Sale weselne - Starachowice

Nadal nie zdecydowaliście o sali weselnej w Starachowicach? Pytaliście znajomych, szukaliście opinii, ale bezskutecznie? Mamy dla Was dobrą wiadomość – www.planowaniewesela.pl to wiodący katalog z ofertami najpopularniejszych lokali, w jakich możecie przyjąć 100, 200, a nawet 300 gości z całej Polski. W Wasze ręce oddajemy starannie wyselekcjonowaną bazę, na którą składają się restauracje, hotele, sale bankietowe i zajazdy polecane przez Młode Pary.

Zachęcamy Was do zapoznania się z listą wyróżnionych lokalizacji, do których przypisaliśmy znaczniki – Popularne oraz Godne Polecenia. Wśród nich sale weselne Starachowice, które słyną z doskonałej, profesjonalnej obsługi, bogatego wyposażenia, doskonałego zaplecza noclegowego oraz bogatego portfolio atrakcji dla dzieci.

Zarezerwowaliście już wolny termin? Nie? Czasu macie niewiele, bo ponad połowa wszystkich sal weselnych w Starachowicach w tym sezonie jest już w 100% obłożona. Jeśli chcecie, na wybrane oferty możecie odpowiedzieć bezpośrednio (np. telefonicznie) lub przy wykorzystaniu formularzy kontaktowych, które przypisaliśmy do każdej pozycji w naszym katalogu.

Sale weselne w Starachowicach

Sale weselne w pobliżu Starachowic

Hotel Pod Lasem w Chynowie

Chynów, k/Piaseczna (ok. 116 km od miejscowości Starachowice)

Telefony: kom. 667 505 914
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.chynow.com.pl

Dom Weselny Orient

Borowiec (koło Tarczyna), ul. 3-go Maja 10 (Starachowice w odległości ok. 129 km)

Telefony: tel. 22 727 86 13, kom. 505 098 025
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.domweselny.biz.pl

Ilość miejsc: 300

Zobacz także:

Sale weselne Końskie
Sale weselne Warka
Sale weselne Mielec
Sale weselne Trąbki (koło Wieliczki)
Sale weselne Golina

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-25 CD Jubiler Czesław Duszyk Pracownia Złotnicza Witamy państwa bardzo serdecznie polecamy szeroki wybór biżuterii złotej i srebrnej, zegarków, zegarów, upominków. Prowadzimy skup złota i srebra po atrakcyjnych cenach. Firma poleca atrakcyjne obrączki ze złota, gładkie, grawerowane z białego, żółtego i kolorowego złota. Biżuteria ślubna
Andrychów
2016-10-24 DodatkiWeselne.pl - Zaproszenia i Dodatki Ślubne bogata oferta zaproszeń i dodatków ślubnych w atrakcyjnych cenach, sklep internetowy - zapraszamy Zaproszenia ślubne
Białystok

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy