Zespoły weselne - Ligota Dobrodzieńska

Strona główna » Zespoły weselne » Opolskie » Ligota Dobrodzieńska
Kapele na zabawę weselną w Ligocie Dobrodzieńskiej, a także w najbliższym regionie. Lista sprawdzonych zespołów na wesele. Twój zespół gra na weselach w Ligocie Dobrodzieńskiej? Zamieść tutaj swoją wizytówkę! Pozwól się odnaleźć Parom Młodym!

Zespoły weselne w Ligocie Dobrodzieńskiej

Zespoły weselne w pobliżu Ligoty Dobrodzieńskiej

Family BAJBAND

Opole (do Ligoty Dobrodzieńskiej około 42 km)

Telefony: kom. 774 119 962
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.bajband.pl

Inne: Jesteśmy cover bandem muzyki rozrywkowej, chętnie zagramy i zaśpiewamy dla Ciebie na Twojej - Waszej imprezie! Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi działami strony www.bajband.pl i skorzystanie z naszej oferty! To się naprawdę opłaci.

Zespół muzyzny BRAXTON

Opole (ok. 42 km od miejscowości Ligota Dobrodzieńska)

Telefony: kom. 607 555 572
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: zespol-braxton.pl

Inne: Zespół jest 4 osobowy I WSZYSCY ŚPIEWAJĄ! U nas liczy się dobra zabawa. Cenimy również sobie śpiewanie na glosy, prowadzenie to nasza specjalność! Nie tylko wodzirej, ale zarówno Konferansjer - Kabareciarz. Wiele u nas się dzieje, gitara elektryczna, flet poprzeczny.

Zobacz także:

Zespoły weselne Sowczyce
Zespoły weselne Opole
Zespoły weselne Zawada (koło Pyskowic)
Zespoły weselne Modliborzyce (koło Janowa Lubelskiego)
Zespoły weselne Myszyniec

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-25 CD Jubiler Czesław Duszyk Pracownia Złotnicza Witamy państwa bardzo serdecznie polecamy szeroki wybór biżuterii złotej i srebrnej, zegarków, zegarów, upominków. Prowadzimy skup złota i srebra po atrakcyjnych cenach. Firma poleca atrakcyjne obrączki ze złota, gładkie, grawerowane z białego, żółtego i kolorowego złota. Biżuteria ślubna
Andrychów
2016-10-24 DodatkiWeselne.pl - Zaproszenia i Dodatki Ślubne bogata oferta zaproszeń i dodatków ślubnych w atrakcyjnych cenach, sklep internetowy - zapraszamy Zaproszenia ślubne
Białystok

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy