Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Strona główna » Komis ślubny » Suknie ślubne » Małopolskie » Kraków » Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Suknia ślubna Suknia Ślubna Cymbeline - Estella kolor: Ecru rozmiar: 38

Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Suknie ślubne » Małopolskie » Kraków

Rozmiar: 38
Kolor: Ecru

Osoba kontaktowa: Ania
E-mail: jewellery1@o2.pl

Data dodania: 2011-07-08
Numer oferty: 693
Witam wszystkie Panny Młode ;)!
Mam do sprzedania piękną, łączącą modę, a zarazem elegancję suknię ślubną firmy Cymbeline – model Estella. (Nowiutka prosto z salonu, kolekcja 2011r – używana będzie oczywiście tylko przeze mnie).
Suknia przede wszystkim bardzo leciutka i wygodna, co jest niezmiernie ważne spędzając w niej caaałą noc;) Nowoczesna ale również zmysłowo – romantyczna. Ja osobiście czuję się w niej jak królewna…;)! Zresztą osądzicie same w praktyce;) Serdecznie zapraszam już dziś do kontaktowania się ze mną na podany poniżej adres w celu umówienia spotkania i ustalenia szczegółów(ponieważ obecnie jestem w Dublinie). Mój ślub odbędzie się w lipcu br. a potem suknia do waszej dyspozycji. Teraz kilka ważnych informacji:
Firma: Cymbeline (kolekcja 2011r)
Model: Estella
Kolor: Ecru
Rozmiar: 38 (oryginalny rozmiar 38, suknia delikatnie dopasowana do mnie jednakże salon prowadzi na tyle świetnie przeróbki, że w miarę potrzeb istnieje możliwość np. odwinięcia dołu w celu przedłużenia sukni, bądź boków aby nieco poszerzyć. )
Cenę oczywiście ustalamy w oparciu o cenę w salonie oraz stan sukni (uwierzcie, że zależy mi na pozostawieniu jej w jak najlepszym stanie oraz na obopólnym zadowoleniu zarówno waszym jak i moim ;)). Rzecz jasna biorę pod uwagę, iż będzie już wtedy suknią „używaną” tak więc cena oczywiście znacznie niższa niż cena z salonu. (Oryginalna cena z salonu 5300zł +haleczka 200zł).
KONTAKT: jewellery1@o2.pl
Pozdrawiam was kobitki i czekam na wiadomości;)
Ania

Galeria zdjęć

suknia-slubna-suknia-slubna-cymbeline-estella-kolor-ecru-rozmiar-38-1.jpg
Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy