Lillien.pl

Samochody ślubne - Tarnów

Lokalne wypożyczalnie samochodów działające w województwie małopolskim w swoich ofertach posiadają nie tylko wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, ale także wiele usług dodatkowych. Wśród nich jedną ze sztandarowych usług cieszących się ogromnym zainteresowaniem są samochody do ślubu w Tarnowie i innych miastach Małopolski.

Tarnów liczy 111 376 mieszkańców. Na ich potrzeby tarnowskie wypożyczalnie samochodów przygotowały piękne limuzyny oraz pojazdy klasy Premium, które idealnie sprawdzą się w podróży do ślubu. Nowożeńcy mogą zdecydować się na klasyczne modele Audi, BMW czy Mercedesa lub poszukać samochodów w stylu retro (np. Rolls-Royce Silver Cloud I, Austin Princess). Najbardziej wymagający mieszkańcy Tarnowa i okolic mogą również przejrzeć oferty wypożyczalni krakowskich, w których można natrafić na prawdziwe perełki – m.in. Forda Cortina 1964 roku, Mercedesa-Benz z 1983 roku czy Citroena z 1937 roku.

Ciekawostką wśród aut do ślubu z Tarnowa zabytkowe modele Warszawy, Wołgi, a nawet Trabantów czy Garbusów. To pozwala nowożeńcom jechać na uroczystość dokładnie takim samym pojazdem, jak i ich rodzice lub nawet dziadkowie.

Samochody ślubne w Tarnowie

Samochody ślubne w pobliżu Tarnowa

AUTOVETUS

Kraków, ul. Mariana Domagały 15 (w odległości ok. 90 km od Tarnowa)

Telefony: kom. 605 545 285
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.autovetus.pl

Inne: Oferujemy wynajem zabytkowych i unikalnych samochodów na wesela, śluby, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą,którą stale poszerzamy o nowe pojazdy. W galerii na naszej stronie możecie państwo zobaczyć oferowane przez nas samochody, jak również te, które restaurujemy.

Realizacja: Kraków i okolice

Auta i limuzyny do ślubu

Kraków (ok. 90 km od miejscowości Tarnów)

Telefony: kom. 606 137 205
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasluby.pl

Inne: Wynajem samochodów i przewozy okazjonalne. Oferujemy luksusowe samochody i limuzyny. Posiadamy ekskluzywne auta amerykańskie: Limuzyna Chrysler PT - biała perła, Chrysler 300C 5.7 HEMI - czarna perła, Cadillac BLS - czarna perła, Chrysler PT Cruiser - złoty. Przystrojenie samochodu w cenie wynajmu.

Zobacz także:

Samochody ślubne Dębica
Samochody ślubne Kraków
Samochody ślubne Maków Podhalański
Samochody ślubne Chrapoń (koło Ciechanowa)
Samochody ślubne Jurowce

Polecamy
Ostatnio dodane
2018-02-25 Nanny Express Animacje i Opieka nad dziećmi podczas przyjęcia weselnego z Nanny Express to najlepszy wybór! Doświadczony zespół, dużo pomysłów i atrakcji dopasowanych do potrzeb dzieci w każdym wieku. Bezpieczeństwo oraz świetna zabawa jest dla nas najważniejsza. Atrakcje weselne
Warszawa
2018-02-13 MERCEDES111 z 1960 roku Samochody ślubne
Zgorzelec

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy