PlanowanieWesela.pl » Regulamin
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Regulamin

I. Regulamin korzystania z portalu PlanowanieWesela.pl

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z ogólnopolskiego, internetowego serwisu ślubnego PlanowanieWesela.pl, którego właścicielem jest PAT Internet (zwana dalej Wydawcą) z siedzibą w Warszawie.

Portal PlanowanieWesela.pl, jak i każdy z jego elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Użytkowanie portalu PlanowanieWesela.pl jest równoznaczne z bezwarunkowym zaakceptowaniem poniższych warunków.

1. Korzystanie z portalu PlanowanieWesela.pl jest nieodpłatne i dostępne dla wszystkich użytkowników portalu PlanowanieWesela.pl.

2. Portal PlanowanieWesela.pl służy wyłącznie celom informacyjnym. Wydawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone dane i treści na portalu oraz ich aktualność.

3. Publikowane na stronach portalu PlanowanieWesela.pl informacje o charakterze reklamowym nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Portal PlanowanieWesela.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść.

4. Teksty prezentowane w naszym portalu objęte są prawami autorskimi. Wykorzystywanie materiału objętego prawem autorskim bez zgody autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego.

5. Dodanie do katalogu firm PlanowanieWesela.pl jest płatne i odbywa się za pomocą formularza na stronie. Aby wpis był widoczny musi być zaakceptowany przez administratora katalogu. W przypadku stwierdzenia naruszenia regulaminu, Wydawcy przysługuje prawo odmowy publikacji wpisu lub jego usunięcie.

6. Wydawca ma prawo do odmowy publikacji wpisu w katalogu firm lub usunięcia wpisu z katalogu firm w każdym momencie bez podania przyczyny.

7. Wypełniając formularz na stronie, zgadzają się Państwo na otrzymywanie informacji na podany w formularzu adres e-mail o możliwości reklamowania się na portalu PlanowanieWesela.pl, nowościach w naszym serwisie i na rynku z branży ślubno-weselnej.

8. O kolejności wpisów w katalogu firm decyduje kolejno: rodzaj wpisu (najwyżej złote, potem srebrne, najniżej brązowe). Wśród wpisów o tym samym rodzaju decyduje kolejno: alfabetyczna nazwa miasta, potem alfabetyczna nazwa firmy.

9. Użytkownik dodając nowe treści, w tym głównie nowe wpisy do katalogu firm, wyraża zgodę na ich publikację oraz wykorzystanie przez portal PlanowanieWesela.pl w celach promocyjnych. Nie jest dozwolone dodawanie informacji, które nie są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść ani aktualność publikowanych danych, a także nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku podania przez użytkownika nieprawdziwych lub niepełnych danych. Za treść publikowanych treści odpowiadają wyłącznie użytkownicy.

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam przesyłanych przez użytkowników lub reklamodawców.

Wydawca zastrzega sobie prawo do odmowy wyświetlania wykupionej reklamy, bądź reklamy w katalogu firm jeżeli wykupiona reklama przekierowuje na strony o treści pornograficznej, promującej przemoc lub narkotyki.

O ustawieniach parametrów technicznych wykupionych przez reklamodawców reklam decyduje Wydawca. Parametry techniczne to przede wszystkim atrybuty alt, title, rel (follow, nofollow). Dotyczy to zwłaszcza wpisów w katalogu firm (reklam tekstowych) jak i reklam graficznych (banerów, billbordów itp.).

10. Odwiedzając portal PlanowanieWesela.pl i dodając dane do katalogu, użytkownicy wyrażają zgodę na zbieranie i wykorzystanie informacji przez portal PlanowanieWesela.pl.

11. Firmy dodane do katalogu firm mogą być w dowolnym momencie edytowane bądź usunięte przez osoby zgłaszające wpis za pośrednictwem administratorów strony. Wydawca dołoży wszelkich starań, aby zmiany zostały wprowadzane w możliwe krótkim czasie.

12. W katalogu firm, opis firmy/usługi dla wpisów brązowych i srebrnych może mieć maksymalną długość 300 znaków licząc wraz ze spacjami.

13. Kolejność wyświetlania reklam w sekcji "Polecamy" ustalana jest na podstawie kolejności publikacji reklamy. Reklamy publikowane w pierwszej kolejności są wyświetlane ponad innymi. W przypadku przedłużenia abonamentu reklamy zachowują swoje dotychczasowe pozycje. Reklama traci swoją pozycję w przypadku opłacenia reklamy po wygaśnięciu abonamentu - jest przesuwana na koniec listy. Takie same zasady dotyczą innych reklam na portalu, zwłaszcza artykułów sponsorowanych. Wymieniona w tym punkcie zasada nie dotyczy katalogu firm. Ostatecznie o kolejności wyświetlania reklam na wszystkich stronach PlanowanieWesela.pl zawsze decyduje administrator strony i jego decyzja jest ostateczna.

14. Wydawca ma prawo do usunięcia postów na forum, wpisów w zapowiedziach ślubnych, ogłoszeń w komisie ślubnym bez podania przyczyn dla publikującego post, wpis lub ogłoszenie. Dotyczy to zwłaszcza:
- postów na forum, które obrażają innych użytkowników
- postów na forum, które nie są na temat omawianego wątku
- zapowiedzi ślubnych, które są przeterminowane
- ogłoszeń w komisie ślubnym, które nie mają wyraźnego powiązania z charakterem i funkcją komisu ślubnego

15. Żadna z form reklamowych nie może być kupiona i nie obejmuje reklamy w sklepie planowaniewesela.pl, który znajduje się pod adresem sklep.planowaniewesela.pl. Zasada ta dotyczy także każdej podstrony tego sklepu.

Akceptując powyższy Regulamin użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Niniejszy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania w portalu PlanowanieWesela.pl. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników. Wszelkie zmiany w Regulaminie obowiązują od chwili ich opublikowania w serwisie.

II. Regulamin konkursu

§ 1
1. Organizatorem konkursu jest przedsiębiorca PAT Internet z siedzibą w Warszawie, NIP 9661621867, (dalej :„Organizator”), adres e – mail: biuro@planowaniewesela.pl
2. Konkurs będzie polegał na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na umieszczone na stronie www.planowaniewesela.pl pytanie, którą należy przesłać zgodnie z § 4 ust. 1 niniejszego Regulaminu (dalej: „Konkurs”).
3. Nagrodą w Konkursie jest jedna z trzech nagród zaproponowanych przez Organizatora. Zwycięzca konkursu może wybrać tylko jedną nagrodę spośród możliwości podanych poniżej:
a) bon zakupowy na bukiet kwiatów ślubnych o wartości do 500 zł w kwiaciarni internetowej www.e-kwiaty.pl lub
b) bon zakupowy na prezent ślubny o wartości do 500 zł w sklepie internetowym www.iprezenty.pl lub
c) bon zakupowy na wizytę u wizażystki ślubnej o wartości do 500 zł.

§ 2
1. W konkursie mogą brać udział osoby, które w terminie poprzedzającym jego dzień podadzą swój adres e-mailowy i wyrażą zgodę na umieszczenie adresu e-mail w zbiorze danych Organizatora oraz wykorzystywania tych danych dla celów marketingowych w tym w szczególności na przekazywanie Uczestnikowi informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Organizatora pod postacią newslettera (termin ten na potrzeby Regulaminu oznacza wszelkie materiały marketingowe Organizatora przesyłane Uczestnikowi drogą poczty elektronicznej) oraz wykorzystywania tych danych w celu realizacji konkursu, wyłonienia zwycięzców konkursu, doręczenia nagród, zebrania opinii od uczestników o przeprowadzonym konkursie, wysyłania e-mailem lub/i SMS-em informacji związanych z konkursem oraz na ich przetwarzanie przez Organizatora, jak i przekazywanie podmiotom współpracującym z Organizatorem w celu ich przetwarzania na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 roku Nr 133, poz. 833, ze zm.), w szczególności zbierania, utrwalania, przechowywania, opracowywania, zmieniania, udostępniania oraz przekazywania.
2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
3. Organizator jest administratorem zbioru powyższych danych i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dokona stosownego zgłoszenia do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
4. Uczestnikowi w każdej chwili przysługuje prawo do przeglądania jego danych osobowych oraz do ich poprawiania.
5. Adres e-mail przekazany Organizatorowi w wyniku konkursu pozostaje własnością Uczestnika lub innego uprawnionego podmiotu.
6. W każdym przypadku dane będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Akceptując powyższy Regulamin Konkursu użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

§ 3
1. Konkurs prowadzony jest bez ograniczeń terytorialnych.
2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy, osoby współpracujące i zarządzające spółkami z grupy kapitałowej do której należy Organizator, a także członkowie ich rodzin.
3. Pytanie konkursowe, o którym mowa w § 1 ust. 2 niniejszego Regulaminu zostanie opublikowane w dniu 10 lutego 2021 na portalu www.PlanowanieWesela.pl
4. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
5. Przystąpienie do Konkursu oznacza wyrażenie zgody przez uczestnika na warunki Konkursu wynikające z niniejszego Regulaminu oraz Regulaminu serwisu internetowego Organizatora zamieszczonego na stronie www.planowaniewesela.pl/regulamin.html
6. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w niniejszym Regulaminie zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
7. Uczestnik Konkursu, który nie spełni warunków określonych w Regulaminie traci prawo do ewentualnej nagrody.
8. Dodatkowe informacje o Konkursie można uzyskać pisząc na adres e-mail: biuro@planowaniewesela.pl

§ 4
1. Zwycięzcą Konkursu jest osoba, która jako pierwsza po wskazanej na stronie www.planowaniewesela.pl godzinie prześle prawidłową odpowiedź na zadane pytanie, przy czym o czasie udzielenia odpowiedzi decyduje moment, w którym zostanie ona wprowadzona do środka komunikacji elektronicznej Organizatora w taki sposób, że mógł zapoznać się z jego treścią.
2. Organizator poinformuje zwycięzcę o wygraniu edycji Konkursu w terminie 5 dni od dnia przesłania przez niego odpowiedzi na pytanie.
3. Nagroda zostanie wysłana do laureata Konkursu w ciągu 2 tygodni od dnia podania przez niego adresu na który ma zostać wysłana nagroda.
4. Koszty przesyłki nagrody ponosi Organizator z zastrzeżeniem ust. 5.
5. Zobowiązanie Organizatora do poniesienia kosztu przesyłki obejmuje wyłącznie terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
6. Laureat nie może żądać jakiejkolwiek zamiany nagrody.
7. Laureata edycji Konkursu wskazuje komisja Konkursu składająca się z dwóch wyznaczonych pracowników Organizatora.
8. Decyzja Komisji jest ostateczna.

§ 5
Niniejszy regulamin Konkursu dostępny jest dla uczestników na stronie internetowej www.planowaniewesela.pl/regulamin.html oraz w siedzibie Organizatora.

§ 6
1. Możliwość uczestnictwa w Konkursie wymaga:
a) połączenia z siecią Internet;
b) posiadania przez Uczestnika przeglądarki internetowej (np. Opera, Google Chrome), umożliwiającej wyświetlanie na ekranie komputera dokumentów hipertekstowych (HTML), powiązanych w sieci Internet przez sieciową usługę WWW.
2. Ze względu na ograniczenia techniczne niezależne od Organizatora nie gwarantuje on, że udział w Konkursie będzie odbywał się w sposób niezakłócony oraz pozbawiony wad technicznych.
3. Organizator dołoży wszelkich starań, aby jakakolwiek transmisja danych za pomocą Internetu w ramach Konkursu odbywała się z zachowaniem poufności.

III. Polityka cookies

1. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

2. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest PAT Internet, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Saperskiej 1/23.

3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z Serwisu przez Użytkownika. Pliki cookies umożliwiają w szczególności:
a) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
b) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
c) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości.

4. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
a) „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
b) „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
c) „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika.

6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

8. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem wszystkoociasteczkach.pl lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

IV. Dodatkowe uwagi

Zgłaszając się do katalogu firm i zostawiając adres e-mail lub wysyłając zapytanie do firmy z katalogu firm i zostawiając adres e-mail, użytkownik akceptuje Regulamin zawarty na tej stronie i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Rejestrując się na portalu PlanowanieWesela.pl i zostawiając adres e-mail, użytkownik akceptuje Regulamin zawarty na tej stronie i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Dodając zapowiedź przedślubną i zostawiając adres e-mail, użytkownik akceptuje Regulamin zawarty na tej stronie i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Dodając komentarz do treści zamieszczonych na portalu PlanowanieWesela.pl i zostawiając adres e-mail, użytkownik akceptuje Regulamin zawarty na tej stronie i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).