Lillien.pl

Zespoły weselne - Kielce

Kielce słyną z wyjątkowej architektury, którą od lat doceniają szczególnie młode pary. Piękne miejsca takie jak Kadzielnia czy plac na starym rynku, sprawiają, że wspomnienia z tej najważniejszej nocy są jeszcze piękniejsze. Kompleksowa oferta domów weselnych umożliwia młodej parze wybór profesjonalnego wodzireja, DJ, muzyków oraz tak zwanych animatorów. Odpowiadające pro-aktywnie na potrzeby rynku zespoły weselne z Kielc składają się zarówno z muzyków grających na tradycyjnych instrumentach jak i z DJ kreujących romantyczne brzmienia. Wyjątkowa oprawa muzyczna zapewniana przez zespół weselny w Kielcach często decyduje o tym, czy uroczystość była udana czy nie. Taka kapela powinna współpracować z kreatywnym i sprawnym wodzirejem animującym podczas kolacji gości oraz z opiekunkami zapewniającymi zabawę dla najmłodszych. Dobra muzyka, rozbawieni goście, wesołe dzieci i piękne wnętrza – to tylko niektóre z elementów oferty weselnej, którą szczycą się Kielce.

Zespoły weselne w Kielcach

Zespoły weselne w pobliżu Kielc

Dj-wodzirej i wokalistka + oprawa taneczna

Kraków (ok. 123 km od miejscowości Kielce)

Telefony: kom. 501 002 076, kom. 503 998 893
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.dj-wodzirej.krakow.pl

Inne: Wesele w rytmach gorącej salsy-cubany, zmysłowej salsy-bachaty i namiętnego tanga argentyńskiego przyprawione Waszymi ulubionymi przebojami to przepis na udaną zabawę w stylu Gorączki Sobotniej Nocy. Nasza wokalistka mówi biegle i śpiewa w języku angielskim i niemieckim.

Zespół Muzyczny Sonet

Ogrodzieniec (Kielce w odległości ok. 109 km)

Telefony: kom. 504 677 965
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.sonet.vot.pl

Inne: Zapewniamy doskonałą oprawę muzyczną różnych imprez okolicznościowych takich jak: wesela, osiemnastki, studniówki, bale andrzejkowe, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, dancingi, festyny.

Zobacz także:

Zespoły weselne Nowiny
Zespoły weselne Ostrowiec Świętokrzyski
Zespoły weselne Opatów
Zespoły weselne Środa Śląska
Zespoły weselne Ożarów Mazowiecki

Polecamy
Ostatnio dodane
2018-10-20 Sala Orchis klimatyzowana sala, możliwość wyboru kolorystyki dekoracji Sale weselne
Warszawa
2018-10-18 Flora & art Pracownia Florystyczna Dekoracje weselne
Kraków
2018-10-16 FAKT STUDIO.PL Spełniamy wasze oczekiwania- w 100%. Oferujemy Państwu filmowanie oraz fotografię ślubną uroczystości ślubnych,komunii, studniówek oraz uroczystości rodzinnych. Clip Narzeczeński i sesja zdjęciowa w najpiękniejszych miejscach plenerowych oraz interaktywną czołówkę oraz fajne pomysły ciekawego filmu. Wideofilmowanie
Giżycko

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy