PlanowanieWesela.pl » Samochody ślubne
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
2024-01-12 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Krosno
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Samochody ślubne

Cieszyn

AMS

Cieszyn

Telefony: kom. 880 705 880, kom. 607 209 117
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.mustang.cieszyn.pl

Kłodzko

Piękny Cadillac Cabrio 1969,ŚlubneFoto, FilmowanieHD

Kłodzko

Telefony: kom. 508 182 338
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.slubnefoto.eu

Kraków

Auta i limuzyny do ślubu

Kraków

Telefony: kom. 606 137 205
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasluby.pl

Inne: Wynajem samochodów i przewozy okazjonalne. Oferujemy luksusowe samochody i limuzyny. Posiadamy ekskluzywne auta amerykańskie: Limuzyna Chrysler PT - biała perła, Chrysler 300C 5.7 HEMI - czarna perła, Cadillac BLS - czarna perła, Chrysler PT Cruiser - złoty. Przystrojenie samochodu w cenie wynajmu.

Rolls Royce Wynajem Kraków i Okolice

Kraków

Telefony: kom. 534 113 230
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.rollsroycewynajem.pl

Inne: Wynajmę na wesele i inne imprezy okolicznościowe zabytkowy samochód marki Rolls Royce Silver Shadow II. Po szczegóły zapraszam na stronę lub kontakt telefoniczny.

Realizacja: Kraków, Zakopane, Katowice, Nowy Sącz, Tarnów

Łódź

Wynajem Samochodów Zabytkowych - Adam Bartoś

Łódź, ul. Uzdrowiskowa 15

Telefony: kom. 506 256 151
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.triumph.figero.pl

Toruń

EuroLimuzyny.pl – wynajem limuzyn, aut luksusowych, zabytkowych i cabrio

Toruń

Telefony: kom. 600 912 131
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.eurolimuzyny.pl

Dodaj firmę

Wybór auta ślubnego to jeden z ważnych ślubnych dylematów. Para Młoda pragnie jak najlepiej się zaprezentować, dlatego szuka idealnego pojazdu. Czasem go też dodatkowo ozdabia.

IDEALNY POJAZD ŚLUBNY

Wybierając model ślubnego pojazdu, bierzemy pod uwagę 3 kryteria. Po pierwsze, styl: do wyboru mamy współczesny i nowoczesny oraz zabytkowy i nietypowy. Wśród zabytkowych znajduje się amerykański cadillac, chrystial imperial, Buick Special lub zabytkowy mercedes oraz syrenka albo garbus. Ciekawym nowoczesnym rozwiązaniem jest mały smart dla Pani i dla Pana. Po drugie, marka samochodu, np. Lexus, Rolls Royce, Hammer, Mercedes, BMW. Po trzecie, kolor: najczęściej jest biały, czarny albo srebrny. Do koloru samochodu dobieramy ozdoby. Niektóre pary zamiast tradycyjnego wybierają nietypowy pojazd ślubny. Do wyboru mamy wynajęcie dorożki, karety lub bryczki. Do ślubu możecie również pojechać traktorem, rowerem lub motorem. Interesującym pomysłem jest wybór motoru z tzw. przyczepką, czyli bocznym wózkiem Każdy z pojazdów sprawi, że uroczystość będzie miała niepowtarzalny charakter.

Przed wynajęciem pojazdu zapytajcie o cenę i termin wynajmu oraz umówcie się na spotkanie na żywo w celu obejrzenia auta i uzgodnienia rodzaju dekoracji. Cena wynajmu jest liczona na 2 sposoby: za godzinę lub za usługę bez względu na liczbę godzin. Płacenie za godzinę to lepsze rozwiązanie, gdy planujecie ślub bez wesela, a za usługę, kiedy kościół jest daleko od sali weselnej. Warto także zapytać, jak ubierze się wynajęty kierowca i ustalić trasę przejazdu – podać mu adresy i godziny. Po określeniu szczegółów usługi podpiszcie umowę, w której będzie informacja o przebiegu trasy, cenie wynajmu i pobranej zaliczce, jak się rozliczacie: za usługę lub za godzinę oraz czy auto wynajmujecie z kierowcą lub bez.

DOWÓZ GOŚCI

Czasem Nowożeńcy wynajmują także transport dla gości. Jest to dobry pomysł, a zwłaszcza jeśli chcemy ułatwić im dojazd. Rodzaj pojazdu wybieramy, jak posiadamy pełną listę gości i wiemy, ile z nich może przyjechać własnym samochodem. Możemy wynająć samochód albo autobus i busa, w zależności od ilości gości. W przypadku dużej liczby dobrym rozwiązaniem jest autobus. Dla mniejszej polecany są busy, które pomieszczą do 40 osób. Po załatwieniu środka transportu poinformujmy gości o miejscu i godzinie odjazdu. Dobrze jest też zadbać o dowóz do domu po weselu, a zwłaszcza tych, którzy mieszkają daleko. Można umówić się z kierowcą na jeden lub dwa powrotne kursy z ustaleniem trasy. O wszystkim poinformujmy zainteresowane osoby. Wynajmując samochód na ślub oraz autobus dla gości, warto podpisać z wynajmującym umowę.