wesele w górach

Samochody ślubne - Zamość

Jesteście Parą Młodą, która marzy, żeby Wasz ślub i wesele były wyjątkowe? Chcecie, by impreza zachwyciła wszystkich gości i doskonale wiecie, że taka będzie tylko wtedy, gdy dopniecie wszystkie kwestie organizacyjne na ostatni guzik? Jednym z elementów, o który musicie zadbać jest wynajęcie samochodu do ślubu. Gdy interesuje Was limuzyna w Zamościu lub auto w stylu retro z dekoracjami ślubnymi, z pewnością swoje pierwsze kroki kierujecie w stronę wypożyczalni samochodów. Warto jednak pamiętać, że auto można wynająć także w wielu innych firmach.

Zamość jest dużym miastem w województwie lubelskim. Miejscowość liczy ponad  60 000 mieszkańców. W okolicy działa wiele firm usługowych. Samochody do ślubu w Zamościu oferują m.in. firmy zajmujące się przewozami osobowymi. Często kupują one elegancką limuzynę lub inne auto osobowe specjalnie na imprezy okolicznościowe (m.in. wesela). Ceny takiej usługi mogą być bardzo okazyjne.

Auto do ślubu w Zamościu można znaleźć również w ofertach korporacji taksówkarskich. Ofert warto poszukać przede wszystkim w pobliskim mieście wojewódzkim, czyli Lublinie. Często firmy zapewniają przejazd gratis do klienta (nawet do kilkudziesięciu kilometrów). Dlatego korzystnie jest porównać oferty nie tylko ze swojego miasta, ale także z miejscowości okolicznych.

Samochody ślubne w Zamościu

Samochody ślubne w pobliżu Zamościa

LIMUZYNADOSLUBU.COM.PL

Warszawa, Meander 22 (ok. 274 km od Zamościa)

Telefony: kom. 504 908 709
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.limuzynadoslubu.com.pl

Realizacja: Województwo mazowieckie

Karetą z końmi do ślubu * Autem retro do ślubu

Warszawa (do Zamościa około 274 km)

Telefony: kom. 698 383 886
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.facebook.com/karetanestor

Inne: Oferujemy Państwu przejazd następującymi pojazdami: - Nestor Baron. Samochód jest stylizowany na lata 20-te i 30-te z muzyką z lat dwudziestych. - Kareta zaprzęgnięta w dwa siwe konie - to czteroosobowy, wyjazdowy powóz reprezentacyjny.

Realizacja: województwo mazowieckie

Zobacz także:

Samochody ślubne Dębica
Samochody ślubne Karczew
Samochody ślubne Wiązowna
Samochody ślubne Ciechanów
Samochody ślubne Jedwabno

Złoty Krążek
Polecamy