozem. W takim wypadku dekorujemy konia, fiakrę i dorożkę.

Zdjęcia udekorowanych samochodów ślubnych:

samochody ślubne samochód do ślubu zagraniczne auto do ślubu zagraniczny samochód do ślubu pojazd ślubny ślubna dekoracja auta samochód weselnyZobacz również:

Wybierania samochodu ślubnego
Zdjęcia - dekorowanie kościoła na ślub
Zdjęcia - kwiaty i akcesoria ślubne


Polecamy:


Komentarze

opimia 2012-10-11 17:13

Kwiatami można upiększyć najgorszego grata to robota dla profesjonalistów strojenie kościoła sal weselnych. bukiety butonierki wiązanki ślubne to nie robota dla amatora.polecam kwiaciarniaalternatywna.pl


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.


Polecamy
Ostatnio dodane
2016-12-05 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Fotografia ślubna
Poznań
2016-12-05 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Wideofilmowanie
Poznań
2016-12-05 Emjot Studio Wideofilmowanie
Biała Podlaska

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy