Samochody ślubne - Kielce

Specjalnie dla mieszkańców Kielc i okolic, świętokrzyskie firmy przygotowały szeroki wybór usług ślubnych. Wśród nich dostępne są różnorodne samochody do ślubu w Kielcach. Miasto to liczy prawie 200 tysięcy mieszkańców i jest stolicą województwa, dlatego usługi są tutaj doskonale rozwinięte. W Kielcach działa wiele wypożyczalni samochodów, które w swoich ofertach posiadają nie tylko wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, ale także bardzo atrakcyjne samochody z kierowcą. Takie auta do ślubu z Kielc to zarówno stylowe, białe limuzyny z luksusowym wyposażeniem (Chryslery, Lincolny, Mercedesy), jak i klasyczne pojazdy w nowoczesnym stylu.

Przed skorzystaniem z usług wypożyczalni, warto dokładnie prześledzić warunki wynajmu. Każde ustalenie powinno znaleźć się w podpisywanej umowie. W takim dokumencie muszą pojawić się dane wynajmującego i najemcy zamawiającego samochód do ślubu z Kielc, data realizacji zlecenia oraz model wybranego auta. W umowie warto również określić kolor samochodu. Niejedna wypożyczalnia posiada kilka pojazdów takiego samego modelu. Pary Młode marzące o białym czy złotym samochodzie ślubnym będą rozczarowane, gdy przyjedzie auto w kolorze czarnej perły, dlatego warto zadbać o sformalizowanie nawet najdrobniejszych szczegółów.

Samochody ślubne w Kielcach

Samochody ślubne w pobliżu Kielc

AUTOVETUS

Kraków, ul. Mariana Domagały 15 (w odległości ok. 123 km od Kielc)

Telefony: kom. 605 545 285
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.autovetus.pl

Inne: Oferujemy wynajem zabytkowych i unikalnych samochodów na wesela, śluby, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą,którą stale poszerzamy o nowe pojazdy. W galerii na naszej stronie możecie państwo zobaczyć oferowane przez nas samochody, jak również te, które restaurujemy.

Realizacja: Kraków i okolice

Auta i limuzyny do ślubu

Kraków (ok. 123 km od miejscowości Kielce)

Telefony: kom. 606 137 205
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasluby.pl

Inne: Wynajem samochodów i przewozy okazjonalne. Oferujemy luksusowe samochody i limuzyny. Posiadamy ekskluzywne auta amerykańskie: Limuzyna Chrysler PT - biała perła, Chrysler 300C 5.7 HEMI - czarna perła, Cadillac BLS - czarna perła, Chrysler PT Cruiser - złoty. Przystrojenie samochodu w cenie wynajmu.

Zobacz także:

Samochody ślubne Tomaszów Mazowiecki
Samochody ślubne Biała Rawska
Samochody ślubne Kraków
Samochody ślubne Godów
Samochody ślubne Pietrzwałd (koło Ostródy)

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy