PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Jak stworzyć emocjonalną historię swojej rodziny z marką Willow Tree
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2022-01-09 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
2021-10-29 Firma Jubilerska Górecki Sp.j. Biżuteria ślubna
Warszawa
2021-10-23 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Jak stworzyć emocjonalną historię swojej rodziny z marką Willow Tree

W dzisiejszych czasach, kiedy konsumpcjonizm rządzi światem, często zapominamy o prawdziwych emocjach. Warto w codziennym pędzie, poszukać chwili spokoju i skupić się na małych rzeczach. Tyczy się to także sytuacji, kiedy dekorujemy mieszkanie lub poszukujemy niezwykłego prezentu dla bliskiej osoby. Milo będzie, gdy przedmioty, którymi się otaczamy będą wiązały się z jakąś historią, będą niosły ze sobą jakieś przesłanie. Z pomocą w poszukiwaniu głębszych przeżyć pomogą nam figurki Willow Tree, które już jakiś czas temu trafiły na polski rynek. Czym właściwie są, co oznaczają i jak trafiają do naszej świadomości, przeczytasz poniżej.

Czym są figurki Willow Tree?

Autorką tych ręcznie malowanych figurek jest amerykańska artystka Susan Lordi, która zajmuje się ich tworzeniem od 1999 roku. Każda z figurek jest ręcznie malowana.  Jak twierdzi sama artystka, tworzy korzystając z obserwacji, odczuć i doświadczeń życiowych, zarówno własnych, jaki i najbliższych jej osób.

historiafigurek.jpg

Figurki przedstawiają postacie, zaklęte w różnych momentach życia. Są one tworze w taki sposób, że możemy zebrać wszystkich domowników i w miarę upływu czasu dokładać kolejne osoby. Pozwoli nam to na stworzenie emocjonalnej historii naszego rodziny.

Figurki Willow Tree w swojej ofercie posiada sklep Maleomi.pl.

Spośród jakich wzorów możemy wybrać tę odpowiednią dla nas lub naszych najbliższych

Jeżeli zdecydujemy się na utworzenie historii rodziny za pomocą figurek, mamy do wyboru rodziców, dziadków, rodzeństwo, a także zwierzęta domowe. Każda z figurek ma swoją nazwę i stanowi swoistego rodzaju przekaz. Dbałość o detale daje możliwość dowolnej interpretacji gestów oraz ułożenia ciała. Niezaprzeczalnie, każda z tych figur jest niepowtarzalna i pozwoli nam ujrzeć oczami wyobraźni prawdziwe postacie. Mają one indywidualne znaczenie zarówno dla ofiarującego, jak i obdarowanego.

kobietazdzieckiemfigurka.jpg

Wiele figurek przedstawia konfigurację matki z dzieckiem – jest to symbol nierozerwalnej i bezwarunkowej miłości. Możemy też wybrać parę, która spodziewa się dziecka lub całą rodzinę wraz z pociechami. Bardzo ciekawa opcja to anioł trzymający w objęciach psa – symbol przyjaźni i lojalności. Będzie to idealny prezent dla miłośników zwierząt.

figurkirodzinne.jpg

Zobacz także: Sprawdź jak wybrać odpowiedni prezent na naszym blogu

Figurki Willow Tree jako prezent na ślub

Kiedy zostajemy zaproszeni na uroczystość zaślubin, musimy zastanowić się jaki podarunek będzie odpowiedni dla pary młodej. Jest to dla nich wyjątkowy dzień, więc i prezent powinien być wyjątkowy, stanowiący pamiątkę w przyszłości.

Idealnym  upominkiem będzie figurka Willow Tree przedstawiająca młodą parę trzymającą się za ręce. Figurka ma wymiar bardzo emocjonalny, można wyczytać z niej wiele uczuć takich jak miłość, czułość, fascynacja i troska. Ułożenie postaci sprawia, że  w zależności pod jakim kątem na nie spojrzymy, wyglądają jakby się poruszali. Para trzyma się za ręce i jednocześnie styka się głowami.

Inną propozycją jest figurka przedstawiająca parę, która siedzi i jednocześnie się obejmuje. Stanowią oni jedność, tak jak od dzisiaj jednością będzie mąż i żona tworząc małżeństwo. Spoglądają oni w jednym kierunku, co można zinterpretować jako rozumienie się bez słów i patrzenie razem w przyszłość.  

Młoda para z pewnością doceni taki niebanalny prezent, który nie tylko będzie stanowił idealny obraz ich związku, ale także będzie ozdobą, którą można postawić w centralnym punkcie domu.