Zespół czy DJ na wesele?

Strona główna » Warto wiedzieć » Zespół czy DJ na wesele?
Zespół czy DJ na wesele?

Ocena: 4/5

Odpowiednio dobrana muzyka jest jednym z gwarantów udanego wesela. Tradycja, zwłaszcza rodzima, polska, zakłada, że przyjęcie weselne to huczna zabawa do białego rana. W jej trakcie żaden z gości nie powinien nudzić się przy stole. A to na Was, jako na Parze Młodej spoczywa obowiązek znalezienia osoby/osób, które właśnie taką, udaną zabawę przy dobrej muzyce zapewnią. A czym, jaka jest ta „odpowiednia”, „idealna” muzyka na wesele? W jej wyborze niestety nie możemy Wam pomóc. O tym, czy ma ją być grane przeboje disco – polo czy szlagiery z lat 70-tych, musicie zdecydować sami. W końcu to Wy najlepiej znacie Waszych gości, wiecie też, przy jakim rodzaju muzyki większość z nich najlepiej się bawi. To, w czym możemy pomóc to rozstrzygnięcie dylematu, kto muzykę grać na weselu powinien. Dwie najpopularniejsze obecnie opcje, to wynajęcie DJ-a lub zespołu weselnego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to decyzja łatwa. Przed jej podjęciem powinniście rozważyć wszystkie „za” i przeciw” obu wymienionym wyżej możliwościom.

Muzyka na wesele

DJ na wesele

Podstawową różnicą między DJ-em a weselnym zespołem są nośniki użyte przez nich do prezentowania muzyki w trakcie wesela. DJ utwory odtwarza z płyt lub bezpośrednio z komputera. Plusem jest tu fakt, że taki repertuar jest nieporównywalnie bogatszy od repertuaru kapel weselnych, które średnio znają i wykonują około 200 piosenek. Współpracując z DJ-em łatwiej jest „ingerować” w rodzaj i styl granych piosenek, a dzięki tak bogatemu repertuarowi DJ jest na tyle elastyczny, że daje gościom możliwość zamawiania na życzenie nawet tych mniej znanych piosenek.

DJ na wesele

Ważna kwestią poruszaną przy organizowaniu każdego elementu wesela są finanse. I tu DJ okazuje się być tańszą alternatywą. Po pierwsze pracuje sam, więc nie musi dzielić się gażą z innymi osobami. Po drugie nie śpiewa, nie gra na instrumentach, dzięki temu wkłada w prowadzenie wesela mniejszy wysiłek fizyczny. W związku z tym cena, jaką DJ zainkasuje za całonocne wesele waha się od 50 do 150 zł/h. Kwota ta uzależniona jest od regionu, miejscowości, w której odbywa się przyjęcie, a także od tego, jakim prestiżem i popularnością cieszy się nasz DJ.

Zespół na wesele

Mimo tego, że wynajęcie DJ - a wiąże się z dużo mniejszymi kosztami, to jednak wiele osób, przy okazji wesel ceni sobie wyłącznie muzykę na żywo, graną przez weselną kapelę. W takiej sytuacji ich argumentem często jest to, że „utwory z płyt może puszczać każdy, a nie każdy może je samodzielnie zaśpiewać”, że tylko taka muzyka ma prawdziwy, weselny klimat.

Zespołowi na pewno łatwiej będzie dogodzić gustom starszych osób bawiących się na weselu. One, przywiązane do tradycji, bardziej cenią sobie występy z „prawdziwymi” instrumentami i muzykami. Dla nich wesele udane jest tylko wtedy, gdy gra zespół. Po części jest to prawdą, gdyż niektóre rodzaje muzyki, zwłaszcza muzyka biesiadna, brzmią lepiej, jeśli wykonywane są na żywo.

Zespół na wesele

Ceny za wynajęcie zespołu weselnego są wyższe, niż gaża pobierana przez DJ-a. Przede wszystkim kapela weselna to minimum 3 osoby (chyba, że zdecydujecie się na wynajęcie duetu wokalnego), z których każda pobiera własne wynagrodzenie. Rozpiętość, jeśli chodzi o cenniki zespołów weselnych jest duża i waha się od 1500 złotych do 5000 złotych, przy czym naprawdę dobre zespoły, z górnej półki, posiadające rozbudowane instrumentarium, potrafią swoje usługi wycenić nawet od 7 do 10 tysięcy złotych.

Plusem zespołu weselnego jest to, że może grać prawie w każdym miejscu. Dzięki czemu jego członkowie mogą ze swoimi instrumentami np. towarzyszyć w domu przy błogosławieństwie, drodze do kościoła czy wyprowadzeniu Panny Młodej z domu. Jest to coś, na co DJ z konsoletą lub komputerem nie mógłby sobie pozwolić.

Pamiętajcie również o tym, że naprawdę dobre zespoły weselne z profesjonalnymi muzykami mają zarezerwowane terminy na rok, czasem nawet 2 lata do przodu. Warto więc zarezerwować je możliwie jak najwcześniej.

Informacje praktyczne

Bez względu na to czy zdecydujecie się na zespół weselny czy na DJ-a, musicie pamiętać o kilku ważnych, uniwersalnych zasadach:

  • przede wszystkim przy wyborze nie opierajcie się wyłącznie na rekomendacjach znajomych. To, co podoba się innym, nie zawsze musi odpowiadać Waszym gustom;
  • często znalezienie dobrego zespołu na wesele jest bardzo trudne – niejednokrotnie bywa tak, że kapele, a także DJ-e to przypadkowi ludzie, którzy na muzyce w ogóle się nie znają. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z ich portfolio, czyli nagraniami, najlepiej wideo, z poprzednich wesel i innych imprez, na których grali;
  • wybierając zespół weselny powiedzcie wprost, że nie życzycie sobie grania z playbacku (taką klauzulę można zawrzeć w umowie);
  • bardzo dokładnie omawiajcie cały repertuar, nie tylko utwory grane w trakcie pierwszego tańca, wprowadzenia tortu czy podziękowań dla rodziców;
  • powiedzcie jasno, czy życzycie sobie przeprowadzania gier i zabaw weselnych oraz czy chcecie oczepin i jak mają one wyglądać;
  • jeśli drużba i druhna nie są parą uprzedźcie, że nie chcecie, aby zostali oni proszeni o „słodzenie wódki”;
  • warto też określić ile i jak długich przerw zespół czy DJ potrzebują. Oczywiście tak jak każdy z nas, muszą zjeść, napić się, chwilę odpocząć. Niestety zdarzają się sytuacje, gdy muzycy częściej siedzą za stołem, niż pracują. Warto więc zawczasu zrobić wszystko, aby tego uniknąć;
  • bardzo ważne jest jasne przedstawienie Waszego stanowiska, wobec nadmiernego spożywania przez muzyków alkoholu. Nikt nie chciałby przecież, aby członkowie kapeli czy też DJ, słaniali się na nogach i nie byli w stanie zabawiać gości.
  • ostatnią, ale nie najmniej istotną kwestią jest umowa. Jej sporządzenie jest bardzo ważne bez względu na to, jak znane i zachwalane osoby zatrudniacie. To kwestia poczucia bezpieczeństwa, którą zapewnicie sobie nawzajem. Takie umowy można modyfikować, ale standardowe wzory wyglądają następująco: umowa

Jak już wspomnieliśmy muzyka odgrywa na weselu jedną z kluczowych ról. Dlatego też dokładnie i bez pośpiechu powinniście dokonać wyboru, zdecydować kto w trakcie Waszego wymarzonego przyjęcia będzie za nią odpowiedzialny.Średnia ocena: 4 / 5 (2 głosy) Oceń artykuł:

Zobacz również:

Zabawy weselne
Oczepiny
Cennik ślubny
10 pytań do zadania przed ślubem


Polecamy:


Komentarze

Darek - prezenter 2013-02-18 11:29

Cytat: "Współpracując z DJ-em łatwiej jest „ingerować” w rodzaj i styl granych piosenek, a dzięki tak bogatemu repertuarowi DJ jest na tyle elastyczny, że daje gościom możliwość zamawiania na życzenie nawet tych mniej znanych piosenek."
-----------------------------------------------
Dodam że nachalne ingerowanie doprowadza często do zmiany programu muzycznego i kończy się to koncertem życzeń w guście jednej wpływowej osoby ,niekoniecznie znającej się na zabawie weselnej .
Jest bardzo prawdopodobne że większość gości wyjdzie niezadowolona z muzyki i jak znam życie winny będzie DJ .
Wystarczy przeprowadzić proste doświadczenie ,zapytać się przypadkowych gości o jakim utworze teraz myślą ,pomysłów będzie tyle ile odpowiedzi.
Bardzo łatwo wywnioskować że wszystkich nie wyciągniemy na parkiet ,łatwiej ustalić czego nie gramy np. ciężki rock ,hip-hop,Rihanna.
Proponuję ustalić przed imprezą dziesięć ważnych utworów które dj ma zagrać .
Ustalamy dla kogo gramy ,dla młodej pary czy dla gości .
Bardzo często utwory które lubimy i słyszymy w radiu nie sprawdzają się na weselu .
Doświadczony DJ zagra to co uważa za słuszne w odpowiednim czasie .
Najważniejsze: Ustalamy czy decydujemy się na zabawę w klimacie wiejskiej zabawy Disco -Polo ,a może przyjęcia w kameralnym klimacie , gdzie wykluczmy biesiadną muzykę którą zastępuje muzyka znanych światowych artystów .
I ostrzegam nie wierzcie osobą które opisują się "Najlepszy "

Lidia 2014-04-24 06:53

My zdecydowaliśmy się na 2in1 czyli Duet/DJ. Początkowo miał to być zespół 6-cioosobowy (KAPELA PAWŁA SZCZUPŁEGO) natomiast po przeanalizowaniu kosztów i przywaleniu ogromnej ceny za wyżywienie w lokalu musieliśmy zrezygnować. Okazało się jednak, że właśnie najmłodsi wokaliści KPS tworzą duet o nazwie Kameleons. Śpiewają do podkładów muzycznych ponieważ od razu szczerze nam zapowiedzieli, że nie chcą udawać, że grają oszukując przy tym gości. Natomiast wokalista mile zaskoczył wszystkich i wyszedł z gitarą akustyczną biesiadować przy stołach. Zarówno to starsze jak i młodsze pokolenie było zachwycone. W przerwach zmieniali się i puszczali muzykę, świetnie prowadząc całą imprezę. Oryginalne zabawy, energia i poczucie humoru, którego nie oczekiwaliśmy. Cena tego duetu to 2000 zł. Jeśli ktoś ma chęć, wrzucam tutaj nagranie. https://www.youtube.com/watch?v=MVIYQeZmAI0

Karolina i Kuba 2014-08-01 18:17

Nie dostrzegliśmy żadnych minusów wybierając na swoje wesele dj :) Dużo śmiechu, dużo zabawy, fantastyczna oprawa muzyczna :) Polecamy najlepszych dj na świecie
http://duet-jic.wix.com/duet-jic

Hania 2014-08-26 16:52

Witam ja polecam zespół muzyczny Di-bi
całkiem sympatyczny zespół chłopaki grali u mnie na weselu.
http://zespoldibi.vgh.pl/

Natka 2014-11-01 08:23

Ja polecam DJ Daniel!!! Mega profesjonalny, doświadczony, zagra ci dosłownie wszystko. No i cena odpowiednia do usług

Natka 2014-11-01 08:25

Ja polecam DJ Daniel!!! Mega profesjonalny, doświadczony, zagra ci dosłownie wszystko. No i cena odpowiednia do usług.
http://viqsia.wix.com/djdaniel

Członek Zespołu Muzycznego 2015-01-11 08:46

Jak można mówić czy pisać, że DJ coś "zagrał" - to jest przecież odtwarzanie gotowej muzyki z ewentualnymi przejściami itp. Czy DJ na imprezie tworzy remixy czy jedynie korzysta z czyjejś twórczości? Niech się wypowie jakiś DJ co to znaczy ze Wy cos "gracie". Większość tzw. "Dj" po prostu psuje rynek.

Anulka 2015-01-21 12:29

Ja miałam Braci weselników. Super sprawa połączenie zespołu i wodzireja.Grali jak dj-e z elementami muzyki na żywo tj klawisz i śpiewanie .Coś pięknego polecam , a prowadzenie ....łał .Byli super

eddie z AdamsBand 2015-02-03 14:58

Sam jestem zdziwiony , ale muszę sie przyznać że całkowicie zgadzam się z DJ Darkiem. Nie często zdarza sie by DJ miał tak profesjonalne podejście. Zaznaczam , że nie znam go i nie robie mu reklamy :-). Goscie na wesele przychodza by sie bawic. I chyba to jest w tym wszystkim najwazniejsze. W sumie repertuar jest istotny, nie powiem że jest inaczej. Ale poza szerokim spektrum repertuaru trzeba jeszcze umieć wybrac to co jest w danym momencie przydatne. I nie za każdym razem bedzie to ten sam wybór.Zawsze podkreślam że najistotniejszy jest kontakt z gośćmi, parą młodą i pewna asertywność podczas prowadzenia zabawy. Zawsze bardziej słucha sie kogos kto wyjdzie do ludzi na salę niż kogoś kto siedzi za konsoleta i udaje że jego tutaj nie ma. Moim zdaniem mniej ważny jest sprzęt i sposób tworzenia muzyki. Istotny jest człowiek , który to prowadzi.

dj Darkee 2015-02-12 23:17

Jestem na rynku muzycznym (wesela, eventy itp.) już 20 lat. Już w szkole muzycznej grałem w zespole... zespole grającym w 100% muzykę na żywo.
Przestało mi się to podobać i postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce.
Jestem tzw. DJ-em choć nie zgadzam się z tym określeniem gdy prowadzę przyjęcie weselne.
Ale na temat.
Z częścią wypowiedzi moich poprzedników się nie zgadzam, ale i wiele z nich popieram.
Przede wszystkim zgadzam się z eddie z AdamsBand... TAK istotny i najważniejszy jest człowiek.
Liczą się jego umiejętności konferansjerskie i wodzirejskie.
Liczy się jego wręcz niebanalny charakter tzw. wesołka, który potrafi swym słowem zainteresować gości i zachęcić do zabawy. Pozostali członkowie zespołu lub on sam oprawią to muzycznie a oświetleniowiec
zrobi "atmosferę" wykorzystując grę kolorami.
Zdarza się mi niejednokrotnie być też gościem na takim przyjęciu i tutaj poprę po części wypowiedź Członka Zespołu Muzycznego, że jest wiele osób, które „psują rynek”. Ale... czy uważasz, że tylko tzw. DJ ten rynek psuje ? Ileż to razy spotkałem się z sytuacją gdzie po wejściu na salę taneczną zobaczyłem wielki szyld. Zazwyczaj pod statywem klawiasza "ZESPÓŁ BLA BAL BLA" a następnie dostrzegłem pana z nieco śmiesznym Casio i kobietę w krótkiej mini bujającej się w rytm elektronicznej muzyki wydobywającej się z w/w syntezatora. Czy te osoby nie psują rynku i nie rzucają również złego światła na zespoły mające w swym składzie kilku muzyków, którzy wprawnie posługują się swymi instrumentami i udają, że grają?
Tak masz rację określenie ,że DJ coś gra jest błędne.
Czy Tobie praca DJ-a kojarzy się tylko z
płynnym przejściem z jednego utworu na drugi? Nie wiem jak inni, ale ja bywa i tak ,że tworzę podczas swojej pracy remixując na żywo znany utwór (loppy, sample, presety)
a i również korzystam z czyjeś twórczości. Czy Twój zespół nie korzysta z twórczości innych? Czy zespół grający na przyjęciu improwizuje, wymyśla tekst i tworzy nowe hity?
Odpowiedz sobie sam na swoje pytanie. Wpierw zadumaj nad różnicami pomiędzy twórcą a wykonawcą ;)

Państwo Młodzi zanim podejmiecie decyzję kogo zatrudnicie na swoje przyjęcie
wpierw porozmawiajcie z tymi osobami, bo może się okazać, że mistrzowskie miksowanie lub wirtuozeria gitarzysty mają się nijak do Waszego przyjęcia. Jeden schowa się za konsolą i będzie udawał, że go nie ma (jak już tutaj napisano) bo się boi mikrofonu
a inny będzie zamęczać Was i Waszych gości solówkami trwającym po kilka minut. Biegając z gitarą po parkiecie i robiąc z siebie gwiazdę wieczoru. A przecież to nie koncert rockowy. Gwiazdami tego wieczoru jesteście Wy...
Wasi goście, których zaprosiliście do wspólnego świętowania. A my DJ-e... zespoły ... muzycy... konferansjerzy... wodzireje jesteśmy po to, by swoją pracą uatrakcyjnić Wam wszystkim wspólną zabawę i
świętowanie. To Wy znacie swoich gości. To Wy macie jakieś wyobrażenia o tej jedynej nocy.
Nie bazujcie na krótkich filmikach, które są zazwyczaj wyciętym dwuminutowym urywkiem. Najzwyczajniej spotkajcie się z zespołem, DJ-em. Porozmawiajcie.
Podczas tej rozmowy postarajcie się jak najwięcej szczegółów uzgodnić. Postarajcie się opracować ogólny scenariusz tego przyjęcia. Ale zróbcie to wszystko z umiarem. Nie narzucajcie w stu procentach repertuaru.
Pozwólcie nieco też muzykom czy też DJ wykazać się. Zapewne ich doświadczenie nie poszło w las i potrafią poprowadzić imprezę tak, by jak najwięcej osób brało udział w zabawach i pląsach do białego rana.
Pamiętajcie o jednym.
Wśród utworów muzycznych nie może zabraknąć i tych dla najmłodszych jak i tych najstarszych
gości. Zakładam, że będzie Wam przykro gdy obejrzycie film z przyjęcia, na którym całą noc Wasi dziadkowie siedzieli gdzieś w rogu sali samotnie bo przez całą noc grano hity z Eski.

Ola 2015-05-30 18:12

Wg mnie chyba lepszym wyborem jest jednak dj. Nie zniosłabym nieudolnego coverowania moich ulubionych kawałków, które muszą być na weselu. Byłam na weselu u przyjaciółki w zeszłym roku i bawiłam się na najlepszym weselu w życiu. Oby moje było jeszcze lepsze :)

mark34 2015-09-17 12:47

Jak bym miała polecać to jedynie zespół Przyjaciele. Tydzień temu bawiłam się przy ich muzyce na weselu. Doskonały wokal i ciekawy repertuar zachwycił każdego gościa. A jak poprowadzili oczepiny to nawet wodzirej nie zaserwował by tak wyśmienitej zabawy. Wiem, że mają swoje konto na Facebooku więc możesz stamtąd wziąć ich namiary.

mark34 2015-11-16 13:28

Może tutaj www.milwalking.pl? Przesłuchaj sobie ich utwory. Opinie mają świetne. Gwarantują świetną zabawę z doświadczonym zespołem w dobrej cenach. Potrafią zadbać o każdy detal, tak że nigdy nie ma żadnych wpadek.

Marta 2015-11-20 11:58

Zgadzam się dj Darkee. Są wśród zespołów i DJ białe kruki, dobrzy rzemieślnicy, przeciętniacy oraz tacy, którzy są wynajmowani chyba korespondencyjnie lub dopłacają do imprezy.
Każdy niech wybiera sam, co mu się podoba. Nikt Wam nie odpowie kto jest lepszy dla Was, bo każdy ceni co innego.
Ja cenię jakość wykonania i oryginał - nie lubię zatem coverów stąd wybór bardzo szybko ograniczył się do DJ. Chciałam też, aby wesele nie było typową imprezą przy muzyce. Chciałam aby coś się działo, aby były oczepiny i zabawy dla gości. Postawiliśmy na duet DJ i wodzirej, dokładnie DJ-ka i DJ-wodzirej: www.dj-wodzirej.waw.pl
Powiem Wam, że wesele było naprawdę super. Wodzirej bardzo taktownie przywitał nas i gości na sali. Po pierwszym tańcu odbyła się pierwsza zabawa integracyjna dla gości i w zasadzie zaraz potem rozpoczęła się zabawy przy muzyce. W przerwach brzmiała wspaniała muzyka, goście nie chcieli schodzić z parkietu. Wielu w trakcie przerw wstawało i wychodziło na parkiet, bo akurat leciał utwór, który dobrze znają lub wspominają.
Obawiałam się tylko o dziadków i starsze osoby, ale ponownie DJ (a właściwie DJ-ka) bardzo miło mnie zaskoczyła grając muzykę dla starszych osób, przy której młodzież i również ja bawiłam się świetnie.
Były oczepiny i kilka śmiesznych zabaw - nikt się nie nudził. Impreza miała być do 3, a skończyliśmy o 5 (do tej godziny mieliśmy niestety salę).
Goście po imprezie podchodzili do mnie i pytali gdzie znalazłam taką ekipę, bo niby DJ i DJ-wodzirej, a goście bawią się jak przy super kapeli.

