wesele w górach

Zespoły weselne - Wałbrzych

Oprawa muzyczna na weselu to nie tylko muzyka do tańca na parkiecie. To również wspólne śpiewanie przy stole, zabawy, gry i wywołujące wśród zaproszonych gości gromki śmiech konkursy. Doskonale o tym wiedzą zespoły weselne z Wałbrzycha! Każda kapela muzyczna, której specjalnością jest obsługa tego rodzaju uroczystości w odpowiedni sposób potrafi zbudować swój repertuar, żeby zadowolić preferencje muzyczne wszystkich uczestników. Każdy profesjonalny zespół weselny, który świadczy swoje usługi nie tylko w samym Wałbrzychu, ale na terenie całego województwa dolnośląskiego wplata w swój repertuar nie tylko popularne na weselach piosenki, ale również utwory zaczerpnięte ze wszystkich gatunków muzycznych. Stasze pokolenie gości doskonale bawi się przy dźwiękach tanga, fokstrota bądź walca a młodsze przy piosenkach zaczerpniętych z najnowszych list przebojów. Muzycy weselni z Wałbrzycha dodatkowo poszerzają swoją usługę o konferansjerkę i przejmując rolę tradycyjnego wodzireja zachęcaj gości do wspólnej zabawy i konkursów.

Zespoły weselne w Wałbrzychu

Zespoły weselne w pobliżu Wałbrzycha

Zespół weselny KWARTET

Strzelin (w odległości ok. 66 km od Wałbrzycha)

Telefony: kom. 604 503 616
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.kwartet.net.pl

Inne: Oferujemy państwu profesjonalną oprawę muzyczną na uroczystości weselne. Mając długoletnie doświadczenie w tej branży wiemy jak rozbawić nawet najbardziej poważne towarzystwo. Dokładamy wszelkich starań, aby każda impreza była udana, a państwa goście zapamiętali ja na długo. Skład zespołu - 4 osoby.

FEST zespół muzyczny

Wrocław (ok. 77 km od Wałbrzycha)

Telefony: kom. 503 064 382
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.zespolfest.pl

Inne: Obsługa muzyczna obejmuje muzykę na żywo, trzy solowe głosy (dwa męskie, i żeński), gitarę elektryczną, keyboard, dwa akordeony, konferansjera, muzyka biesiadna przy stołach z akordeonami, konkursy, zabawy, profesjonalne oświetlenie sceny i sali balowej oraz profesjonalne nagłośnienie.

Realizacja: Realizujemy zlecenia na terenach województw dolnośląskiego i opolskiego.

Zobacz także:

Zespoły weselne Świdnica
Zespoły weselne Bolków
Zespoły weselne Kowary
Zespoły weselne Zalesie Górne (koło Piaseczna)
Zespoły weselne Gowino (koło Wejherowa)

Polecamy
Ostatnio dodane
2018-05-23 Galitsyna Art Group Dedykowane Pokazy Sztuk Wizualnych, Podziękowania dla Rodziców. Atrakcje weselne
Warszawa
2018-05-23 AxeL Video Studio Wideofilmowanie na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Wideofilmowanie
Chojnice
2018-05-23 Zespół muzyczny PRIMO na wesela Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną przyjęcia w postaci prowadzenia imprezy,bogatego instrumentarium oraz różnorodnego repertuaru ponad 1000 utworów. To zespół w którym kobieta szokuje solówkami na gitarze a saksofonista improwizuje na miarę światowych jazzmanów oraz 4-wokale to nasze atuty. Zespoły weselne
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy