PlanowanieWesela.pl » Warto wiedzieć » Horoskop ślubny
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Horoskop ślubny

Zodiak

Ocena: 3,97/5

Jaka przyszłość czeka was po ślubie? Co gwiazdy mówią o Twoim partnerze?
Aby poznać odpowiedzi na te pytania, zapoznajcie się z naszym ślubnym horoskopem.

BARAN (21.03 – 20.04)

Ogólna charakterystyka Baranów

Zodiakalne Barany to osoby o skłonnościach przywódczych. Są dominujące, aktywne i silne. Barany nie potrafią ukrywać swoich uczuć, więc możemy być pewni, że o wszystkich – zarówno dobrych jak i złych emocjach, szybko nam powiedzą. Takiej samej szczerości wymagają też od bliskich sobie osób. Trudno się nudzić w obecności Baranów, gdyż są dynamiczne i zawsze mają wiele nowych pomysłów.

Związki

Najbardziej udane związki tworzą ze zodiakalnymi Strzelcami, Lwami, Wodnikami i Bliźniętami, a najwięcej spięć mogą mieć w relacjach z innymi Baranami i Wagami.

Ślub z Baranem

Barania spontaniczność przekłada się także na ich podejście do organizacji ślubu i wesela. Jeśli decydują się na ślub, niesione emocjami gotowe są go wziąć już następnego dnia po oświadczynach, bez większych przygotowań. Jeśli jednak mają więcej czasu na planowanie, możemy być pewni, że nikomu nie dadzą przejąć organizacyjnej pałeczki. Pomoc konsultantów ślubnych to nie jest coś, z czego Baran mógłby skorzystać. Barany w tym ważnym dniu najchętniej otoczą się wyłącznie członkami najbliższej rodziny. Skromne i kameralne wesela – to ich domena.

Podróż poślubna Baranów

„Hej przygodo!” – to motto Barana. Przy wyborze miejsca podróży Baran jest równie spontaniczny jak przy organizowaniu wesela. Nie ma żadnych oporów, aby jednego dnia wykupić wycieczkę last minute na drugi koniec świata, spakować się i następnego wyjechać. Inny sposób dla nowożeńców spod tego znaku? Spływ kajakowy, rowerowy rajd czy podróż autostopem z mapą w ręce. Wszystko, co nie jest typowe, a co zabije rutynę.

BYK (21.04 – 21.V)

Ogólna charakterystyka Byków

Osoby spod znaku Byka to ludzie silni psychicznie i inteligentni. Choć pełnią ważne role w grupach społecznych, nie bywają liderami. Są pracowici, odważni, żądni wiedzy. Za co Byki są lubiane? Za swoją towarzyskość, uprzejmość i pokojowe nastawienie do świata. Choć jeśli trzeba, potrafią walczyć, zwłaszcza w obronie najbliższych. Byki są w stanie wiele poświęcić, aby uratować zagrożony związek, czy relacje z przyjacielem.

Związki

Byki najlepsze związki stworzą z Pannami, Koziorożcami, Lwami i Rakami. Z dala powinny się trzymać od zodiakalnych Wag.

Ślub z Bykiem

Ślub i wesele Byka to wydarzenie tradycyjne, czasem nawet z elementami staropolskimi. Będzie tam wszystko od śnieżnobiałej sukni, weselnych bram, muzykantów po cukierki rzucane dzieciom. Wesele musi trwać do białego rana, a im więcej gości, tym lepiej. Nie może oczywiście zabraknąć tradycyjnych oczepin i rzucania welonu. Dla Panny i Pana Młodego spod znaku Byka, zachowane muszą być wszystkie elementy tradycyjnego wesela. Nie liczą się przy tym z kosztami. Przecież ślub bierze się raz w życiu.

