Samochody ślubne - Przemyśl

Poszukujecie właśnie samochodu do ślubu na Podkarpaciu? Oferty przemyskich wypożyczalni samochodów powinny w pełni spełnić Wasze oczekiwania. Przemyśl to piękne miasto w woj. podkarpackim. Miejscowość ma niecałe sześćdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców i doskonale rozwinięty sektor usług ślubnych. Auto do ślubu z Przemyśla z powodzeniem można znaleźć nie tylko w ofertach wypożyczalni samochodów, ale także przedsiębiorstw specjalizujących się na co dzień w przewozach osobowych, firmach świadczących usługi taksówkarskie. W Przemyślu i okolicach nie brakuje również firm, których specjalnością są usługi ślubne – m.in. wynajem eleganckich pojazdów.

Przed rezerwacją konkretnej oferty, warto dokładnie przejrzeć ogłoszenia firm oferujących samochód do ślubu w Przemyślu i okolicach. W ten sposób można wybrać modele klasyczne, luksusowe (np. długie limuzyny oraz samochody retro). Pary Młode, które marzą o nietypowym aucie i nie mogą go znaleźć w Przemyślu, powinny przejrzeć również oferty w stolicy województwa, czyli Rzeszowie.

Samochody ślubne w Przemyślu

Samochody ślubne w pobliżu Przemyśla

AUTOVETUS

Kraków, ul. Mariana Domagały 15 (w odległości ok. 247 km od Przemyśla)

Telefony: kom. 605 545 285
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.autovetus.pl

Inne: Oferujemy wynajem zabytkowych i unikalnych samochodów na wesela, śluby, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą,którą stale poszerzamy o nowe pojazdy. W galerii na naszej stronie możecie państwo zobaczyć oferowane przez nas samochody, jak również te, które restaurujemy.

Realizacja: Kraków i okolice

Auta i limuzyny do ślubu

Kraków (ok. 247 km od miejscowości Przemyśl)

Telefony: kom. 606 137 205
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasluby.pl

Inne: Wynajem samochodów i przewozy okazjonalne. Oferujemy luksusowe samochody i limuzyny. Posiadamy ekskluzywne auta amerykańskie: Limuzyna Chrysler PT - biała perła, Chrysler 300C 5.7 HEMI - czarna perła, Cadillac BLS - czarna perła, Chrysler PT Cruiser - złoty. Przystrojenie samochodu w cenie wynajmu.

Zobacz także:

Samochody ślubne Dębica
Samochody ślubne Kraków
Samochody ślubne Maków Podhalański
Samochody ślubne Kołbaskowo (koło Szczecina)
Samochody ślubne Mirachowo

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy