PlanowanieWesela.pl » Alkohol na wesele » Małopolskie » Kraków » HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Alkohol na wesele - Kraków

HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska

Kraków, Cholerzyn 233, 32-060 Cholerzyn

Telefony: kom. 793 341 105
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.hurtowniawodki.pl

Inne: Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem.

Realizacja: Cała Polska

Nasza hurtownia wódki zajmuje się sprzedażą alkoholu dla przyszłych Par Młodych już od 10 lat.

Staramy się, aby nasza oferta była bardzo konkurencyjna, wystarczy porównać ceny w kilku sklepach czy hurtowniach i przekonać się, że już przy niedużych ilościach wypadamy bardzo korzystnie.

 

W naszej ofercie znajduje się:

  • wódka na wesele
  • wino
  • whiskey
  • burbon
  • gin
  • rum
  • tequilla

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Cholerzynie pod Krakowem, lub złożenia zamówienia telefonicznie / mailowo i dostarczenie alkoholu do domu czy sali weselnej.

Realizujemy małe i duże zamówienia.

W przypadku wysyłki alkoholu na wesele , mamy duże doświadczenie w bezpiecznym pakowaniu przesyłek, tak by szklane butelki dotarły nienaruszone. Dziennie wysyłamy kilkadziesiąt kartonów i palet z alkoholem i nie możemy sobie pozwolić na straty w transporcie :)

Jeśli masz problem z wyborem rodzaju czy ilości alkoholu skorzystaj z pomocy naszego pracownika, który przez telefon wysłuchając Twoich informacji na temat przyjęcia z przyjemnością doradzi w wyborze odpowiednich trunków.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziesz dokładny cennik i do kontaktu telefonicznego lub mailowego.