Podróż poślubna Byka

I w tej kwestii nie dopatrzymy się żadnej ekstrawagancji. Jak tylko nowożeńcy spod znaku Byka pożegnają weselnych gości, udadzą się w przynajmniej kilkudniową podróż poślubną. Najlepiej do miejsca, gdzie będą mieli bezpośredni kontakt z naturą. Piesze wycieczki czy górskie wspinaczki to coś, co jest dla Byków kwintesencją udanej podróży poślubnej. Byki to pragmatycy, twardo stąpający po ziemi, więc podróż nie będzie kosztowna. Jednak postarają się z niej wyciągnąć dla siebie jak najwięcej korzyści. Oprócz oczywistej, jaką jest odpoczynek i wspólne spędzanie czasu, znajdą drugą, którą będzie zdobywanie wiedzy, na temat historycznych faktów z miejscowości, w której przebywają.

BLIŹNIĘTA (22.05 – 20.06)

Ogólna charakterystyka Bliźniąt

Osoby urodzone pod tym znakiem mają dwoistą naturę. Są złożone i trudne do rozszyfrowania. Ta sama osoba może być postrzegana na różne sposoby – jednym może się jawić, jako ktoś fałszywy i dwulicowy, a innym, jako postać wyjątkowo szczera i oddany przyjaciel. Bliźnięta to osoby bardzo energiczne, mają sto pomysłów na minutę. Jeśli wszystko układa się zgodnie z ich planami wpadają w euforię, jeśli coś nie idzie po ich myśli – w bezdenną rozpacz. Bliźnięta to także osoby z dużą wyobraźnią, poczuciem humoru i bardzo romantyczne.

Związki

Najlepsi partnerzy dla Bliźniąt to osoby spod znaku Barana, Lwa, Wagi i Wodnika, a najtrudniejsze relacje tworzą ze zodiakalnymi Rybami.

Ślub z Bliźniętami

Właściwie do ostatniej chwili nowożeńcy spod tego znaku nie mogą się zdecydować na ostateczny styl wesela – tradycyjny czy ekstrawagancki? Czasem w decyzji musi pomóc im partner. W przypadku tego znaku zodiaku uzasadniona byłaby także pomoc z zewnątrz, w postaci porad konsultantów ślubnych. Bliźniętom można natomiast pozostawić kwestię przygotowania listy weselnych gości, których na pewno będzie wielu. Ich wymarzone wesele na pewno musi być efektowne oraz zgodne z tym, co akurat znajduje się na łamach ślubnych magazynów. Zwłaszcza Panna Młoda urodzona pod tym znakiem byłaby nieszczęśliwa, gdyby jej wesele było niezgodne z aktualnymi trendami.

Podróż poślubna Bliźniąt

Decyzja o tym, gdzie spędzić miodowy miesiąc będzie dla Bliźniąt jedną z najtrudniejszych w życiu. Jej podjęcie może nowożeńcom zając nawet kilka lub kilkanaście miesięcy. Na pewno w ich przypadku nie ma mowy o wyjazdach zorganizowanych, z góry ustalonym planem dnia. W tej sytuacji najbardziej będzie udany wypad do jednej ze znanych metropolii i nocne imprezy, lub rejs luksusowym statkiem w gronie bogatych i sławnych osób.

RAK (21.06 - 22.07)

Ogólna charakterystyka Raków

Rak, to znak zodiaku, który prezentuje najwięcej oblicz. Większość osób spod tego znaku to domownicy, marzyciele bujający w obłokach. Wytrwale dążą do postawionego sobie celu. Są pracowici i oddani. Zodiakalnego Raka nie jest łatwo zmusić do pójścia na kompromis. Jak rak – zwierzę, tak i on potrafi iść na opak, pod prąd, wbrew obowiązującym regułom.

Związki

Rakom sprzyjają takie znaki zodiaku jak Skorpion i Wodnik, a dużo negatywnych emocji wypływa z ich związków z Bliźniętami

Ślub z Rakiem

Ślub i wesele Raka nie należy do uroczystości zaskakujących swoim rozmachem i rozmiarem. To czas, kiedy Rak – domownik znowu zechce pozostać jedynie w gronie rodzinnym. Zaprosi jednak nawet najdalszą rodzinę, z którą przez lata nie miał kontaktu. Artystyczna dusza Raka da o sobie znać przy robieniu zaproszeń oraz prezentów dla gości, które wykona samodzielnie. Zależy mu przecież, aby wszyscy w tak ważnym dla niego dniu czuli się wyjątkowo. Najlepszy pomysł na ślub z Rakiem to uroczystość w jesiennym parku czy w ogrodzie u babci – urzeczywistnienie idylli i sielanki.

Podróż poślubna Raka

Podróż w dalekie, egzotyczne miejsca? To nie dla Raka. Właściwie w ogóle nie musi jej być. Raki najlepiej czują się we własnym domu, którego nie lubią na długo opuszczać. Jeśli już dojdzie do wyprawy, będzie ona krótka i dobrze zaplanowana. Raki nie uznają improwizacji. A jakie miejsce jest najlepsze? Oczywiście nad wodą!

LEW (23.07 – 22.08)

Ogólna charakterystyka Lwów

Lew to król zwierząt oraz wszystkich znaków zodiaku. Osoby urodzone pod tym znakiem znane są ze swojej ambicji i silnej osobowości. Charakteryzują się niezwykle logicznym myśleniem. Lubią zwracać na siebie uwagę i zależy im na akceptacji innych osób. Są pogodnymi materialistami, mającymi wielu przyjaciół.

Związki

Lwy najbardziej udane związki tworzą z Baranami, Strzelcami i Wagami. Nie układa im się z osobami spod znaku Skorpiona i Ryb.

Ślub z Lwem

Jedną rzecz o ślubie i weselu Lwa można powiedzieć na pewno – będzie to uroczystość elegancka i dostojna, zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Na pewno nie odbędzie się w zwykłej sali weselnej. Najlepszym miejscem na lwi ślub będą wnętrza zabytkowego pałacu czy dworu. Wszystko, począwszy od menu po pokoje wynajęte dla weselnych gości będzie ekskluzywne i na najwyższym poziomie. Nawet przy bardziej ograniczonych środkach finansowych nowożeńcy spod tego znaku postarają się, aby nie zabrakło odrobiny luksusu. Nie dla nich DJ, czy zespoły weselne. O oprawę muzyczną zadba wynajęty kwartet smyczkowy lub formacja jazzowa.

Podróż poślubna Lwa

Trzydniowy wypad na Mazury jest niedopuszczalny z punktu widzenia Lwa. Podróż musi być równie elegancka jak wesele, najlepiej do takiego miejsca, na które nie stać wszystkich, zwłaszcza lwich znajomych. Kilkugwiazdkowe hotele w ciepłych krajach to coś, o czym marzy właśnie poślubiony Lew lub Lwica.

PANNA (24.08 – 22.09)

Ogólna charakterystyka Panien

Wrażliwość, uczuciowość, kreatywność – to główne cechy osób urodzonych pod znakiem Panny. Trudno je wyprowadzić z równowagi, gdyż Panny są istotami cierpliwymi i spokojnymi. Ze względu na swoją nieumiejętność pokazywania uczuć nie mają dużego kręgu przyjaciół i znajomych. Jednak osoby, które są im bliskie, mogą liczyć na dyskrecję i oddanie.

Związki

Pannom najlepiej układają się relacje z Bykami i Strzelcami. Najgorzej zaś z innymi Pannami.

Ślub z Panną

Tak jak we wszystkich dziedzinach życia i przy organizacji ślubu dla Panny najważniejszy będzie umiar i prostota. Zresztą przygotowaniem tego najważniejszego w życiu dnia zodiakalne Panny wolą zająć się same. Panny Młode spod tego znaku na minimalizm stawiają także przy wyborze sukienki. Nie ma w niej miejsca na ekstrawagancję. Na ich weselu na pewno nie usłyszycie piosenek będących aktualnie na pierwszych miejscach list przebojów. Oprawa muzyczna jak wszystko inne musi być gustowna i wysmakowana. Przyjęcie weselne odbędzie się w takim miejscu, aby było dogodne dla wszystkich gości i aby nikt nie miał problemu z powrotem do domu. Wynajmowanie pokojów gościnnych to zbędny wydatek dla praktycznej i oszczędnej Panny.

Podróż poślubna

Podróż poślubna zodiakalnych Panien musi być, tak jak ich wesele, przygotowana samodzielnie i perfekcyjnie. Na pewno będzie to wycieczka do odległego miejsca, ale o umiarkowanym klimacie. Panna nie zapomni o niezbędnych formalnościach, przyjęciu wszystkich wymaganych szczepionek, czy środkach owadobójczych. Najlepszym miejscem dla Państwa Młodych urodzonych w tym znaku będzie Azja lub wyspy Atlantyku.

horoskop ślubny

WAGA (23.09 – 23.10)

Ogólna charakterystyka Wag

Najważniejszą rzeczą, jaka można powiedzieć o Wagach jest to, że są to osoby zrównoważone. To cecha, które wyróżnia je spośród innych znaków zodiaku. To także osoby czarujące, którym potrzebne jest poczucie silnej więzi z partnerem. Dla ludzi urodzonych pod tym znakiem najważniejsza jest harmonia i spokój. Za wszelką cenę unikają konfliktów.

Związki

Najlepsi partnerzy dla Wag to Lwy, Strzelce i Raki a wiele konfliktów czeka je z Baranami.

Ślub z Wagą

Ślub i wesele wagi to wydarzenia huczne, feta w dobrym stylu. Jako, że Wagi unikają sytuacji, gdy ktoś jest na nie obrażony, starają się zaprosić tak dużo osób, jak to tylko możliwe. Jeśli chodzi o kwestię estetyczną i tu przemówi wrodzone poczucie harmonii Pana i Pani Młodej spod Wagi. Wszystko, począwszy od kwiatów w bukiecie, przez dekorację samochodu aż po lukier na torcie musi ze sobą współgrać, być w tym samym stylu. Waga zadba o każdego gościa z osobna, postara się, aby nikomu nie było nudno. Towarzyskie Wagi wyprawią zabawę do białego rana i postarają się, aby każdy dobrze zapamiętał ich ślub i wesele.

Podróż poślubna

Podróż poślubna Wagi powinna być luksusowa, najlepiej zorganizowana przez kogoś, np. biuro podróży. Nowożeńcy urodzeni w tym znaku najchętniej wybiorą się do Japonii, Tybetu lub Afryki. Piesze i męczące wycieczki bieszczadzkimi szlakami i noclegi w schroniskach to nie dla nich.

SKORPION (24.10 – 21.11)

Ogólna charakterystyka Skorpionów

Przedstawiciele tego znaku nie należą do najłatwiejszych partnerów. To osoby uparte, ale i dynamiczne oraz energiczne. Bardzo angażują się we wszystko, co robią, także w uczucia. Mają silną wolę i dobrze wiedzą, czego chcą. Osoby spod znaku Skorpiona są wierne i lojalne, tego samego wymagają od swoich przyjaciół i partnerów.

Związki

Skorpiony szczęśliwe związki budują z Rybami i Rakami, a mnie udane z Lwami i bliźniętami.

Ślub ze Skorpionem

Nakłonienie Skorpiona do zmiany stanu cywilnego nie jest proste. Swoich partnerów poddają wielu próbom. Jeśli zobaczą, że wybranek serca jest wiernym towarzyszem, gości weselnych, czeka kameralny ślub i wesele w małym gronie. Przekorny z natury Skorpion zorganizuje przyjęcie eleganckie, najlepiej w odosobnionym miejscu, lecz z pewnością eleganckim i ekskluzywnym. Panna Młoda spod tego znaku raczej nie zdecyduje się na biała tradycyjną suknię, lecz jej wybór padnie na kolor bordowy lub granatowy.

Podróż poślubna

Nowożeńcy – Skorpiony nie przykładają dużej wagi do miejsca, w którym spędzą miesiąc miodowy. Dla nich najbardziej liczy się to, żeby jak najwięcej czasu spędzić z ukochaną osobą. Pod tym względem Skorpiony nie są wymagające. Ważne, żeby nie była to podróż z góry zorganizowana. Nowożeńcy spod tego znaku najlepiej będą się czuli zarówno w Norwegii, Zambii, Stanach Zjednoczonych jak i w Polsce.

STRZELEC (21.11 – 22.12)

Ogólna charakterystyka Strzelców

Strzelcy to osoby pełne życia, niepoprawni optymiści, którzy ponad wszystko nie cierpią rutyny. Są żądni przygód, nowych doświadczeń i pełni energii. Wolność i niezależności to dla nich najcenniejsze wartości. Choć brak im cierpliwości, to zjednują sobie ludzi swoją otwartością i entuzjazmem.

Związki

Najłatwiej strzelcowi będzie ułożyć życie z Pannami, Wagami, Rakami i Koziorożcami. Najwięcej wyzwań czekają jego relacje z Bliźniętami i Baranem

Ślub ze Strzelcem

Ślub i wesele Strzelców to wydarzenie zwariowane oraz pełne niespodzianek. Niekonwencjonalne, zorganizowane wbrew tradycji, trendom i etykiecie, zapamiętają je wszyscy jego uczestnicy. Brak w nim miejsca na sztywne reguły i z góry układane scenariusze. Dla nowożeńców – Strzelców ich wesele ma być po prostu dobra zabawą. W jej trakcie nie zabraknie azjatyckich, tajskich akcentów. Strzelcy cenią sobie egzotykę. W menu znajdzie się więc sushi, a wśród weselnych atrakcji występ tancerek prezentujących taniec brzucha. Gości weselnych czeka niekonwencjonalna zabawa do białego rana.

Podróż poślubna

Dla Państwa Młodych urodzonych pod znakiem Strzelca liczy się głównie to, aby ich podróż odbyła się jak najdalej domu. Musi to być miejsce, w którym nie zabraknie słońca. Wprost stworzone są dla Strzelców miejsca i atrakcje takie jak safari w Afryce lub podróż wzdłuż wybrzeża Australii.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

Ogólna charakterystyka Koziorożców

Osoby urodzone w tym znaku to ludzie poważni, twardo stąpający po ziemi. Są niezależnymi, skrytymi w sobie introwertykami. To osoby ostrożne. Innym ludziom imponują wiernością swoim zasadom, uczciwością i niestrudzonym dążeniem do celu. Bywają liderami grup.

Związki

Koziorożce udane relacje budują z Bykami i Pannami, trudno jednak jest im się porozumieć ze zodiakalnymi Baranami i Wagami.

Ślub z Koziorożcem

Praktyczne i tradycyjne podejście do wszystkich aspektów życia każe Koziorożcom zorganizować równie tradycyjny ślub i wesele. Nie ma w tym dniu miejsca na ekscesy. Biała suknia Panny Młodej podkreśli charakter ślubu. Natomiast gościom weselnym będzie towarzyszyła stonowana, łagodna muzyka, której daleko do hałaśliwych piosenek młodzieżowych. O północy Para Młoda tradycyjnie pokroi tort, po czym odbędą się oczepiny. Jednak z niewielką ilością zabaw. Jednym słowem – spokojna uroczystość w gronie najbliższych osób.

Podróż poślubna

W życiu codziennym Koziorożce są raczej oszczędne, jednak przy organizowaniu miesiąca miodowego nie będą aż tak liczyły się z kosztami. Dobry, drogi hotel w spokojnej okolicy – na to nowożeńcom Koziorożcom nie będzie szkoda pieniędzy. Wszystko z pewnością samodzielnie dobrze zaplanują. Miejsce, w które najbardziej chcieliby się udać, to wyspy Azji Wschodniej lub Japonia, ale może być też elegancki hotel nad polskim morzem.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Ogólna charakterystyka Wodników

Osoby urodzone pod znakiem wodnika to ludzie skomplikowani, ale i bardzo energiczni. Wodniki wyróżnia to, że swoje życie planują co do dnia i uparcie dążą do wyznaczonego celu. To osoby, które sprawy duchowe stawiają nad kwestiami materialnymi i doczesnymi. Może to wpływać na to, jak Wodników postrzegają inni ludzie. Wielu uważa ich za samotników, oni tymczasem wolą być jak najdalej od codziennego zgiełku. Przy tym Wodniki są szczere, dobroduszne, tolerancyjne i otwarte na poglądy innych osób.