Artur M 2016-01-10 21:39

Polecam Art Dj www.art-dj.pl
Grał na naszym weselu, goście bawili się znakomicie. Muzyka świetnie dopasowana do towarzystwa, zabawy na wysokim poziomie, świetna prezencja naprawdę super. Poleciliśmy już kilku osobom i naprawdę wszyscy zadowoleni. Polecam

kasia z Opola 2016-01-11 01:17

Ja osobiście miałam na swoim weselu chłopaków z Węgrowa, super niezapomniana zabawa. Polecam każdemu : http://www.djweselewarszawa.pl/

Joanna 2016-02-01 20:07

Długo zastanawialiśmy się czy wybrać zespół czy DJ. Po wielu dyskusjach i rozmowach z rodzicami postawiliśmy na wodzireja i DJ. Teraz wiemy, że lepiej wybrać nie mogliśmy. Całe wesele poprowadzone z klasą. Nic nie zastąpi oryginalnych wykonań utworów. Po za tym te konkursy, zabawy.... Goście zachwyceni. Większość do dziś powtarza, że było to najlepsze wesele w ich życiu.
Dziękujemy Wodzirej Xawier! Polecamy www.xawier.pl

AgataZe 2016-03-03 17:36

ja natomiast jestem bardziej zadowolona z dj, bywałam na takich i takich weselach i uważam, ze dj jets lepszym rozwiązaniem. Zespół nie zaśpiewa wszystkiego, natomiast dj jest w stanie puścić każdy utwór. Na ostatnim weselu mojej kuzynki był dj z Playdjs dj Paweł www.playdjs.pl, super sie bawiłam, muzyka była bardz różnorodna, dopasowana do grup wiekowych, bo w większosci starsze towarzystwo było. Dj lepiej sie spisuje od zespołu, robi sobie mniej przerw i zazwyczaj ma super głos i potrafi zabawiać gości :D

marzena887 2016-03-25 09:30

to zalezy jakie chcemy mieć wesele, ja na pewno będę mieć dj. Moja siostra miała i u niej rewelacyjnie sie wybawiłam, grał u niej dj Darek z Playdjs, wzięła go z polecenia znajomej i widać było, ze goście sa zadowoloeni. Pan Darek super zabawiał gości, umiał rozmawiać z ludźmi, a muzyka była dopasowana do grup wiekowych, super było

djhannah 2016-04-25 00:18

Cześć! Z tej strony Dj Hannah. Zapraszam wszystkich poszukujących dja na wesele do kontaktu i na moją stronę internetową www.dj-kielce.pl. Pozdrawiam serdecznie

DOBRA RADA 2016-05-16 11:00

Tak sobie zerkam i widzę, że zamiast konstruktywnych komentarzy do artykułu zaczyna się tutaj robić reklamowa wrzutka postowa... Szanowny adminie od planowaniawesela 3/4 tych komentarzy już dawno powinna wylądować w koszu !!!

dj mixer 2016-05-18 21:04

djwodzirejmixer.net.pl zajrzyj na stronę :)zabawa emocje i niesamowita atmosfera

DJ DADDY 2016-05-31 18:20

DJ DADDY.
Padło tu wiele mądrych słów i rad ja gneralnie zgadzam sie z dj DARKEE -my DJ,KAPELE,Wodzireje jesteśmy po to aby zapewnić parze młodej gościom niezapomnianą zabawę, ale pamiętajcie jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim gościom na weselu dogodził bo może jakaś część zamiast dJ wolała by kapelę lub na odwrót a nie którzy chcieli by sie bawić tylko przy muzyce X a inni uważają tylko muzykę Y.
Dodam ze swojego blisko 20 letniego doświadczenia w tej branży iż moje spotkania z Para Młoda przed weselem są niezwykle szczegółowe dla dobra obu stron.Wszystkie kwestie są do ustalenia od rodzaju muzyki ulubionych utworów,powitania,kwestii świadków i ich zaangażowania po zabawy ( lub ich brak)
Ja osobiście mam jedna zasadę w pracy nie piję ze względu na to iż mam szacunek do samego siebie i nie chciałbym słyszeć lub czytać komentarzy o pijanym DJ -choć to mógł być jeden kieliszek ,ale czasami urasta on do rozmiarów 3/4 l na łeb.
Nie będę się wypowiadał czy DJ czy Orkiestra bo to by było z mojej strony nie fair ( wobec kolegów i koleżanek z zespołów,których bardzo szanuję ) I jeszcze jedno to nie jest miejsce na reklamę jeśli jesteś dobrym zespołem lub DJ na prace nie narzekasz więc odpuście sobie nachalną reklamę w tym miejscu-pozdrawiam i udanych wesel życzę

Małgosia 2016-06-14 17:36

Bywałam na wielu weselach na których był zespół i szczerze mówiąc bawiłam się tak sobie. Zespół musiał być na prawdę dobry. Na swoje wesele które swoją drogą zorganizowałam w Hotelu Dana koniecznie chciałam mieć DJa. I nie żałowałam. Towarzystwo weselne do 5 rano nie schodziło z parkietu. Ważna rzecz - dobry DJ to taki, który gdy puszcza muzykę i widzi, że ludzie nie chętnie się bawią, od razu zmienia rytm i dostosowuje się do towarzystwa.

Rafał 2016-06-28 16:23

Polecam swoje uslugi, tel 500 000 010. Rafał ;)
http://olx.pl/oferta/warszawa-profesjonalny-dj-weselny-na-wasze-wesele-promocja-na-2016-CID619-IDcPo9N.html

aneczka 2016-07-12 12:58

Dj super sie sprawdza, niedawno w Pytaniu na śniadanie wystąpił dj Maciej z Playdjs, włąsnie wypowiadał się na temat dj/wodzireja na weselu 8. http://pytanienasniadanie.tvp.pl/25849817/wodzirej-czy-konferansjer-wesele-doskonale

DJnawesele.pl 2016-08-01 15:08

Przed podjęciem decyzji warto określić
budżet, DJ jest zdecydowanie tańszy ze względu na to, że płacimy jednej osobie, a nie kilku jak w przypadku kapeli. Najlepiej poczytać opinie i wynająć sprawdzoną osobę, która zapewni dobrą zabawę zarówno muzyką, jak i innymi atrakcjami.
------------------------------
http://www.djnawesele.pl

Marlena 2016-08-14 23:14

Hej!
A ja polecę zespół z DJ w jednym..
Sprawdziło się idealnie i to był strzał w 10!
Do 02:00 zespół grał cover z swojego repertuaru a po tej godzinie klawiszowiec "zamienił" się w DJ, utwory jakie kto chciał, każdy był zadowolony i Wszystkim się bardzo podobało.
Bardzo fajne połączenie muzyki granej z odtwarzaną.
Polecam zespół Afroband z Mysłowic!

Marlena 2016-08-14 23:18

Hej!
A ja polecę zespół z DJ w jednym..
Sprawdziło się idealnie i to był strzał w 10!
Do 02:00 zespół grał cover z swojego repertuaru a po tej godzinie klawiszowiec "zamienił" się w DJ, utwory jakie kto chciał, każdy był zadowolony i Wszystkim się bardzo podobało.
Bardzo fajne połączenie muzyki granej z odtwarzaną.
Polecam zespół Afroband z Mysłowic!

Anna 2016-08-23 12:57

ja miałam dj na weselu i powiem wam, że nie zmieniłabym dziś zdania
dj roni mnie mile zaskoczył
zabawa z nim, to czysta przyjemność

Kasia 2016-09-08 13:35

Byłam na weselu w Giżycku gdzie grał zespół Przyjaciele z Gizycka :-) również. Co oni niee wyprawiali, wszyscy goście byli taak zadowoleni włącznie ze mną i moim chłopakiem, że bierzemy ich na 2017 rok. 3 osoby a grali jak by byli w 6 osób. Może tylko za krótkie przerwy robili ale mi osobiście to nie przeszkadzało bo i tak mało piłam. Żeby nie reklamować to sobie sami poszukajcie na facebooku.

Elka 2016-09-23 09:44

nam podobało się granie dj jonny's z opolskiego

Ania 2016-09-28 11:34

dj to wybór strzał w dziesiatke! Elastyczna lista przebojow i w 100% muzyka którą lubimy. My wybralismy Dj Adriano Montana. Sprawdził się idealnie, rewelacyjnie zagrane, z wyczuciem i szybką zmiana utworów,a do tego rozbawil naszych gosci za stolami przy muzyce biesiadnej i wesolym prowadzeniu konkursów. Jestesmy zadowoleni bardzo:)))) Profeska po calosci. poza tym ogarniety fajny gosciu.
www.adriano-montana.pl Warto!

Danny 2016-09-30 13:04

Ja ze swojej strony polecam:
DJ Złoty Środek
doskonałe wyczucie publiczności, płynny angielski, bogata playlista
wiecej na www.selektiv.pl

DJ ŁÓDZ 2016-10-09 07:16

witam prawdziwym atutem zespołu jest to ze zespół wykonuje usługę w 5 lub 6 osob wtedy można powiedzieć ze zespół gra na żywo ja jestem dj 15 lat i zagram dosłownie wszystko i z akordeonem zrobię wyprowadzenie i biesiadę za stołem i tu jest prawdziwy atut jak poproszę na przykłąd zespół o piosenke ściernisko tego nie wykona zespół 4 osobowy chyba ze ma podklady mp3 a teraz w to sie bawi 99 procent zespołów a Dj wykona to bez problemu

KaśkaZalich 2016-10-10 17:13

Jasne, że dj dobrze się sprawdza, wychodzi taniej i mamy więcej możliwości, można robić dowolne dedykacje, bo raczej każda piosenka będzie dostępna. Dj Robert z Playdjs super prowadzi wesele, tak samo dj Maciej.

Kaika 2016-10-14 21:43

Moim zdaniem muzyka powinna być dostosowana przede wszystkim do tego w jakim klimacie chcemy mieć wesele. Fajny znalazłam artykuł na ten temat i w 100% się z nim zgadzam,http://djwgarniturze.pl/jakamuzykanatwojewesele.html
Przysłowiowy Biały miś przy podkładzie syntezatora nie pasuje do eleganckiego przyjęcia i kropka.

kinga2811 2016-10-25 10:36

Dziękujemy zespołowi AfroBand za oprawę muzyczną naszego wesela ! Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu artystycznego zespołu. Nasi goście byli również zachwyceni. Oczepiny na najwyższym poziomie ! Dobór piosenek bardzo dobrze dopasowany do naszych gości - dzięki temu wszyscy dobrze się bawili :)

Ania 2016-11-30 12:21

Kapela AfroBand to znakomity zespół, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni :) był to najtrafniejszy wybór jeśli chodzi o oprawę muzyczna:) co najważniejsze są to super osobowości z którymi bardzo dobrze się współpracuje i cały czas są uśmiechnięci :)
Gorąco Polecamy :)

Gośka 2016-12-05 11:03

Zespół AfroBand gra wspaniale !!!! Jak najbardziej Polecamy ich każdemu kto chce przetańczyć całą noc a także poprawiny !!! Pozdrawiam!

Arek 2016-12-28 17:51

Dołączam się do treści powyżej. Wszystko profesjonalnie przygotowane: śpiew, muzyka, brzmienie, nagłośnienie, efekty specjalne itd. Takiego wesela nam teraz zazdroszczą!!!!!!!!!! Tylko polecać zespół Afroband górą!!!!! Jesteście najlepsi!!!!

Paula i Bartek 2016-12-29 11:46

Zadziwiające z jaką łatwością przekonali WSZYSTKICH do zabawy :) są zachwycający w tym co robią!! Polecamy Zespół AfroBand!!!

Monia 2017-01-26 14:24

Ja również polecam Afroband. WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM WYDANIU!!! SUMIENNOŚĆ RZETELNOŚĆ I PROFESJONALNOŚĆ EKIPY JEST NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. GORĄCO POLECAM!!!

Madaleine 2017-02-22 11:18

Fajna ekipa. Grają naprawdę z energią i tak z przytupem. Szybko porywają do zabawy wszystkich gości.

michał 2017-02-23 20:53

Witam ja polecam wraz z żoną DJ PUCHAR również jest wodzirejem, No facet jest niesamowity wraz z kolega graja w duecie, rozklecili mi tak weselel ze bawilismy sie wszyscy do 7 rano!!!, prowadza wszystko zabawy, skecze, kabarety dańca , oczepiny , przyśpiewki przy stołach . I co nas zdziwiło oni wychodzą z mikrofonami i śpiewają na żywo i to bardzo ładnie!!!!! z całego serca tych panów polecam . Strony do nich nie pamietam ale na fb bez problemu ich znajdziecie.

Madzia 2017-03-16 14:24

Ja również mogę polecić Afroband. Dobrze wiedzą jak sie robi dobre wesele.

tomisława 2017-03-20 15:55

Na wesele tylko zespół. To on tworzy całą atmosferę i zachęca ludzi do zabawy. Na moim weselu grał Oktan Band i nie zamieniłabym ich na żaden inny. Mają szeroki repertuar i ciekawe wykonania, polecam!

Trenata 2017-03-24 15:16

Chciałam mieć na weselu przejście od muzycznych lat 90 do współczesnych hitów :) Kocham też romantyczne ballady i taniec w parach :) Wynajęłam w tym celu zespół Fiesta – imprezka.com.pl. Bloki muzyczne podzielili zgodnie z moimi założeniami, a nawet dorzucili kilka fajnych rzeczy od siebie, np. wokal w połączeniu z akordeonem. Byłam zachwycona i każdemu polecam podobny format wesela :) Nikt wtedy nie narzeka :)


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.


Złoty Krążek
Polecamy