Lillien.pl

Sale weselne - Kielce

Znudzeni przeglądaniem ofert sal weselnych w Kielcach, jedna po drugiej? My też, dlatego stworzyliśmy serwis Planowanie Wesela, w którym znajdziecie starannie wyselekcjonowaną bazę w oparciu o indywidualne rekomendacje Młodych Par. Przebierajcie między ofertami dworków, domów weselnych, hoteli i restauracji. Sprawdźcie, która sala weselna może pochwalić się profesjonalną obsługą kelnerską, kompleksowo wyposażonymi, klimatyzowanymi salami, wygodnym tarasem, stylowymi wnętrzami i dogodną lokalizacją. Na chwilę przed podpisaniem umowy upewnijcie się co do kuchni, udogodnień dla osób niepełnosprawnych, najbliższego otoczenia oraz dodatkowych atrakcji dla najmłodszych gości. Wybór sali weselnej w Kielcach nie powinien być w końcu dziełem przypadku.

Zdecydowaliście już, prawda? Dajcie nam znać, która oferta szczególnie przypadła Wam do gustu. Best Western Grand Hotel Kielce, Tawerna Marine State, restauracja Nad Zalewem, Hotel Ameliówka (okolice Kielc), a może Pałacyk Tomasza Zielińskiego? Czekamy z niecierpliwością.

Sale weselne w Kielcach

Sale weselne w pobliżu Kielc

SALA BANKIETOWA SANTORINI

Trąbki (koło Wieliczki), Trąbki 430 (do Kielc około 130 km)

Telefony: kom. 512 283 422
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.santorini.org.pl

Sala Bankietowa Allegra

Gierczyce (koło Bochni), Łapczyca (ok. 127 km od miejscowości Kielce)

Telefony: kom. 502 366 072, tel. 14 612 73 18
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.allegra.com.pl

Zobacz także:

Sale weselne Końskie
Sale weselne Szczekociny
Sale weselne Mielec
Sale weselne Nowa Wola
Sale weselne Wojnowice

Polecamy
Ostatnio dodane
2017-01-19 Wymarzony taniec Nauka tańca weselnego
Warszawa
2017-01-17 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Rzeszów
2017-01-15 Fotovideoadi Filmowanie oraz fotografia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie,pracujemy z pasją i pomysłem.Montujemy krótko, dynamicznie i ciekawie.Filmujemy z powietrza, z wnętrza samochodu Pary Młodej,dekorujemy salę weselną. Kliknij: https://www.youtube.com/watch?v=DrKOLuMFXhY Wideofilmowanie
Jastrzębie-Zdrój

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy