PlanowanieWesela.pl » Sale weselne » Świętokrzyskie » Kielce
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2023-02-03 Fotografia ślubna - SŁOMIŃSKI Cześć! Mam na imię Michał i od nastu lat fotografuję śluby w całej Europie. Przez lata noszę miano najlepszego fotografa Jakie są moje zdjęcia? Delikatne, zmysłowe, kobiece. Możecie czuć się pewnie i bezpiecznie, bo jesteście w dobrych rękach. Dajcie się ponieść emocjom, efekt WOW gwarantowany! Fotografia ślubna
Wrocław
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Sale weselne - Kielce

Sale weselne w Kielcach

Sale weselne w pobliżu Kielc

SALA BANKIETOWA SANTORINI

Trąbki (koło Wieliczki), Trąbki 430 (do Kielc około 130 km)

Telefony: kom. 512 283 422
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.santorini.org.pl

Sala Bankietowa Allegra

Gierczyce (koło Bochni), Łapczyca (ok. 127 km od miejscowości Kielce)

Telefony: kom. 502 366 072, tel. 14 612 73 18
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.allegra.com.pl

Dodaj firmę

Zobacz także:

Sale weselne Końskie
Sale weselne Szczekociny
Sale weselne Mielec
Sale weselne Konstancin Jeziorna
Sale weselne Lesko

Znudzeni przeglądaniem ofert sal weselnych w Kielcach, jedna po drugiej? My też, dlatego stworzyliśmy serwis Planowanie Wesela, w którym znajdziecie starannie wyselekcjonowaną bazę w oparciu o indywidualne rekomendacje Młodych Par. Przebierajcie między ofertami dworków, domów weselnych, hoteli i restauracji. Sprawdźcie, która sala weselna może pochwalić się profesjonalną obsługą kelnerską, kompleksowo wyposażonymi, klimatyzowanymi salami, wygodnym tarasem, stylowymi wnętrzami i dogodną lokalizacją. Na chwilę przed podpisaniem umowy upewnijcie się co do kuchni, udogodnień dla osób niepełnosprawnych, najbliższego otoczenia oraz dodatkowych atrakcji dla najmłodszych gości. Wybór sali weselnej w Kielcach nie powinien być w końcu dziełem przypadku.

Zdecydowaliście już, prawda? Dajcie nam znać, która oferta szczególnie przypadła Wam do gustu. Best Western Grand Hotel Kielce, Tawerna Marine State, restauracja Nad Zalewem, Hotel Ameliówka (okolice Kielc), a może Pałacyk Tomasza Zielińskiego? Czekamy z niecierpliwością.