Związki

Wodniki najlepsze związki tworzą ze Strzelcami, Baranami, Bliźniętami, Wagami. Powinny się jednak wystrzegać osób spod znaku Panny.

Ślub z Wodnikiem

Wodniki ponad wszystko kochają wolność, trudno jest przekonać je do zalegalizowania związku. Łatwiej będzie sprostać takiemu wyznaniu partnerom, którzy nie będą ograniczali Wodnika w jego codziennym życiu. Ślub z Wodnikiem na pewno zapadnie we wspomnieniach osób w nim uczestniczących, jako wydarzenie oryginalne i niebanalne. Pan Młody i Panna Młoda mówiący sobie „tak” w czasie skoku ze spadochronu, na egotycznej wyspie pod palmami? Nie ma problemu. Im bardziej ekscentrycznie tym lepiej. Jednak bardzo tradycyjnie i poważnie Wodnik podchodzi do ślubnej przysięgi. Można mieć pewność, że ze złożonej obietnicy będzie się starał jak najlepiej wywiązać.

Podróż poślubna Wodnika

Podróż poślubna Wodnika musi być tak samo nietypowa jak jego wesele. W grę wchodzi tylko egzotyczna wycieczka, ale nie ma mowy o zorganizowanym wyjeździe do ekskluzywnego kurortu. Dla nowożeńców spod tego znaku, nie ma nic gorszego, niż dwa tygodnie spędzone nad hotelowym basenem. Wodniki najchętniej same zorganizują swoją podróż. Duży plecak, sprzęt fotograficzny i można wyruszać na wycieczkę do Tajlandii, Chile, czy na Kubę.

RYBY (19.02 – 20.03)

Ogólna charakterystyka Ryb

Ryby to osoby rodzinne, troskliwe i opiekuńcze. Dla nich spokojna, domowa atmosfera, to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Ryby mają niewielki, ale sprawdzony krąg przyjaciół – tych samych od kilku czy kilkunastu lat. To osoby skromne i godne zaufania. Ryby bywają konserwatywne. Bije od nich dobro i szybko zdobywają sympatię innych osób.

Związki

Szukając partnera na całe życie Ryby powinny brać pod uwagę osoby spod znaku Raka, Skorpiona, Byka i Koziorożca, a unikać zodiakalnych Lwów.

Ślub z Rybą

Natura nowożeńców spod znaku Ryby wpływa na to, że ich marzeniem jest ślub w romantycznej, magicznej, a nawet baśniowej atmosferze. Ślub przy świetle świec, na plaży o wschodzie słońca czy o północy w blasku księżyca? Tam najłatwiej będzie spotkać Pana Młodego lub Pannę Młodą spod tego znaku. Ceremonii zaślubin najprawdopodobniej będą towarzyszyły skrzypce i harfy oraz kilkoro najmłodszych w rodzinie dzieci, sypiących kwiaty na drodze Młodej Pary. Uporządkowanie i umiejętność planowania wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach nie są cechami Ryb, można więc się spodziewać, że do scenariusza ich wesela wda się kilka nieprzewidzianych sytuacji. Jednak Ryby wybrną z nich z właściwym sobie urokiem.

Podróż poślubna Ryb

Naturalnym środowiskiem życia Ryb jest woda. Nic więc dziwnego, że ich wymarzonym miejscem, w którym chciałyby spędzić miesiąc miodowy są nadmorskie kurorty lub bardziej ustronne miejsca nad polskimi jeziorami. Nowożeńcy spod znaku Ryb swoją podróż poślubną najchętniej spędzą na spacerach po plaży, lub realizując swoje artystyczne pasje poprzez malowanie pięknych zachodów słońca.Średnia ocena: 3,97 / 5 (68 głosów) Oceń artykuł:


Zobacz również:

Bramy weselne
Przesądy ślubne
Atrakcje weselne


Polecamy:


Komentarze

Baranicapo30 2017-03-07 12:19

W jakim wieku zodiakalne Baranice wzieły ślub? Baranica pyta. Jestem wolna od 0,5 roku, mam 31 lat i szukam swojego księcia.


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.