Samochody ślubne - Mielec

Wynajem samochodu do ślubu wielu Parom Młodym spędza sen z powiek. Oferty wypożyczalni są bardzo szerokie. Czasy, kiedy firmy proponowały kilka klasycznych pojazdów do wyboru dawno już odeszły do przysłowiowego lamusa. Nie inaczej wygląda sytuacja w Mielcu i na całym Podkarpaciu. To liczące nieco ponad 60 tysięcy mieszkańców miasto w woj. podkarpackim ma bardzo dobrze rozwinięty sektor usług ślubnych, dlatego wynajem samochodu do ślubu z Mielca wymaga ustaleń Pary Młodej, co do oczekiwań i porównania wielu ofert dostępnych na rynku.

W ofertach podkarpackich i mieleckich firm oferujących pojazdy ślubne dostępne są zarówno auta klasyczne (np. różne modele Mercedesów, BMW, Audi, Jaguarów), jak i efektowne limuzyny z podgrzewanymi fotelami, rozkładanym dachem i elektronicznymi, przyciemnianymi szybami. Ślubne samochody z Mielca to także oferta modeli w stylu retro. Nieco rzadziej miejscowe pary decydują się na wynajem karety lub bryczki zaprzężonej w dwie pary koni, ale wystarczy dobrze poszukać, aby znaleźć i takie oferty.

Samochody ślubne w Mielcu

Samochody ślubne w pobliżu Mielca

AUTOVETUS

Kraków, ul. Mariana Domagały 15 (w odległości ok. 131 km od Mielca)

Telefony: kom. 605 545 285
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.autovetus.pl

Inne: Oferujemy wynajem zabytkowych i unikalnych samochodów na wesela, śluby, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą,którą stale poszerzamy o nowe pojazdy. W galerii na naszej stronie możecie państwo zobaczyć oferowane przez nas samochody, jak również te, które restaurujemy.

Realizacja: Kraków i okolice

Auta i limuzyny do ślubu

Kraków (ok. 131 km od miejscowości Mielec)

Telefony: kom. 606 137 205
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasluby.pl

Inne: Wynajem samochodów i przewozy okazjonalne. Oferujemy luksusowe samochody i limuzyny. Posiadamy ekskluzywne auta amerykańskie: Limuzyna Chrysler PT - biała perła, Chrysler 300C 5.7 HEMI - czarna perła, Cadillac BLS - czarna perła, Chrysler PT Cruiser - złoty. Przystrojenie samochodu w cenie wynajmu.

Zobacz także:

Samochody ślubne Dębica
Samochody ślubne Kraków
Samochody ślubne Maków Podhalański
Samochody ślubne Racula (koło Zielonej Góry)
Samochody ślubne Ciechanowiec

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy