Atrakcje weselne – spis 18 popularnych atrakcji weselnych wraz z cenami

Strona główna » Warto wiedzieć » Atrakcje weselne
Atrakcje weselne

Pytanie o to, co zrobić, aby ślub i wesele były udane nie jest jedynym, jakie przyszłe Pary Młode zadają sobie w czasie przedślubnych przygotowań. Wszystkim zależy na tym, aby ceremonia była nie tylko wzruszająca, ale i wyjątkowa i na długo zapadła gościom w pamięć. Idealne wesele natomiast powinno być efektowne, a przede wszystkim nie może być nudne. „Co zrobić, aby nasz ślub i wesele były super atrakcyjne?” – to nad tym głowią się Państwo młodzi. I coraz częściej, aby osiągnąć ten cel nie wystarczy zatrudnić dobrego DJ’a, czy orkiestry z charyzmatycznym, wciągającym do zabawy wodzirejem. Zwłaszcza, że w rodzimej tradycji wesela trwają nawet całą noc i niełatwo jest sprawić, aby goście bawili się dobrze przez cały ten czas. Z roku na rok, kolejne Pary Młode wyżej ustawiają poprzeczkę, przygotowując wiele nietypowych atrakcji weselnych. Jeśli i Wy chcielibyście im dorównać lub jeśli po prostu cenicie sobie oryginalność, powinniście w czasie przygotowań do ślubu i wesela, w ich scenariuszu zaplanować miejsce na atrakcje weselne. A jest w czym wybierać. Na rynku funkcjonuje coraz więcej firm zajmujących się organizacją takich, szeroko rozumianych, atrakcji ślubnych i weselnych. Aby ułatwić Wam rozeznanie się we wszystkich propozycjach, przygotowaliśmy poniższe zestawienie:

Atrakcje ślubne po ceremonii

Wypuszczanie gołębi przez Parę Młodą

Białe gołębie to symbol miłości, a ich wspólne wypuszczenie przez świeżo poślubionych, młodych ludzi jest niezwykle romantycznym gestem. Przy organizowaniu takiej atrakcji weselnej możecie wziąć pod uwagę kilka opcji: wypuszczenie gołębi dwóch, czterech lub sześciu, z rąk własnych lub z kosza.

Koszt: od 180 do 500 zł.

Biały gołąb

Wypuszczenie motyli

Wypuszczenie motyli po wyjściu Pary Młodej z kościoła, to atrakcja weselna, która jest kolorową alternatywą wypuszczenia gołębi. Tysiące wypuszczonych motyli robią piorunujące wrażenie. Ważne jest to, aby zamówienie na motyle złożyć najpóźniej na dwa miesiące przed planowana datą ślubu. Istotne jest też to, że dla takiego motylego „show” potrzebne są odpowiednie warunki, czyli słoneczna pogoda i temperatura od 15 stopni Celsjusza.

Koszt: ok. 1500 zł za 100 szt. / ok. 5000 zł za 1000 szt.

Bańki mydlane puszczane z agregatu

Wypuszczenie baniek mydlanych to kolejna z atrakcji ślubnych, tworzących niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę, a dla fotografa okazję do wykonania fantastycznych zdjęć. Bańki można wypuścić także np. podczas pierwszego tańca nowożeńców, podziękowań dla rodziców i w każdym innym, dowolnym momencie ślubu lub wesela.

Koszt: cena tej atrakcji weselnej uzależniona jest od rodzaju i wielkości wytwornicy, z której puszczane są bańki. Koszt wypożyczenia większej wytwornicy, wraz z płynem i osobą ją obsługującą to około 250 zł. Mniejsze wytwornice bez obsługi to cena od 100 do 150 zł.

Bańki mydlane

Tuba z konfetti

Atrakcja ślubna, jaką jest konfetti z tuby, to zamiennik lub uzupełnienie tradycyjnie rzucanego ryżu lub płatków róż. Tuby są bezpieczne, nie zawierają ładunków wybuchowych, a konfetti wyrzucane jest dzięki sprężonemu powietrzu. Najlepszy efekt dają minimum cztery tuby użyte w tym samym momencie.

Koszt: od 15 do 50 zł.

Atrakcje weselne w trakcie przyjęcia

Oryginalny pierwszy taniec

W Internecie rekordy popularności biją filmy, na których zarejestrowano Pary Młode tańczące pierwszy taniec w sposób bardzo oryginalny – im bardziej zaskakujący, tym lepiej. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście styczności z tańcem, możecie zapisać się do szkoły tańca. Niektóre w swojej ofercie mają specjalne, grupowe i indywidualne kursy dla przyszłych nowożeńców. Niektóre Pary choreografię układają same, lub korzystają z pomocy uzdolnionych w tej dziedzinie znajomych.

Koszt: od 0 do 400 zł.

Pokaz zdjęć

Pokaz Waszych wspólnych zdjęć, to jedna z atrakcji weselnych, która może być bardzo osobistym akcentem w trakcie weselnego przyjęcia. Oczywiście przy jej przygotowywaniu konieczny jest własny nakład pracy, ale może on przynieść bardzo zaskakujący efekt. Jeśli nie czujecie smykałki do montażu wideo, może wśród Waszych znajomych, rodziny jest ktoś, kto mógłby Wam pomóc? Potrzebne będą Wasze zdjęcia w formacie JPG., podkład muzyczny, najprostszy program do edycji wideo, który można bezpłatnie i legalnie pobrać z Internetu, laptop, rzutnik, biała ściana (lub ekran). Prezentacja może być dokumentacją Waszego związku, lub sięgać aż do Waszego dzieciństwa. Macie bardzo szerokie pole do popisu, a wynik pracy na pewno spodoba się wszystkim gościom.

Koszt: 0 zł.

Pokaz zdjęć

Karaoke

Karaoke to atrakcja weselna, która nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Taką atrakcję ma już w swojej ofercie większość DJ’ów, a także coraz więcej zespołów weselnych. Jeśli jednak wynajęliście DJ’a lub zespół, który takiej zabawy nie organizuje, możecie ją przygotować sami. Konieczne jest wydrukowanie tekstów najbardziej popularnych piosenek, które chcecie, aby goście zaśpiewali oraz nagranie utworów na płycie. Niewielkim nakładem pracy możecie przygotować atrakcję weselną, która z pewnością przypadnie do gustu Waszym gościom.

Koszt: 0 zł.

Upominki dla gości

Ten bardzo miły zwyczaj jest bardzo popularny na Zachodzie. Natomiast na naszym polskim gruncie to jedna z atrakcji weselnych, która dopiero kiełkuje. To świetny sposób, aby podziękować gościom za to, że zdecydowali się Wam towarzyszyć w tym pięknym dniu. Do małego, eleganckiego opakowania możecie włożyć takie upominki jak:
• alkohol w małych buteleczkach z zawieszką, na której są Wasze imiona i data ślubu
• czekoladki z nadrukowaną Waszą wspólną fotografią
• migdały, draże, czekoladki
• mini słoiczki np. z dżemem, miodem etc. z zawieszką taką, jak na buteleczkach z alkoholem
• ciasteczka z wróżbą lub miłosnym cytatem
• coś na szczęście np. słoniki porcelanowe, gliniane anioły
• płyta z muzyką graną na weselu - okładką płyty jest zdjęcie Pary Młodej
• płyta ze zdjęciami Pary Młodej
• pióro z wygrawerowaną datą ślubu i imionami nowożeńców

Koszt: od 5 do 40 złotych

Księga gości

Księga gości to pamiątka dla Was i szansa dla gości na popisanie się kreatywnością w pisaniu oryginalnych życzeń. Generalnie idea księgi gości polega na tym, że obecne na weselu osoby wpisują się, umieszczając miłosny wiersz, życzenia czy dzieląc się wrażeniami z wesela. Księga gości może być podawana z rąk do rąk lub możecie wyznaczyć osobę za nią odpowiedzialną, która przed rozpoczęciem przyjęcia będzie prosiła o wpisywanie się osoby przybywające do sali weselnej.

Koszt: od 60 do 150 zł

Balony z helem

Jeśli chcecie, aby o Waszej miłości i ślubie wiedzieli nie tylko najbliżsi, ale wszystkie osoby w promieniu kilku kilometrów, powinniście przemyśleć zorganizowanie atrakcji weselnej, jaką jest wypuszczenie baloników z helem. „Zabawa” polega na tym, że taki pęk balonów, na których są Wasze imiona lub zdjęcia, dostaje każdy z gości. Mogą oni dołączyć do nich spisane na karteczkach życzenia ślubne. W wybranym przez siebie momencie przyjęcia wypuszczacie balony, które lecą ku niebu, dając niesamowity efekt.

Koszt: 50 szt. balonów – ok. 200 zł., 150 szt. balonów – ok. 400 zł.

Wypuszczenie balonów przed kościołem

Lampiony szczęścia

Lampiony szczęścia, to atrakcja weselna wywodząca się rodem z Dalekiego Wschodu. Zgodnie z wierzeniami lecące ku niebu lampiony, mają przynieść Parze Młodej boską przychylność i szczęście. Wzbijające się do góry światła tworzą zapierający dech w piersiach widok. Unoszą się one nawet na wysokość 500 m. i wciąż są widoczne z tej odległości. Najlepiej będzie, jeśli wypuścicie je po zmroku. Możecie wybierać wśród trzech rodzajów lampionów: owalnych różnokolorowych, owalnych białych i lampionów w kształcie serc.

Koszt: od ok. 7 zł. za szt.

Taniec w „chmurach”

Wyobraźcie sobie swój pierwszy taniec, kiedy nogi spowite macie czymś, co wygląda jak bajkowe, magiczne chmury. Kojarzycie program telewizyjny „Taniec z gwiazdami”? Tam właśnie w „chmurach” tańczone są wszelkie walce i inne spokojne utwory. Jeśli i Wy chcielibyście uzyskać taki efekt, pomyślcie o wypożyczeniu wytwornicy dymu.

Koszt: cena wypożyczenia wytwornicy dymu to ok. 300 zł.

Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa to apetyczna atrakcja weselna dla wielbicieli słodyczy. A takich osób nie brakuje. Wyglądem różni się nie wiele od zwyklej fontanny, lecz zamiast wody wypływa z niej najprawdziwsza czekolada. W słodkiej cieczy można zanurzać owoce: truskawki, banany, winogrona, ciastka, wafelki. Pamiętajcie, aby zwrócić uwagę na to, aby użyć czekolady dobrej jakości: mlecznej, białej lub deserowej. Są też czekolady smakowe: pomarańczowe, limonkowe, karmelowe, kawowe.

Koszt: cena wypożyczenia fontanny zależna jest od jej wielkości: mała – od 300 zł (cena obejmuje 2,5 kg. czekolady oraz patyczki do nadziewania przekąsek) duża – od 700 zł (cena obejmuje 5 kg czekolady oraz patyczki do nadziewania przekąsek) dodatkowa czekolada: od 130 do 170 zł. za 2,5 kg.

Fontanna czekoladowa

Fontanna alkoholowa

Fontanna alkoholowa działa na podobnej zasadzie, co fontanna czekoladowa. Nie służy natomiast do zanurzania w niej owoców, lecz do napełniania szklanek dowolnie wybranym drinkiem, wódką, ponczem, winem lub jeśli chcecie, także napojem bezalkoholowym. Fontanny takie to nie tylko wzbogacający element nowoczesnego wesela, lecz także dodatkowy akcent dekoracyjny, gdyż mogą być podświetlane na wiele kolorów, dzięki czemu alkohol spływa po nich różnokolorowymi kaskadami. W standardowej fontannie mieści się około 8 litrów płynu, w większej 19 litrów.

Koszt: cena wypożyczenia fontanny: mała – od 150 zł. duża – od 500 zł. Do ceny wypożyczenia należy doliczyć cenę alkoholu.

Pokaz sztuki barmańskiej

Pokazy przygotowywane przez profesjonalnych barmanów to ostatnio coraz bardziej popularna atrakcja weselna. Latające szklanki, shakery, wiele trików, w tym żonglowanie butelkami, a w finale pyszne drinki to coś, co rozbawi każdego gościa weselnego. Pokazy są bardzo widowiskowe i niekonwencjonalne, czasem wzbogacone o elementy pirotechniczne. Dodatkową zaletą jest to, że po zakończeniu pokazu goście mają możliwość samodzielnego przygotowania jednego ze swoich ulubionych drinków.

Koszt: od 500 do 1300 zł. za pokaz

Pokazy barmańskie

Pokaz tańca

Oczywistym jest, że nic nie przebije i nie będzie bardziej wyjątkowe, niż pierwszy taniec Pary Młodej. Jeśli jednak jesteście miłośnikami tańca, możecie zorganizować profesjonalny występ taneczny. Wasze przyjęcie weselne może uświetnić pokaz tańca towarzyskiego (show latynoamerykańskie, standardowe, „polish show”, „Jackson show”, „Presley show” etc.), pokazy breakdance, tańca nowoczesnego, tańca brzucha, flamenco i innych. Niektóre grupy, pary taneczne, szkoły mają w swojej ofercie także krótki kurs tańca dla gości.

Koszt: od 1200 zł. za pokaz

Fajerwerki

Chcecie obchodzić swoje wesele w iście hucznym stylu? W takim wypadku pokaz sztucznych ogni i fajerwerków to atrakcja weselna w sam raz dla Was. W Chinach od dawna wierzy się, że sztuczne ognie odstraszają złe duchy. Ważne jest, aby do takiego pokazu zatrudnić profesjonalną firmę, która zapewni nie tylko niezapomniane doznania estetyczne, lecz także bezpieczeństwo wszystkich oglądających.

Koszt: od 180 zł za minutę pokazu.

Fajerwerki

Teatr ognia – „fireshow”

Teatr ognia, nazywany inaczej – „fireshow”, to bardzo widowiskowa i spektakularna atrakcja weselna, urozmaicenie przyjęcia. Spektakl trwający od 20 do 40 minut polega na tańcu do energetycznej muzyki, osób igrających z ogniem. Występ taki zostaje czasem wzbogacony elementami pirotechnicznymi lub oświetleniem UV, oświetleniem neonowym, laserowym.

Koszt: od 1300 zł. za pokaz

Iluzjonista, komik

Pokazy iluzjonistów, czy występy komików, to atrakcje weselne – spektakle w eleganckim wydaniu, ale i ze szczyptą humoru. Magiczne pokazy wykonywane są na żywo, przed oczami widzów – Waszych gości. Numery z kartami, monetami, banknotami, pierścionkami, sprawiają, że iluzja jest na wyciagnięcie ręki i z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym, a niekiedy znudzonym weselnikom. Podobnie jak występ komika. On również jest zabawą organizowaną przy aktywnym udziale publiczności.

Koszt: od 500 zł. za pokaz

Wybuchowy balon

Wybuchowy balon to nic innego, jak balonowa kula o średnicy minimum 1 m., w której umieszczone są mniejsze balony. Balon taki podwieszony jest pod sufitem, nad środkiem parkietu. W dowolnym momencie, najczęściej w trakcie pierwszego tańca, za pomocą elektrycznego zapalnika balon jest przebijany i dziesiątki małych balonów spadają na Młodą Parę i gości weselnych. Wszystko to tworzy wspaniałą i niebanalną scenerię dla zdjęć dokumentujących ten pierwszy taniec małżeńskiej pary.

Koszt: cena zestawu składającego się na duży balon, konfetti, detonator, 100 szt. małych baloników i pompkę do ich pompowania to od 100 do 180 zł.

Wybuchowy balon


Zobacz również:

Cennik ślubny
Bramy weselne
Weselne menu
Styl wesela


Polecamy:


Komentarze

kazia 2012-04-25 09:23

Jeżeli nie umiecie tańczyć to polecam wam pójście na lekcje induwidualne dla narzeczonych .
Mój partner nie umie tańczyć nawet najprostszych rzeczy!!! A już po 2-3 lekcjach okazało się że po prostu się odblokował bo nauczyciel który nas uczył zauważył ten problem i starał się rozruszać mojego narzeczonego który jak się okazało jednak potrafi tańczyć!! Ułożył nam taką choreografię w której czujemy się dobrze podpowiedział też utwór do którego będziemy tańczyć.
I co najważniejsze nie było drogo!!!
Naprawdę szczerze polecam www.bailando.com.pl/kursy/pierwszy-taniec

kazia 2012-04-25 09:25

Jeżeli nie umiecie tańczyć to polecam wam pójście na lekcje induwidualne dla narzeczonych .
Mój partner nie umie tańczyć nawet najprostszych rzeczy!!! A już po 2-3 lekcjach okazało się że po prostu się odblokował bo nauczyciel który nas uczył zauważył ten problem i starał się rozruszać mojego narzeczonego który jak się okazało jednak potrafi tańczyć!! Ułożył nam taką choreografię w której czujemy się dobrze podpowiedział też utwór do którego będziemy tańczyć
Naprawdę szczerze polecam www.bailando.com.pl/kursy/pierwszy-taniec

basia 2012-06-23 06:33

Coraz popularniejsze są pokazy rycerstwa :) Polecam stronkę capricornus.aq.pl ... Widziałam wyglądało ekstra

Bartek 2012-07-11 19:02

Jeżeli chcecie na swojej imprezie bańki mydlane, konfetti, wyświetlanie imion, specjalne oświetlenie sali, niski dym, karaoke, fajerwerki to wszystko możecie zamówić w firmie M&T Agencja Artystyczna. Adres strony to
www.mt-obslugaimprez.pl

Bartek 2012-07-11 19:03

Jeżeli chcecie na swojej imprezie bańki mydlane, konfetti, wyświetlanie imion, specjalne oświetlenie sali, niski dym, karaoke, fajerwerki to wszystko możecie zamówić w firmie M&T Agencja Artystyczna. Adres strony to
www.mt-obslugaimprez.pl

Edward 2012-08-06 15:54

Jeżeli chcecie uświetnić swoją imprezę weselną pokazem tańca brzucha, salsy, lub krótką lekcją salsy, bachaty lub tańca brzucha, to napiszcie maila na adres: veronica.bellydance@gmail.com. Jest naprawdę świetna :)

Edward 2012-08-06 15:56

Jeżeli chcecie uświetnić swoją imprezę weselną pokazem tańca brzucha, salsy, lub krótką lekcją salsy, bachaty lub tańca brzucha, to napiszcie maila na adres: veronica.bellydance@gmail.com. Jest naprawdę świetna :)

Iluzjonista Konrad Mościński 2012-08-19 00:17

Iluzjonista na wesele!
Konrad Mościński - iluzjonista
www.konradmoscinski.pl

TMSprestige 2012-09-19 10:47

Atrakcje na wesele z okolicy Krakowa
www.atrakcyjneprzyjecie.pl

slubnik 2012-09-25 15:03

Polecam firmę oraganizującą atrakcje weselne w Poznaniu oraz Wielkopolsce. Mają wszystkie wymienione tutaj atrakcje i jeszcze więcej
www.slub.strefa.pl

AGENCJA ARTYSTYCZNA ADC 2012-09-26 22:27

Polecam koncert na weselu znanego artysty czy zespołu, oferte mozna znalesc na stronie www.koncertweselny.pl

Marta 2012-09-28 15:02

Szukam kto sie zajmuje tymi atrakcjami w okolicach Ustrzyk Dolnych-Bieszczady?????

atrakcje 2012-10-02 15:32

ATRAKCJE WESELNE - POZNAŃ - WIELKOPOLSKa
www.slub.strefa.pl

baramn 2012-10-08 21:21

barman z własnym barem i szkłem na wesela - najwieksza atrakcja na weselach!!!
www.barman-wesele.pl
województwo podkarpackie

GALILEO studio - www.galileo-studio.pl 2012-10-12 19:30

Super atrakcje na ślub i wesele na Pomorzu i Kujawach - GALILEO studio - www.galileo-studio.pl. Polecamy!

Łukasz 2012-10-14 10:31

Polecam wynajem fontanny czekoladowej. To sprawdzona atrakcja, za każdym razem ciesząca się dużą popularnością. Belgijska czekolada, w połączeniu ze słodkimi przekąskami pozostawiają niezapomniane wrażenia smakowe oraz wizualne. Zapraszamy do czekoladowego nieba www.fontanna-czekoladowa.pl

Łukasz 2012-10-14 10:32

Polecam wynajem fontanny czekoladowej. To sprawdzona atrakcja, za każdym razem ciesząca się dużą popularnością. Belgijska czekolada, w połączeniu ze słodkimi przekąskami pozostawiają niezapomniane wrażenia smakowe oraz wizualne. Zapraszamy do czekoladowego nieba www.fontanna-czekoladowa.pl

video i foto 2012-10-22 11:46

Video Filmowanie i Fotografowanie- Kujawsko-Pmorskie- Grudziądz TEL. 601-834-875

CupcakeLove.pl 2012-11-22 15:38

Do największych atrakcji należy z pewnością SŁODKI STÓŁ (lub też jak ktoś woli - Słodki Bufet). Jest to specjalnie przygotowana kompozycja słodkości, które cieszą zarówno oko jak i podniebienie gości.
Jeżeli chcecie zobaczyć, jak może wyglądać taki stół - zapraszamy: http://cupcakelove.pl

Agnieszka117_1g 2012-12-29 12:20

Polecam atrakcje firmy Szklany Pantofelek www.szklanypantofelek.pl. Województwo podkarpackie

Asia 2013-01-17 12:02

Przed wymarzonym weselem warto zorganizować wymarzony wieczór panieński.
.
www.szarfy.com.pl
.
Szarfy z imieniem oraz inne gadżety na wieczór panieński.

GRUPA EIGHT 2013-01-17 16:17

Profesjonalna oprawa artystyczna na twoim ślubie
www.grupaeight.pl
Jeżeli pragniesz aby ten dzień stał się bajeczny i jedyny w swoim rodzaju. To nie macie innego wyjścia... musicie się z nami skontaktować:)

ELEGANCKIE DEKORACJE ŚLUBNE 2013-05-15 12:23

Polecam
AG-ART "Ogród wyobraźni"
Małopolska, Śląsk, Opolskie, Świętokrzyskie...
www.ag-art.pl,
0 604 859 577
agartdesign@op.pl

Kasia 2013-05-23 22:24

polecam fotobudkę - absolutny hit!

Darek 2013-06-13 10:44

Barman na wesele tylko od www.shakeme.pl.
Profesjonalne podejście i udana zabawa. Serdecznie polecamy !

Ogień 2013-06-20 12:25

Polecam kobiecą grupa tańca z ogniem - Labareda Fireshow
www.labareda.com.pl

www.dekoracje4u.pl 2013-07-16 14:01

www.dekoracje4u.pl wiekszosc uslug mamy w ofercie.

Artur Magik 2013-07-30 13:53

Pokaz iluzji z bliska najlepiej sprawdza się na początku uroczystości weselnej kiedy goście czekają na przybycie pary młodej.
Więcej możecie się dowiedzieć na:
http://arturmagik.pl/oferta_iluzjonista_na_wesele/

Truskawka 2013-08-01 10:58

Pokaz Barmański Pimp My Bar Flair Show to super pomysł na urozmaicenie wesela no i cena przystępna... myślę, że jakieś fajne sztuczki mogłyby zainteresować zwłaszcza męską część gości :)

Art Of Fire 2013-09-29 17:16

Zadziw gości- sprezentuj sobie niezapomnianą atrakcję na weselu, wieczorze panieńskim, kawalerskim, imprezie zamkniętej!! ART OF FIRE -traktujemy fireshow jako okazję do wizualnych eksperymentów i przede wszystkim dobrej zabawy! Oglądanie fireshow w naszym wykonaniu to gwarantowana dawka adrenaliny i uszlachetnienie uroczystości przy pomocy żywiołu ognia. Zapewniamy spektakularne fireshow: walki płonącymi mieczami, ogniowe wachlarze, poi na łańcuchach, płonące liny, sypiące się niczym gwiazdy iskry.Show trwa od 15 do 30 minut i występuje w nim od 1 do 3 osób specjalizujących się w odmiennych technikach kręcenia ogniem. Dobieramy treść i długość programu indywidualnie do możliwości finansowych.

ArtaFoc 2013-10-02 16:11

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pokazów ognia Arta Foc. Naszą grupę tworzą tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Tego wyboru nie będziesz żałować.
Przekonajcie się sami!
http://www.artafoc.com
Film promocyjny:
http://www.youtube.com/watch?v=8stTAatoKPM
Facebook:
https://www.facebook.com/ArtaFoc

www.barman-wesele.pl 2013-10-05 22:35

Uroczystość weselna to wspaniałe chwile do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopięcia w najmniejszym szczególe. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu, zapewniając profesjonalne usługi barmańskie
www.barman-wesele.pl

fabrykaslubu.pl 2013-10-05 23:35

Zapraszamy do świata atrakcji :) www.fabrykaslubu.pl

Phantasia-Art 2013-10-31 14:36

Karykaturzysta/rysownik na wesele,weselu.
Nietypowa ale zaskakująca atrakcja!
Zadowolenie i zainteresowanie gości jest stu-procentowe! Zaskocz wszystkich swoją pomysłowością i niebanalnym pomysłem na urozmaicenie uroczystości:)
Polecam pracownię Phantasia-art
www.karykaturzysta.dbv.pl

www.pimpmybar.pl 2013-11-22 12:37

Barmani na wesele - Agencja Barmańska PIMP MY BAR
Sprawdź Nas to nic nie kosztuje -> www.pimpmybar.pl
Zobacz Nasze video, zdjęcia oraz referencje!
Zapraszamy

Renata 2013-11-24 16:16

restauracjatraktat.pl - przepiękna sala weselna w Warszawie - Wesołej

POKAZY OGNIA - FIRESHOW 2014-01-17 10:50

Pokazy fireshow to fascynujące widowisko, gdzie kreatywność łączy się z perfekcją ruchu, dźwiękami muzyki i niebezpiecznym żywiołem jakim jest ogień. Taniec z ogniem to idealne zakończenie wieczoru podczas wielu rodzajów imprez.
yokai.pl
https://www.facebook.com/GrupaYokai

zainteresowany 2014-03-01 07:47

Świetne atrakcje ma też firma Impresja Smaku...pycha czekolada w fontannie i robią pokazy z taka maszyną która wypuszcza pianki w różnych kształtach w niebo, oni to nazywają piankowe chmurki. Super sprawa, bo wypuszczali różne kształty na jednej imprezie.

tancerz 2014-03-13 01:07

Zachwycające pokazy tańca, w tym z udziałem gości weselnych. Super niespodzianka! Piękne stroje, efektowne rekwizyty, porywająca muzyka! Doskonała atrakcja na ten wyjątkowy dzień! VARIETE Rewia taneczna! www.varieteamazonki.pl

niko 2014-03-19 12:55

Witam. Polecam wynajecie fotobudki, super sprawa, atrakcja dla gości bezcenna, a przy okazji pamiatką i dla gości i dla młodych.

