wesele w górach

Zespoły weselne - Ligota Dobrodzieńska

Strona główna » Zespoły weselne » Opolskie » Ligota Dobrodzieńska
Kapele na zabawę weselną w Ligocie Dobrodzieńskiej, a także w najbliższym regionie. Lista sprawdzonych zespołów na wesele. Twój zespół gra na weselach w Ligocie Dobrodzieńskiej? Zamieść tutaj swoją wizytówkę! Pozwól się odnaleźć Parom Młodym!

Zespoły weselne w Ligocie Dobrodzieńskiej

Zespoły weselne w pobliżu Ligoty Dobrodzieńskiej

Family BAJBAND

Opole (do Ligoty Dobrodzieńskiej około 42 km)

Telefony: kom. 774 119 962
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.bajband.pl

Inne: Jesteśmy cover bandem muzyki rozrywkowej, chętnie zagramy i zaśpiewamy dla Ciebie na Twojej - Waszej imprezie! Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi działami strony www.bajband.pl i skorzystanie z naszej oferty! To się naprawdę opłaci.

Zespół muzyzny BRAXTON

Opole (ok. 42 km od miejscowości Ligota Dobrodzieńska)

Telefony: kom. 607 555 572
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: zespol-braxton.pl

Inne: Zespół jest 4 osobowy I WSZYSCY ŚPIEWAJĄ! U nas liczy się dobra zabawa. Cenimy również sobie śpiewanie na glosy, prowadzenie to nasza specjalność! Nie tylko wodzirej, ale zarówno Konferansjer - Kabareciarz. Wiele u nas się dzieje, gitara elektryczna, flet poprzeczny.

Zobacz także:

Zespoły weselne Sowczyce
Zespoły weselne Opole
Zespoły weselne Zawada (koło Pyskowic)
Zespoły weselne Sosnówka (koło Karpacza)
Zespoły weselne Miedary (koło Tarnowskich Gór)

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-12-05 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Fotografia ślubna
Poznań
2016-12-05 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Wideofilmowanie
Poznań
2016-12-05 Emjot Studio Wideofilmowanie
Biała Podlaska

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy