PlanowanieWesela.pl » Komis ślubny » Suknie ślubne » Zachodniopomorskie » Szczecin » Suknia ślubna
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2025-02-15 Zespół Muzyczny TROLL Nasza oferta dotyczy 1 dnia grania na weselu, błogosławieństwo, transport do 200km od Warszawy gratis. Zespoły weselne
Warszawa
2025-01-29 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Krosno
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Suknia ślubna

Suknia ślubna Suknia ślubna  kolor: ecru rozmiar: 38/40

Suknia ślubna

Suknie ślubne » Zachodniopomorskie » Szczecin

Rozmiar: 38/40
Kolor: ecru
Cena: 1000

Osoba kontaktowa: Ania
Telefon: 666711403
E-mail: a.m.kuchciak@gmail.com

Data dodania: 2016-03-12
Numer oferty: 1919
Witam,
mam do sprzedania suknię ślubną w kolorze ecru. Suknia była szyta według autorskiego projektu. Drugiej takiej nigdzie nie znajdziecie. Suknia jest skroma, prosta, a zarazem bardzo elegancka. Ja się w niej czułam jak księżniczka.
Gorset jest marszczony, pas sukni zdobiony błyszczącym paskiem, dół sukni zdobiony piękną koronką ze srebrną nitką.
Suknia była szyta na rozmiar 38/40 i na wzrost 170 cm plus 7,5 cm obcas.
Suknia jest wyczyszczona i wygląda jak nowa.
Suknię szyła moja teściowa, która jest profesjonalną krawcową, zatem w cenie sukni wszelkie poprawki są wliczone. Jeżeli trzeba będzie poszerzyć, zwężyć, albo skrócić suknię, nie ma problemu. Można również ozdobić suknie dodatkową koronka bądź innymi dodatkami. Wszystko do dogadania.
Suknie sprzedaję z halką na trzy koła( ja użyłam tylko jednego).
Zapraszam przede wszystkim do przymiark

Galeria zdjęć

suknia-slubna-suknia-slubna-kolor-ecru-rozmiar-38-40-1.jpgsuknia-slubna-suknia-slubna-kolor-ecru-rozmiar-38-40-2.jpgsuknia-slubna-suknia-slubna-kolor-ecru-rozmiar-38-40-3.jpg
Polecamy
Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Krosno