PlanowanieWesela.pl » Warto wiedzieć » Podziękowania dla rodziców
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
2024-01-12 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Krosno
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Podziękowania dla rodziców

podziekowania ślubne dla rodzicow

Ocena: 4,16/5

Dobrym zwyczajem podczas każdego wesela jest zaplanowanie podziękowań dla rodziców. Będzie to dla nich z pewnością jeden z ważniejszych momentów całego wesela dlatego przemyślcie dokładnie co chcecie dla nich przygotować.

Przejdź tutaj jeżeli interesują Cię gotowe teksty podziękowań ślubnych

Uroczystość podziękowań zaplanujcie tak, aby odbyła się przed północą. Nie przemawiajcie zbyt późno. Im więcej alkoholu tym trudniejsze będzie przypomnienie sobie tego wszystkiego o czym chciało się powiedzieć. Dlatego Młodzi najczęściej decydują się na podziękowania dla rodziców przed oczepinami lub zaraz po pierwszym tańcu weselnym.

Za co dziękować rodzicom?

Przede wszystkim podziękujcie za trud wychowania, za miłość, za wsparcie. Nie zapomnijcie wspomnieć o wyrazach wdzięczności jeżeli rodzice współfinansowali ślub i przyjęcie weselne. Rodzicom będzie miło jeżeli powiecie coś od siebie. Łatwo jest wywołać takie wrażenie gdy do gotowego tekstu włożycie elementy charakterystyczne z waszego dzieciństwa, które ewidentnie was dotyczą.

podziekowania-dla-rodzicow.jpg

Prezent ślubny dla rodziców

Standardowym rozwiązaniem są kwiaty. Ale bezwzględnie nie ograniczajcie się do kwiatów. Rodzicom będzie przykro jeżeli nie zadacie sobie trudu i nie włożycie w to serca. Zaplanujcie krótkie przemówienie i dodatkowe upominki. Po weselu przekażcie rodzicom zdjęcia ślubne oprawione w ramki. Prezent dla rodziców pana młodego i panny młodej powinien być taki sam choć ciężko znaleźć idealny, który wszystkim pasuje.

Wspólny taniec z rodzicami

Piękną tradycją jest dedykowanie rodzicom piosenki i pokaz wspólnego tańca. W tańcu biorą udział trzy pary. Para młodych oraz pary rodziców. W materiałach ślubnych możecie ściągnąć i przesłuchać najczęściej wybierane ślubne piosenki. Hitem jest zdecydowanie utwór Urszuli Sipińskiej "Cudownych rodziców mam". Młodzi często wybierają też "Walc dla rodziców" autorstwa Bayer Full.
Podziękowania mogą zakończyć się toastem wznoszonym przez pana młodego.Średnia ocena: 4,16 / 5 (73 głosów) Oceń artykuł:


Zobacz również:

Podziękowania dla rodziców (teksty)
Utwory MP3 piosenek podziękowań ślubnych
Pomysły na prezent ślubny


Polecamy:


Komentarze

Magda 2014-07-09 23:39

a ja polecam taką formę podziękowań, sami z niej skorzystaliśmy i było wiele wzruszeń na sali
http://url.slowik.eu/rodziceplus

Fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza 2014-08-01 14:24

Fotoksięga z Waszymi starymi wspólnymi fotografiami, albo fotoksięga z Waszego ślubu w prezencie na święta. Chyba lepszego, bardziej osobistego, bardziej wzruszającego prezentu dla rodziców nie znajdziecie.
Również specjalnie obrobione zdjęcie w wyjątkowej ramce zrobi piorunujące wrażenie.
Trochę więcej na ten temat oraz wersja fotografie pod linkiem
http://www.fajnefoty.bplaced.net/fotoksiazka-kompozycje-obrazy.html

Andrzej 2014-09-13 10:53

Bardzo fajnym i wesołym akcentem na weselu może być wręczenie PODZIĘKOWAŃ DLA RODZICÓW wykonanych w postaci karykatury 4 osób rodzice i młodzi na jednym rysunku. Może być też karykatura samych rodziców z ich zawodem lub hobby.


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.