PlanowanieWesela.pl » Warto wiedzieć » Tuby strzelające płatkami róż, konfetti, motylami
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
2024-01-12 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Krosno
2024-01-04 Zespół Muzyczny TROLL Nasza oferta dotyczy 1 dnia grania na weselu, błogosławieństwo, transport do 200km od Warszawy gratis. Zespoły weselne
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Tuby strzelające płatkami róż, konfetti, motylami

Tuby strzelające

Ocena: 4,2/5

Na rynku można kupić kilka rodzajów tub strzelających. Najczęściej kupowane są tuby strzelające płatkami róż. W drugiej kolejności Pary Młode decydują się na tuby strzelające motylami i konfetti.

Dzień ślubu to czas ogromnej radości – nie bez powodu nazywa się go najszczęśliwszym dniem w życiu. Przypieczętowaniem małżeńskiej przysięgi jest pocałunek, a przypieczętowaniem szczęścia Pary Młodej? To chociażby marsz weselny, rzucany przez gości ryż, kwiaty, wypuszczane gołębie czy nawet zwykłe oklaski. To tylko kilka ze sposobów. Innym bardzo ciekawym, jest skorzystanie ze strzelających tub. Ich wykorzystanie daje spektakularne efekty, nie tylko w przypadku wyjścia Pary Młodej z kościoła… Kiedy i gdzie jeszcze można wykorzystać strzelające tuby? Chociażby w trakcie wejścia nowożeńców na salę weselną, ich pierwszego tańca, krojenia tortu, robienia sesji zdjęciowej czy nawet w trakcie zwykłej zabawy weselnej. Możliwości jest wiele, a efekty, jakie dają strzelające tuby, mogą  być naprawdę spektakularne.

tuby_strzelajace_platkami_roz.jpg

Czym są strzelające tuby?

Strzelające tuby działają dzięki sprężonemu powietrzu, które znajduje się u podstawy tuby i w momencie skręcenia tuby (oburącz w przeciwnych kierunkach) wyrzuca ze środka jej zawartość, na wysokość 5-8 metrów. Dzięki temu tuby są nieporównywalnie dużo bardziej bezpieczne, niż fajerwerki.

A co takiego wydostaje się wraz ze sprężonym powietrzem na zewnątrz tuby. Strzelające tuby mogą mieć różna zawartość. Na rynku znajdziemy m.in.:

Tuby strzelające dzielimy również ze względu na ich długość. Najpopularniejsze są: tuby o długości 20 cm, 40 cm i strzelające tuby o długości 80 cm.

tuby_strzelajace_motylami.jpg

Tuby strzelające – opinie

O opinie na temat tub strzelających zapytaliśmy samych Nowożeńców.

„Chcieliśmy, aby od początku do końca nasz ślub i wesele wyróżniało się spośród wielu innych. Dlatego oprócz tradycyjnego obsypywania ryżem postanowiliśmy zdecydować się na tuby strzelające płatkami róż. To było naprawdę piękne, co zresztą widać na naszych zdjęciach ze ślubu. Wyglądaliśmy, jak obsypywani tysiącami płatków prawdziwych, pięknych róż. Wspaniały efekt za niewielką cenę.”

Marta i Krzysiek

„Obawialiśmy się czy inwestycja w tuby strzelające nie będzie zbędnym wydatkiem na nasze wesele, które musieliśmy zorganizować niewielkim kosztem. Nasze obawy okazały się niesłuszne – tak naprawdę wystarczyło kilka takich tub (co było wydatkiem w pełni do zaakceptowania), aby dodać zdjęciom naszej sesji ślubnej wyjątkowego charakteru. Teraz tuby polecamy naszym znajomym, którzy planują swoje śluby i wesela. Jako argument wystarcza pokazanie im naszych zdjęć ślubnych”

Kasia i Robert

tuby_strzelajace.jpg

Ceny strzelających tub

To, ile kosztują strzelające tuby w dużej mierze zależy od ich długości. Ceny najtańszych, dobrych tub strzelających zaczynają się od około 5 zł. za sztukę. Najdroższe i najdłuższe tuby strzelające to koszt około 12 zł za sztukę. Minimalna ilość tub, które powinniśmy kupić, aby osiągnąć zadowalający efekt, to 4 tuby o długości 80 cm.

Na zakupy zapraszamy do naszego sklepu ślubnego do działu tuby strzelące: płatki róż, konfetti, motyle.

konfetti_na_slub_i_wesele.jpg

konfetti_na_slubie_i_weselu.jpg

konfetti_slubne.jpg

konfetti_z_platkami_roz.jpg

platki_roz_na_weselu.jpg

tuby_strzelajace_konfetti.jpgŚrednia ocena: 4,2 / 5 (69 głosów) Oceń artykuł:


Zobacz również:

Pudełka na ciasto weselne
W co zbierać koperty od gości weselnych?
Ceny zaproszeń ślubnych
Tort weselny


Polecamy:


Komentarze

sara 2016-05-12 18:57

To mi się podoba, mam nadzieje, ze znajde tez inspiracje na napis na butelkach weselnych z polaninia bo juz czas zamawiac grawer.

niki 2016-06-08 13:13

Podczas prowadzenia wesel również używam tuby i uważam, że dają rewelacyjny efekt a państwo młodzi z reguły są bardzo zaskoczeni i to pozytywnie zaskoczeni. Świetny efekt dla fotografów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Dj na wesele grzegorz świstuń

agata 2016-06-09 14:23

sara, będziesz miała wódkę z grawerem wow! Też bym chciała, jednak do wesela jeszcze trochę. A gdzie zamawiałaś taką wódkę z polanina,mogę wiedzieć?

alka 2017-10-01 18:32

JEśli chodzi o salę weselną to Z narzeczonym byliśmy zaskoczeni podejściem do klienta w Best Western Premier. Wszystko zaplanowane na ostatni guzik. Salą i cateringiem nie musieliśmy się martwić. Zmartwienia zostawiliśmy dla sukni ślubnej i listy gości.


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.