sabina 2014-03-21 10:54

Pokaz sztucznych ogni to bardzo fajna atrakcja, my takową mieliśmy. Na szczęście pogoda dopisała. Iluzjonista także był brany pod uwagę, ale stwierdziliśmy, że co za dużo to niezdrowo;)
I tak wesele było organizowane w nietypowym miejscu (Zamek Dobra niedaleko Wrocławia).

ewka 2014-03-24 09:47

A my mieliśmy wodzireja z prawdziwego zdarzenia!:D
Bardzo charyzmatyczny pan, który urozmaicił nasze wesele trafnymi puentami i odrobiną czarnego humoru.
Właściciele Niagary w Białymstoku nam go przedstawili i po krótkiej prezentacji stwierdziliśmy, że to jest to.
Polecam:)

ewka 2014-03-24 09:48

A my mieliśmy wodzireja z prawdziwego zdarzenia!:D
Bardzo charyzmatyczny pan, który urozmaicił nasze wesele trafnymi puentami i odrobiną czarnego humoru.
Właściciele Niagary w Białymstoku nam go przedstawili i po krótkiej prezentacji stwierdziliśmy, że to jest to.
Polecam:)

animacjekraków 2014-03-28 15:37

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ANIMACJI weselnych dla dzieci, m.in. malowanie buziek, modelowanie baloników, bańki mydlane, gry, zabawy, konkursy i wiele wiele więcej.
Animacje organizuje Agencja Opiekunek Cud Niania z Krakowa!

bozena 2014-05-04 18:23

https://www.facebook.com/pages/Wedding-Dreams/717087971682489?ref=hl

kumaka 2014-05-07 23:05

Masakra, jakie fanaberie, można by przypuszczać, że goście przyszli do cyrku...

Ania 2014-05-16 16:35

Jeśli ktoś jest fanem muzyki, polecam kwartet smyczkowy na ślub oraz przyjęcie weselne. W repertuarze mają muzykę rozrywkową i klasyczną.
Ceny bardzo przystępne (i zawsze można negocjować)
http://operaquartet.com/

tomek 2014-05-28 07:36

witam ja na swój ślub wynajęłam fotobudkę goście byli zachwyceni

marzena 2014-05-29 23:59

A my wybraliśmy z mężem na ślub niebanalne obrączki bo z bursztynem http://ambertic.pl

czekoladowe niebo 2014-06-06 22:54

czekoladowe fontanny, słodkie stoły, torty cupcakes.

ahaha.pl 2014-06-30 19:08

ATRAKCJE WESELNE BIAŁYSTOK(balony z helem, balon strzelający, bańki mydlane...)- zapraszamy na stronę: ahaha.pl/82-atrakcje-weselne

Krzysztof 2014-07-14 17:07

Pokazy kuchni molekularnej z degustacją
Zobacz filmik na stronie www.colorfood.pl
tel 502 226 007

Klaun Dżonik 2014-07-18 21:20

Klaun na telefon - klaun na wesele, klaun/animator dla dzieci. http://www.klaunnatelefon.pl Więcej na facebook.com/atzakuku

Norbert 2014-08-08 22:36

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą atrakcji na wesele w Kielcach. U Nas znajdziecie bańki mydlane, konfetti, karaoke, taniec w chmurach, animację dla dzieci, malowanie buziek, współpracę z wokalistką, oświetlenie sali. Więcej informacji na www.djnorbi.com.pl

zwierzaczek 2014-08-11 18:32

Wykonuję bukiety z dowolnie wybranych słodyczy na różne okazje: 18, ślub, urodziny, rocznice, komunia. Zapraszam do kontaktu tel. 512 936 017 lub e-mail: zwierzaczek12@op.pl

Andrzej 2014-09-06 23:48

RYSUJE KARYKATURY GOŚCI WESELNYCH w trakcie wesela
super atrakcja dla gości. Karykatura może być fajną pamiątką z wesela. Moja strona www.zewecki.pl
Tel 602819644

Kuba 2014-09-08 17:55

Bańki mydlane:
Wynajem profesjonalnych wytwornic.
Pokaz Baniek mydlanych w czasie oczekiwania gości lub podczas składania życzeń.
Zamykanie Pary Młodej w ogromnej mydlanej bańce!!
www.bankimydlane.eu - więcej info 500-477-449

Bart 2014-09-09 13:27

Polecam dekoracje światłem na wesela elite-visual.pl. 100% satysfakcji.

