Album na zdjęcia ślubne - Personalizowana pamiątka
Wielu z nas często sięga na półkę z albumem pełnym zdjęć. W ten sposób można przywołać wspomnienia uroczystości nawet sprzed wielu lat. Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu więc warto uwiecznić te chwile na fotografiach. Cała masa zadań związanych z przygotowaniem ślubu i wesela, natłok organizacyjnych obowiązków to wszystko rekompensuje klimat uroczystości ślubu i wesela. Dzięki zdjęciom z uroczystości wspomnienia będą jak żywe i nigdy nie wyblakną.
Album ślubny
Fotografie mają ogromne znaczenie dla Młodej Pary i jej rodziny, dlatego warto pomyśleć o tym podczas wyboru prezentu ślubnego. Jeśli po głowie chodzą różne pomysły to należy kierować się wartością sentymentalną. Album na zdjęcia wklejane jest piękny i niepowtarzalny więc będzie trafionym upominkiem. Album ten będzie zapełniony po brzegi zdjęciami z wesela i ślubu. Wspaniała pamiątka tego wydarzenia gwarantowana. W wyborze prezentu dla Nowożeńców liczy się pomysłowość, ale nie należy zapomnieć o wyczuciu stylu i elegancji. Piękny album z drewnianą okładką podkreśli wytworny charakter zdjęć.

Dlaczego warto wybrać album w drewnianej okładce?
Odporność na zniszczenie i piękny wygląd to dwa kryteria wyboru albumu na zdjęcia. Trzeba pamiętać, że będą w nim przechowywane najważniejsze zdjęcia więc drewniana okładka albumu sprawdzi się znakomicie. Zdjęcia nie pogniotą się ani nie zniszczą. Okładka wykonana z 3mm sklejki, co gwarantuje wieloletnią trwałość. Fotografie wydrukowane na papierze będą bezpieczne i nie stracą z biegiem lat swojej formy. Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje bezpieczeństwo zdjęciom. Jeśli mowa o kartach albumu to wykorzystany został papier o grubości 250g/m2. Między kartami są pergaminowe przekładki zapobiegające sklejaniu się zdjęć. Czarne kartki to świetne tło dla zdjęć ślubnych.
Drewniany album na zdjęcia z pewnością stanie się hitem ślubu z powodu personalizacji okładki. Dzięki temu nadaje się indywidualnych cech. Drewno jest materiałem, który umożliwia wygrawerowanie każdego wzoru z oferowanej propozycji lub własnej koncepcji.
Album ślubny i księga gości
Pamiątki z ślubu to nie tylko zdjęcia w albumie, ale również księga gości weselnych z przykładową ankietą. Księga gości ma drewnianą okładkę z personalizacją więc zamieszczone wewnątrz ankiety nie ulegną zniszczeniu. Pod zdjęciem w księdze gości można umieścić życzenia, sentencje lub własne słowa. Wszystko co znajdzie się w księdze gości po upływie lat będzie wspaniałym odkryciem. Dobrana para album ślubny i księga gości wykonane z drewna niepowtarzalne zestawienie, dzięki jednemu stylu.


Facebook