PlanowanieWesela.pl » Warto wiedzieć » Ceny zaproszeń ślubnych
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2021-09-14 Feel The Travel Opowiedzcie nam o swoich marzeniach, a my zrobimy wszystko, by Wasza podróż poślubna była niezwykle romantyczna i wyjątkowa. Nasza oferta obejmuje kraje takie jak m.in. Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Kuba czy też Meksyk. Zapraszamy do kontaktu. Podróż poślubna
Kraków
2021-08-22 maXim Jesteśmy 5-cio osobowym zespołem muzyczny z ogromnym doświadczeniem i niebywale szerokim repertuarem, potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom i poprowadzić imprezę w sposób by stała się niezapomniana. Zespoły weselne
Zgierz
2021-08-09 Zespół muzyczny PRIMO na wesela Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną przyjęcia w postaci prowadzenia imprezy,bogatego instrumentarium oraz różnorodnego repertuaru ponad 1000 utworów. To zespół w którym kobieta szokuje solówkami na gitarze a saksofonista improwizuje na miarę światowych jazzmanów oraz 4-wokale to nasze atuty. Zespoły weselne
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Ceny zaproszeń ślubnych

Cennik zaproszeń ślubnych

Ocena: 4/5

Jednym z elementów, mających wpływ na decyzję o tym, czy Młoda Para zdecyduje się na zamówienie zaproszeń z wybranego sklepu, jest ich cena. Pięć złotych za sztukę to nie dużo - jeśli urządzamy małe przyjęcie weselne i zapraszamy niewielu gości. Jeśli natomiast lista naszych gości weselnych liczy 70-80 osób lub więcej, to kwota ta robi się znacząca. Warto zatem, wybierając zaproszenia ślubne, przyjrzeć się jak największej ilości ofert, nie tylko pod kątem wizualnym, ale również finansowym.

Koszty zaproszeń ślubnych

W artykule na temat tego, jak wybrać idealne zaproszenia ślubne wspominaliśmy, że opcją niskobudżetową, choć jednocześnie pracochłonną, jest samodzielne wykonanie zaproszeń ślubnych. Nawet, jeśli musicie kupić wszystkie potrzebne materiały do własnoręcznego przygotowania zaproszeń, takie jak kolorowy papier, wstążki i inne ozdoby, to i tak uśredniony koszt jednego, przygotowanego samodzielnie zaproszenia ślubnego może wynieść mniej, niż 1 zł. za sztukę (ok. 50-80 gr./szt.)

zaproszenia_slubne_1.jpg

Jeśli natomiast wolicie kupić gotowe zaproszenia ślubne, to macie do wyboru bogatą ofertę sklepów stacjonarnych i internetowych, przy czym ta druga opcja jest dużo wygodniejsza i pochłaniająca mniej Waszego czasu. Zachęcamy Was jeszcze raz, aby przed dokonaniem ostatecznego wyboru porównać cenę konkretnego wzoru zaproszenia w przynajmniej kilku różnych sklepach, gdyż ceny za ten sam produkt mogą się różnić nawet o 1 zł. (lub więcej) za sztukę, co przy większym zamówieniu diametralnie podnosi koszty.

Ceny zaproszeń ślubnych - na co warto zwrócić uwagę

Znaleźliście idealny wzór zaproszenia w atrakcyjnej cenie? Upewnijcie się, że faktycznie jest to wyjątkowa okazja cenowa. Czasami już podczas składania zamówienia okazuje się, że do ceny podstawowej naliczane są koszty ukryte, takie jak:

Oczywiście macie prawo zrezygnować ze złożenia takiego zamówienia, niemniej jednak lepiej jest oszczędzić sobie straconego czasu i nerwów.

Pamiętajcie, że składając zamówienie online, bardzo często musicie doliczyć koszt dostawy. Dopiero po podliczeniu wszystkich opisanych wyżej elementów, możecie ocenić, czy wybrane przez Was zaproszenia ślubne są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Jeśli zależy Wam na połączeniu wysokiej jakości z dobrą ceną, zajrzyjcie do naszego sklepu ślubnego, gdzie wśród wielu produktów skierowanych do Par Młodych, proponujemy również zaproszenia ślubne.

zaproszenie_slubne_z_koronkowymi_elementami.jpgŚrednia ocena: 4 / 5 (44 głosów) Oceń artykuł:


Zobacz również:

Pudełka na koperty ślubne
Pobierz dokument "wzór listy gości weselnych"
Atrakcje weselne
Komis ślubny


Polecamy:


Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza. Bądź pierwszy, wyraź swoją opinię.


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.