FIRESHOW - TANIEC Z OGNIEM "Audra Show" 2014-09-26 16:20

FIRESHOW - Taniec z ogniem
*** w bardzo atrakcyjnej cenie!!! ***
>>> www.audra.art.pl <<<
Solowe pokazy ogniowe dostosowane do indywidualnych życzeń Klienta.
Jeden pokaz to około 6-8 minut widowiska.
Możliwy dojazd na terenie całej Polski i za granicę.
5 lat doświadczenia i atrakcyjna cena - daj się zaskoczyć!
Wejdź już teraz na www.audra.art.pl - ZAPRASZAM! :-)

ANIMATOR ZABAW dla dzieci na weselu 2014-09-26 16:29

Animator zabaw DLA DZIECI na Twoim weselu!
** atrakcyjna cena!!! ***
>>> www.audra.art.pl <<<
5 lat doświadczenia, wykształcenie pedagogiczne, kurs na animatora i tysiące uśmiechniętych dzieci.
Oferujemy zabawy z profesjonalnym sprzętem animacyjnym (chusta klanzy, wielka lina, talerze cyrkowe itd.), wielkie bańki mydlane, modelowanie balonów, malowanie buziek i inne.
Sprawdź już teraz na www.audra.art.pl - ZAPRASZAM! :-)

Weronika 2014-10-15 13:46

Byłam na ślubie, gdzie mega atrakcją były anioły na szczudłach, które przed kościołem obsypywały Młodą Parę płatkami kwiatków i ryżem. Super efekt, a poza tym, chyba jest to niezbyt często spotykane, tym większe wrażenie robi na gościach.
Możecie zobaczyć jak magicznie to wygląda http://aniolynaszczudlach.com/galeria

GAZETKA WESELNA 2014-11-04 21:06

Hitem sezonu jako atrakcja, pamiątka i podziękowanie dla gości weselnych jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju "Gazetka Weselna" wręczana gościom w trakcie podawania kawy i ciasta przez "gazeciarza". Kilka przykładowych "Gazetek Weselnych": http://gazetka-weselna.blogspot.com/

www.mariuszmuzyk.pl/blog 2014-12-18 13:35

Myślę że najlepszy sposobem na udane wesele/ślub jest po prostu nie myślenie, nie przejmowanie się niczym. Im większe oczekiwania i tzw trzymanie się planu tym gorzej dla wszystkich. Just keep calm!

Artiwa 2014-12-22 16:30

BARMAN NA WESELE na terenie całego kraju - www.artiwa.eu

Karykaturzysta 2015-01-07 19:49

Karykaturzysta w trakcie wesela, imprezy zamkniętej
http://karykaturzysta.dbv.pl

PZP 2015-01-17 20:51

Barmani weselni
https://www.facebook.com/PodawaneZPasja?ref=hl
wejdź i sprawdź

Erwin 2015-01-18 13:55

Super atrakcją jest również Fotobudka.
Bardzo polecam i naprawdę dzięki temu goście z radością się bawią na weselu.
Warto;)

anna 2015-01-20 23:42

Fotobudka jest super, zgadzam się, ale niestety drogawo sobie liczą za wynajem. Udało mi się niedawno znaleźć coś naprawdę taniego. W sumie takie ceny za fotobudkę, to są jeszcze do przyjęcia.

oliwia141 2015-02-25 08:20

Obecnie jedną z największych atrakcji jest fotobudka :) Moja siostra będzie miała taką na swoim weselu (w Warszawie, partyking), ja widziałam to u mojego kolegi. Świetna zabawa jest gwarantowana :)

Malgorzata Klima 2015-02-28 11:45

polecam zrealizowanie filmu w technice slow motion to fajna pamiątka , same zobaczcie http://www.wolnezarty.com/

Ajlar 2015-03-01 19:01

Dorosli maja swoje atrakcje, to i dzieciaki powinny miec cos dla siebie:) Sadze, ze np [url="http://klaun.iplock.pl/pl/slub-i-wesele"]Klaun na wesele dla dzieci[/url] to powinna byc obowiazkowa opcja na kazdym weselu, na ktorym sa dzieciaki! Czemu? bowiem niech i one sie bawia, ciesza i szaleja w tym wyjatkowym dniu!!


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.


Polecamy
Ostatnio dodane
2015-03-01 Firma Jubilerska - Centrum Obrączek Jesteśmy na rynku jubilerskim od 1982r. Specjalizujemy się w produkcji obrączek ślubnych. Oprócz wytwarzania własnych modeli udostępniamy naszym klientom obrączki wiodących firm polskich i europejskich posiadamy kolekcje obrączek ze złota białego i żółtego, platyny, tytanu. Posiadamy kolekcję 2500 wzorów obrączek. Biżuteria ślubna
Tychy

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy