PlanowanieWesela.pl » Warto wiedzieć » Fotobudka na weselu
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Fotobudka na weselu

Fotobudka na wesele

Ocena: 4,17/5

Wachlarz możliwych do wykorzystania w trakcie wesela atrakcji rozrasta się dość szybko. Można pokusić się o stwierdzenie, że w każdym ślubno-weselnym sezonie, przybywają nowe propozycje, których wdrożenie w życie pozwala na urozmaicenie przyjęcia weselnego. I tak coraz więcej konsultantów ślubnych wskazuje na gorący trend wśród modnych atrakcji weselnych. Są nim fotobudki.

fotobudka

Czym jest i jak działa fotobudka?

Fotobudki nie są niczym nowym… w Stanach Zjednoczonych. To tam, już od nawet nie kilku lat, ale od kilku dekad, można je spotkać na prawie każdym kroku i to nie tylko przy okazji przyjęć okolicznościowych, takich, jak na przykład wesela. Inaczej natomiast sytuacja wygląda u nas, gdzie fotobudki dopiero zaczynają zdobywać popularność. Choć przyznać trzeba, że staje się to bardzo szybko i ową popularność fotobudek można określić mianem spektakularnej. A głównymi korzyściami z nich płynącymi są: świetna zabawa i wyjątkowe pamiątki weselne, w postaci bardzo ciekawych zdjęć. Takich, których nie zrobiłby fotograf ślubny.

Czym tak naprawdę są fotobudki? Otóż fotobudki można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich są fotobudki – mobilne urządzenia działające na zasadzie „przenośnego” studia fotograficznego. Taki fotograficzny automat do robienia zdjęć można ustawić w dowolnym miejscu, aby nasi goście oraz my sami, mogli korzystać z niego dowoli. Fotobudki zawsze cieszę się dużym powodzeniem i są oblegane, przez chętne do zrobienia sobie pamiątkowej fotki, osoby. Działanie tego typu fotobudek jest bardzo proste. Wystarczy usiąść lub stanąć przed obiektywem aparatu fotobudki, wcisnąć przycisk „start” na ekranie dotykowym. Automatycznie aparat wykona serię kilku zdjęć, które następnie zostaną wydrukowane w ciągu kilkunastu sekund. Najpopularniejsze formaty tak wydrukowanych zdjęć z fotobudki to 5x15 cm. i 10x15 cm.

Dodatkowo, w zależności od tego, w jakiej firmie wynajmiemy fotobudkę, możemy mieć do swojej dyspozycji: płytę CD z wykonanymi zdjęciami, galerię fotografii online, różne tła do robienia zdjęć, akcesoria i gadżety, zewnętrzny monitor pokazujący, co w danej chwili dzieje się w budce.. Dostajemy również możliwość wydrukowania na zdjęciu własnego logo lub tekstu (na przykład daty ślubu i imion Państwa Młodych).

Drugi rodzaj fotobudek polecamy miłośnikom programów z serii „Zrób to sam” i „Pomysłowy Dobromir”. Dlaczego? Wbrew pozorom fotobudka nie musi mieć jednoznacznej formy zamkniętego pomieszczenia. Zaradni Państwo Młodzi mogą ją przygotować sami. Wystarczy odrobina wolnego miejsca, kącik, w którym zmieszczą się odpowiednie rekwizyty oraz aparat z samowyzwalaczem. Na pewno niezbędne będzie tło do zdjęć, które można przygotować na przykład z kawałka materiału, gadżety, dzięki którym zdjęcia będą zabawniejsze i instrukcja obsługi dla gości. Możecie pokusić się o zakup aparatu do fotografii natychmiastowej (wywołuje on zdjęcia na bieżąco). Koszt najprostszych modeli takich aparatów to około 250-300 złotych. Jeśli nie macie takiego aparatu, możecie posłużyć się standardowym modelem z ustawioną funkcją samowyzwalacza i zdjęć seryjnych. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem przy robieniu własnej fotobudki jest Wasza fantazja.

fotobudka-wlasnej-roboty.jpg

Jak wybrać fotobudkę?

Wraz ze wzrostem popularności tej atrakcji weselnej, jaką jest fotobudka, zwiększyła się też liczba firm oferujących fotobudkę na wynajęcie. Warto jest więc przejrzeć jak największą liczbą ofert, aby znaleźć fotobudkę, która spełnia Wasze oczekiwania, a koszty jej wynajęcia odpowiadają kwocie z budżetu ślubnego, przeznaczonej na ten cel. Kolejne etapy wyboru najlepszej fotobudki na wesele to:

Gadżety do fotobudki

Jeśli firma, w której wynajmujemy fotobudkę nie oferuje gadżetów do robienia zdjęć lub jeżeli fotobudkę przygotowujemy samodzielnie, o takie rekwizyty musimy się zatroszczyć sami. Czy można z nich zrezygnować? Absolutnie nie, ponieważ to one są gwarantem tego, że takie zdjęcia będą się odróżniały od tych, robionych przez fotografa, a przecież jest to jednym z celów ustawienia fotobudki.

Wyjścia mamy dwa. Gadżety do robienia zdjęć w fotobudce możemy kupić w sklepie z akcesoriami na przyjęcia lub powownie – przygotować je samodzielnie. A wcale nie jest to trudne i nie wymaga wielkich umiejętności plastycznych. Możecie też wykorzystać przedmioty, które macie w domu.

Najchętniej wykorzystywanymi gadżetami, w trakcie robienia zdjęć w fotobudce są: kolorowe okulary, lizaki, wąsy, usta i okulary na patyczkach, boa z piór, szale, różnobarwne peruki, anielskie skrzydła, diabelskie rogi, kartki ze śmiesznymi napisami (np. dla gości: „Więcej wina proszę”, „Nie znam tych ludzi”, „Tancerz wieczoru”, „Ukradliśmy koperty. Jesteśmy w Vegas”, „Jestem niezłym gościem”, itd.). Możecie również pokusić się o przygotowanie z kartonów dużych „ramek” do zdjęć. Oto przykładowe inspiracje:

fotobudka-inspiracje.jpg

fotobudka-gadzety.jpg

Fotobudka – ceny za wynajem

Ceny za wynajem fotobudki kształtują się różnie, w zależności od firmy, miejscowości i elementów wliczonych w cenę wynajęcia. Koszty fotobudki rozliczane są najczęściej pakietami: stała opłata za wynajęcie plus dodatkowe opłaty za kolejne godziny. Poniżej podajemy przykłady opłat za wynajem fotobudki, podawane przez firmy z różnych części kraju.

Lublin

Wynajem na 2 godziny – 900 zł.
Każda dodatkowa godzina – 200 zł.
W cenie:
- obsługa operatora i animatora
- nielimitowane wydruki zdjęć
- personalizacja odbitek – wybranie opcji kolorowej lub czarno-białej, ustalenie ilości i rozmieszczenia zdjęć na wydruku, umieszczenie logo lub napisu
- płyta DVD ze wszystkimi zdjęciami wykonanymi na imprezie
- dostępną przez min. 6 miesięcy galerię internetową zabezpieczoną hasłem
- kufer pełen rekwizytów: kapeluszy, okularów, boa, itp.
- tło w kolorze białym lub czarnym

Warszawa

Wynajem na 2 godziny – 850 zł
W cenie:
- nieograniczona liczba zdjęć
- imprezowe gadżety
- wybór filtra zdjęć
- opieka animatora
- galeria internetowa na hasło
- możliwość wyboru własnego tekstu pod zdjęciem
- dojazd na terenie Warszawy i okolic
- pendrive ze wszystkimi zdjęciami z imprezy
- możliwość publikacji zdjęć na bieżąco na FB

Kraków

Wynajem na 2 godziny – 700 zł.
Każda dodatkowa godzina – 200 zł.
W cenie:
- dowóz i montaż kabiny
- obsługa
- nielimitowana ilość zdjęć
- śmieszne gadżety
- wybór dowolnego layuotu wydruku
- zdjęcia kolorowe lub czarno-białe
- CD ze wszystkimi zdjęciami
- galeria zdjęć online

Gdańsk

Wynajem na 2,5 godziny – 899 zł.
Każda dodatkowa godzina – 200 zł.
W cenie:
- nielimitowana ilość zdjęć
- odbitki w 15 sek
- super imprezowe gadżety
- profesjonalne tła fotograficzne do wyboru
- kopia wszystkich zdjęć do pobrania z chmury
- prywatna galeria zdjęć online na 1 rok (możliwością pobierania zdjęć i zamawiania odbitek)
- personalizacja stopki zdjęć – indywidualny tekst pod zdjęciami lub Wasza grafika
- obsługa i pomoc asystenta

Poznań

Wynajem na 2 godziny – 800 zł.
W cenie:
- nielimitowana ilość wykonanych i wydrukowanych zdjęć
- gadżety, które pobudzą kreatywność
- tło do wyboru
- obsługa asystenta, który będzie cały czas czuwał przy fotobudce

Łódź

Wynajem na 2 godziny – 750 zł.
Każda dodatkowa godzina – 200 zł.
W cenie:
- nielimitowana ilość wykonanych i wydrukowanych zdjęć
- gadżety
- tło do wyboru
- własny tekst pod zdjęciami
- DVD ze wszystkimi zdjęciami
- opieka asystenta

Fotobudka – opinie

O opinie dotyczącą  fotobudki zapytaliśmy nowożeńców, na których weselu można było skorzystać z takiej atrakcji, oraz ich gości.

„Wraz z mężem wahaliśmy się co do decyzji o wynajęciu fotobudki. Przecież wynajęliśmy również najlepszego fotografa w naszym mieście. Ale fotobudka była strzałem w dziesiątkę, goście robili sobie zdjęcia po kilka razy i bawili się przy tym świetnie. To fantastyczna pamiątka dla nas i dla nich”
Ania i Łukasz

„Fotobudkami byłam oczarowana od dzieciństwa, kiedy to widziałam je jedynie w amerykańskich filmach. Zatem gdy tylko pojawiła się możliwość wykorzystania jej na naszym weselu, nie zastanawiałam się ani chwili, a mąż szybką się ze mną zgodził. Jest to wydatek, ale w skali budżetu całego wesela – niewielki. Jedyna uwaga: przy weselu na 140 osób wynajęcia budki na dwie godziny to jednak zbyt krótki czas. Polecałabym wydłużenie tego czasu do trzech-czterech godzin. Wtedy z pewnością wszyscy chętni zrobią sobie zdjęcie.”
Kasia

„Gdy moja siostra przygotowując swoje wesele powiedziała mi, że chcą z narzeczonym wynająć fotobudkę, postukałem się palcem w głowę. Było to dla mnie zupełne marnowanie pieniędzy. Zmieniłem zdanie w trakcie wesela, gdy zobaczyłam kolejkę gości i to, jak dobrze w trakcie robienia zdjęć się bawili.”
Rafał

„Z fotobudka po raz pierwszy spotkałam się na weselu mojej bratanicy. Owszem, zrobiłam sobie w niej zdjęcie wraz z mężem i było to dość zabawne. Mimo to wydaje mi się, że taka fotobudka to zbędny wydatek i ślepe podążanie za modą. Przecież skoro jest osoba wynajęta do robienia zdjęć, nie trzeba wynajmować do tego również maszyny.”
Maria

„Zdecydowaliśmy się na fotobudkę i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Zrobione zdjęcia goście wklejali wraz ze swoimi podpisami do księgo gości. Niezapomniana pamiątka i mam nadzieję – wyborna zabawa. Zresztą po weselu wszyscy goście gratulowali nam tego pomysłu”
Krzysztof

„Byłam na weselu z fotobudką i w ogóle mnie coś takiego nie przekonuje. Przede wszystkim w ogóle nie lubię, jak ktoś robi mi zdjęcia, nawet kiedy jest to profesjonalny fotograf ślubny, a te w fotobudce są chyba bardzo dziecinne i pasują bardziej na kinder party niż na wesele.”
Jola

Jak widać opinie na temat fotobudki są bardzo zróżnicowane i uzależnione od indywidualnych preferencji. Każda Para Młoda musi podjąć indywidualną decyzję – po przeanalizowaniu wszystkich opisanych przez nas elementów, w tym przede wszystkim – finansów. Na szczęście firm, które oferują wynajęcie fotobudki jest już dość dużo, dzięki czemu każda para może wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę.Średnia ocena: 4,17 / 5 (119 głosów) Oceń artykuł:


Zobacz również:

Atrakcje weselne – katalog firm
Atrakcje weselne – artykuł
Pierwszy taniec weselny
Ślub w plenerze – formalności i porady praktyczne


Polecamy:


Komentarze

Marta 2015-03-08 10:28

Takie opinie jak ludzie, przeważnie krytykować będą np kobiety, które nie miały u siebie na weselu albo ludzie z natury negatywnie nastawieni do życia. Prawda jest taka, że dla 90% gości jest to świetna zabawa, wygłupiają się, przebierają, robią sobie świetne zdjęcia. Mają ubaw i razem z parą młodą świetną pamiątkę.

KlaudynaBb 2015-03-17 23:19

Dla mnie też fotobudka to genialna sprawa. Tyle śmiechu i zabawy, a i przede wszystkim zdjęcia, które zostają z niej zrobione służą za miły upominek dla gości. Z chęcią wracam do przeglądania zdjęć z tego szczególnego dnia.

Krzysiek 2015-04-15 08:23

fotobudka czy fotokącik nieważne jak to zwał to fantastyczna sprawa. Wiem to bo sami mieliśmy na swoim weselu fotokącik. Zamówiliśmy usługi z www.idphoto.pl Panowie zajmują się nie tylko fotografią ślubną ale też podczas przyjęcia uruchomili mobilny fotokącik. Było dużo śmiechu i radości dużo zdjęć ogólnie rzecz ujmując było super. Nie wyniosło też nas to drogo bo mieliśmy to w pakiecie z fotografią ślubną.

Jula333 2015-06-11 21:51

Fotobudka to super sprawa, zapewnia fajną zabawę dla wszystkich i oryginalną pamiątkę :) Artykuł bardzo dobry, dużo przydatnych informacji więc na pewno skorzystam :) a jako uzupełnienie podsyłam coś od siebie na ten temat fotoslub.info.pl/szalona-budka-pomyslem-na-urozmaicenie-wesela/

Zuza 2015-07-21 11:41

Korzystałam z usług firmy Fotobudka, byli u mnie na weselu. Powiem szczerze, że nie byłam co do tego przekonana, Teraz wiem, że to atrakcja godna polecenia. Goście ustawiali się w kolejce, byli bardzo zadowoleni. Mieli do dyspozycji śmieszne gadżety: peruki, okulary, czapki. Zdjęcia wyszły naprawdę super. Gratis dostaliśmy księgę gości. Zdjęcia były drukowane po 2 szt, jedne na pamiątkę dla gościa, drugie do księgi. Na zdjęcia od fotografa czekałam tygodniami. Każda cena jest tego warta. W Polsce jest jeszcze mało popularna i nie każdy to zna dlatego przy budce stała osoba, która ją obsługiwała.

Tom 2015-08-14 18:46

Czy moglibyście doradzić na ktora godzinę powinno zamowić sie fotobudke jeśli wesele zaczyna sie o 20?
Chyba na samym początku to nie byłoby chętnych.
Moze w połowie wesela? Dziękuje za pomoc

Tomek 2015-08-31 21:40

Tom, najwcześniej 21:30.
Masz rację, że na początku są ważniejsze rzeczy. Polecam Ci doświadczoną ekipę z fotobudką https://sesjaparty.pl
Możesz z nimi porozmawiać i na pewno coś Ci doradzą.

Iwona 2015-09-05 12:37

Sprawdźcie możliwości fotobudki na https://sesjaparty.pl
Są niesamowici jeśli chodzi o jakość obsługi. Byli na weselu znajomych, a ja zaprosiłam ich na imprezę firmową. Jeśli ktoś ma wątpliwości to gorąco polecam.

mmmm 2015-10-03 03:12

Jestem dość wybredna i wymagająca - wybraliśmy na prezent dla pary młodej fotobudkę http://www.leciptaszek.pl
Jedna z tańszych, ale oferta zdecydowanie z górnej półki. Mogliśmy wybrać tło, gadżety i przede wszystkim piękne grafiki do wesela robionego w stylu retro :) Niestety żadna konkurencja nie precyzowała, jakie zdjęcia dostaniemy (te ramki, w których sie drukowały). Tutaj wszystko jasne i doprecyzowane. Zdjęcia i odbitki super jakości. Suma sumarum młodzi i goście zachwyceni! Nawet babcie szalały w perukach przed aparatem i na tańcach ;)

Zuza 2015-10-20 18:38

Polecam http://www.fotobudkapodhale.pl/ maja nalepsze ceny na Podhalu !

Karola 2015-12-08 17:39

Szczerze polecam fotobudkę PHOTOSHOT działającą na terenie Trójmiasta. Super cena, bardzo miło pomocny i uczynny właściciel i totalnie bezproblemowy - nawet przedłużył nam o pół godzinki w gratisie ;P
Polecam z czystym sercem :) moja rodzinka była zachwycona!

Ania 2016-01-04 14:38

Ja polecam fotobudkę z Nowego Sącza!!:) www.pstrykfotobudka.pl !
W pakiecie księga gości, gdzie inni sobie za nią doliczają 100-150zł!!:) Gadżety oczywiście w cenie:) Duży wybór wzorów wydruków, gratis nawet robią indywidualne szablony! Nam robili na wzór winietek i zaproszeń na wesele, więc wszystko było w jednym stylu, super!!:) Zapytałam o rabacik i dostaliśmy 10% zniżki!:)
Świetna zabawa i naprawdę bardzo miła, uśmiechnięta i sympatyczna obsługa!!!! Pozdrowienia dla Dorotki i Kamila!:-) Dziękujemy!

Natalia 2016-01-07 12:51

U nas na weselu była Cykbudka z Wrocławia, zostali poleceni przez znajomych. Obsługa powaliła gości na kolana musieliśmy przedłużyć czas wynajmu ale byłą to cudowna zabawa! :)

Zuza 2016-02-02 11:45

Polecam www.foto-budka.pl. Cena może i nie za niska, ale profesjonalne podejscie do klienta, obsługa i jakość to jedno a koszty to drugie. Dojazd mają gratis, inne firmy doliczają 1-2zł za każdy kilometr. Mają szeroki wachlarz możliwości jeżeli chodzi o wygląd zdjęć. Wszystkie te "za" przekoanły nas do wyboru firmy Fotobudka Polska.

Karol 2016-02-17 15:09

Ja polecam firmę fotobudka OK z Poznania, dobrze, profesjonalnie na wesele i z pomysłem. Anmator wiedział co robi, jakość zdjęć super, gadżetów mnóstwo. Fotki można było wysyłać na telefon, fb, pocztę, insta itp. www.grupa-ok.pl

Anita 2016-03-08 10:32

Na naszym weselu była fotobudka, a raczej gifbudka, która robiła animowane GIFy. Oczywiście robiła i drukowała też zwykłe zdjęcia, ale animowane obrazki to jeszcze lepsza zabawa. Wybraliśmy fotobudkę z lightring.pl - fajnie wygląda, świetna obsługa i dużo gadżetów. Wszyscy tak się bawili, że oczepiny były spóźnione o 20 minut:)

Anita 2016-03-08 10:34

Na naszym weselu była fotobudka, a raczej gifbudka, która robiła animowane GIFy. Oczywiście robiła i drukowała też zwykłe zdjęcia, ale animowane obrazki to jeszcze lepsza zabawa. Wybraliśmy fotobudkę z lightring.pl - fajnie wygląda, świetna obsługa i dużo gadżetów. Wszyscy tak się bawili, że oczepiny były spóźnione o 20 minut:)

Bartek 2016-03-15 17:45

Fotobudka to świetna zabawa! Byłem na weselu oraz na urodzinach, gdzie fotobudka pstrykała zdjęcia. W obu przypadkach sprawdziła się genialnie jako dodatkowa atrakcja imprezy! Na jednej z imprez bawiła nas ,,Twoja Fotobudka,, https://www.facebook.com/your.photobox/. Są nowi na rynku, dlatego mają konkurencyjne ceny i mnóstwo gadżetów. Polecam!!!

kamila 2016-04-04 13:08

Na nasze wesele fotobudkę wypożyczaliśmy od fotowariacje. Wybraliśmy pakiet za 900 zł i jestem bardzo zadowolona. Uważam że to fajna opcja na wesele, bo każdemu się podobało

Asia 2016-04-12 15:03

Polecam ich są super !!!!
https://www.facebook.com/fotobudkacrazyparty/?fref=ts
dobre ceny na terenie śląska i nie tylko :)

Mateusz 2016-04-26 00:03

Jeśli chodzi o lubelskie to polecam na wesele fotobudkę Eventbudka http://eventbudka.pl/ druk zdjęć bez limitu każdy dostaje swój wydruk (nawet jak jest dużo osób na zdjeciu) no i bardzo dobra jakość zdjęć :)

Kasia 2016-05-11 20:11

Natomiast w Krakowie polecam Selfikomat. Najniższe ceny i wszystko w pakiecie :)

Kasia 2016-05-11 20:14

Natomiast w Krakowie polecam Selfikomat. Najniższe ceny i wszystko w pakiecie :)

K&M 2016-05-19 13:29

Jeśli chodzi o województwo pomorskie, trójmiasto, gdańsk i okolice polecam fotobudka Selfieshooter. Bardzo profesjonalne podejście, szybki i łatwy kontakt. Zdjęcia są przepiękne, duży wybór teł i gadżetów. Do tego młoda i miła obsługa. Polecamy z całych sił :)

Artur 2016-06-10 12:49

Polecam fotobudkę na wesela, studniówki, bale i inne imprezy

mkm 2016-07-06 14:57

Polecam fotobudkę https://www.facebook.com/fotobudkajiffy/ ;)

MarTynka 2016-07-25 12:21

Fotobudki są coraz popularniejszą atrakcją na weselach, czy balach. I bardzo dobrze. Jest to świetna zabawa dla gości oraz pamiątka dla organizatorów. Ciekawe pomysłu i tematy dla budek możecie znaleźć w tym artykule: http://palmawielkanocna.pl/2016/06/27/fotobudka-na-bal-sylwestrowy/

danuśka 2016-09-06 12:41

Fotobudka na weselu to bardzo fajna sprawa. Teraz ludzie szukają takich nietypowych rozrywek, prześcigają się w tym kto bardziej się przed szeregi wyrwie. Ja jeszcze niedawno z dystansem na to patrzyłam, ale póki samemu nie spróbujesz nie przekonasz się. U brata na weselu stala fotobudka www.facebook.com/fotobudkamodemsiedlce/ , dodatkowo jeszcze sporo gadżetów do zdjęć dodali. Powiem Wam że oczepiny sobie sporo ludzi odpuściło a zdjęcia sobie pstrykali. Fajna sprawa jeszcze kamerkę nad umieścić.

TomaszewPaw4 2016-10-03 10:39

Zamiast drogiej fotobudki polecam wypożyczenie aparatów typu polaroid Fuji Instax Mini. Wypożyczałem dwa razy aparaty Instax Mini na wieczór kawalerski i na wesele. Wypożyczenie Instaxa na cały weekend jest dużo tańsze i było więcej zabawy przy przy robieniu zdjęć samemu i przez gości niż przy fotobudce na 3 godziny. Dwukrotnie wypożyczałem Instaxay w HQ Fotolab we Wrocławiu. Aparaty wypożyczają na całą Polskę. Wypożyczenie na cały weekkend konszowało mnie tylko 60zł + wkłady. Więcej informacji na temat wypożyczenia aparatów Instax Mini 8 w HQ Fotolab znajdziecie na http://hqfotolab.pl

Anka26 2016-10-14 10:44

Fotobudka to generalnie świetna zabawa i atrakcja na przyjęciach. Ja na swoim weselu korzystałam z http://fotobudka-na-przyjecie.pl i byłam bardzo zadowolona a goście mają fajne kreatywne pamiątki z tego dnia

zbiqu 2016-10-27 23:27

Fotobudki są ekstra, ale pamiętajcie, że nie każda będzie robić i drukować zdjęcia w dobrej jakości. Warto również mieć to na uwadze. Sprawdźcie ofertę Party Radaru, nie zawiedziecie się!
www.party-radar.pl

Estera 2016-11-05 21:36

Ja polecam foto-party24.pl. Byli u mnie na weselu i się nie zawiodłam. Razem z mężem byliśmy wniebowzięci. Zerknijcie na fotki z naszego wesela:
https://www.facebook.com/fotobudkafotoparty24/posts/322993181395313

Kasia 2016-12-15 15:58

Nam została polecona fotobudka, która chyba jest już długo na rynku bo znajomi mieli wesele w Poznaniu 3 lata temu a my nasze miesiąc temu w Warszawie :) Nie dość, że działają na terenie całej Polski to mają niesamowite doświadczenie! Wypytali nas o wszystko tak żeby fotobudka spełniała nasze wymagania, doradzili i muszę przyznać, że zabawa była jeszcze lepsza niż u naszych znajomych :P aaa bo zapomnę, nazywali się cameralnie - tu jest strona www.cameralnie.pl :)

Tomek 2017-02-19 21:24

Ja osobiście polecam fotofun-24.pl. Widziałem na jednym weselu. Z tego co wiem cenowo bezkonkurencyjni, tylko trzeba pytać o terminy.
pozdrawiam

Kasia 2017-02-24 15:27

Ja też jestem zwolenniczką takiej atrakcji na weselu. Zdecydowałam się na https://fotobudek.pl/ , ponieważ byłam na weselu gdzie oni byli i mi się bardzo spodobało! :) Już nie mogę się doczekać swojego wesela :)

fotosbudka.pl 2017-03-27 19:19

Czym kierować się przy wyborze fotobudki - zapraszamy do naszego poradnika.
http://www.fotosbudka.pl/index.php?id=poradnik

Ania 2017-04-11 23:20

Ostatnio byłam na weselu gdzie była fotobudka www.wesolafotka.pl są naprawdę genialni. Zachęcali ludzi do robienia zdjęć, mają mnóstwo gadżetów i zdjęcia są rewelacyjne
. Mam nadzieję że jeszcze ich spotkam. Super chłopaki.

swojak 2017-04-23 09:57

Takie budki można też wynająć lub kupić na http://ogratis.pl/ogloszenia/kategoria/349/foto-wideo-filmowanie

Ola z Opola 2017-05-24 14:22

Cześć, ja polecam nowość na rynku Fotobudkę Lustro z Opola, ale jade tez Katowic i Wrocławia. Cena jak za darmo bo 600zł za dwie godziny a jest elegancka a nie taka tandetna jak te wszystkie polcema na - www.fotobudkagifbudka.pl

fotosik 2017-05-28 13:24

Ja polecam
<a href="http://fotobox4you.pl/fotobudka">http://fotobox4you.pl<a/>

Piotr 2017-05-30 22:25

Ostatnio byli na weselu w Łodzi. Fajna zabawa, robią robotę :-) www.budkaaparatka.pl

Julka 2017-08-27 16:25

Jeżeli szukacie naprawdę dobrej fotobudki, z opcją personalizacji i z fajną osobą przy niej - sprawdźcie koniecznie ta od eventteam. Byłą u nas na weselu i co mi się wydaje, ze lepiej trafić nie mogliśmy :D

Niedługo wesele 2018:-) 2017-09-04 21:17

ostatnio byliśmy na weselu pod Szczecinem , i była fotobudka z dmuchanym namiotem genialna , wzięliśmy namiary i będziemy w przyszłym roku mieć ją na swoim weselu .
My już mamy ale śmiało można ich polecić photocube .

Zuzia 2017-09-22 09:19

U nas na weselu była Naszafotobudka z Żyrardowa,początkowo zarezerwowana na 2 godziny ale goście się tak dobrze przy niej bawili ,że przedłużyliśmy do 4. Mają super gadżety i przemiłą obsługę.Niska cena i wysoka jakość to ich dewiza.Polecam ją każdemu.

Daria 2017-10-15 16:00

Foto budka to przeżytek ! U mnie byli z Selfie Mirror (fotolustro) selfiemirrorfotobudka.pl
genialne gadżety i gratis fotki na pen drive dostałam. POLECAM !!!

Zośkka 2017-10-20 14:47

A ja polecam partyking.pl :) Doskonała zabawa, ekstra dodatki, zdjęcia wyszły super. Mamy świetne zdjęcia, idealną pamiątkę. Ile kto chciał sobie zrobić zdjęć tyle robił. Bardzo lubię fotobudki.

Magdalena 2017-11-08 11:53

Na naszym weselu fotobudka pojawiła się o 21:00, przy 150 gościach doradzono nam wynajem na 3 godziny i to się sprawdziło. Świetną opcją były też nielimitowane wydruki, nie dość, że wszyscy gości otrzymali swoją kopie zdjęć, to i nasza księga gości była pięknie uzupełniona.
Serdecznie polecam www.fotobudkawkrakowie.pl

PartyBudka 2018-02-02 09:46

www.partybudka24.pl

Panna Młoda 2017 2018-02-08 20:17

Na naszym weselu w Poznaniu była fotobudka z http://cocornbudka.pl/, a że świetnie się sprawdzili, zaprosiliśmy ich też w prezencie znajomym którzy robili wesele we Wrocławiu

Klara 2018-02-27 18:34

Fotobudka to doskonały i oryginalny pomysł. Na naszym weselu zamawialiśmy fotobudkę z firmy The Carbar (i nie tylko fotobudkę!). To naprawdę genialny pomysł.

Jagienka 2018-03-27 18:21

www.thecarbar.pl i wszystko jasne! To najbardziej oryginalny pomysł na rozkręcenie KAŻDEJ imprezy jaką znam.

iwona 2018-03-28 11:01

Fotobudka to świetny sposób na zabawienie gości weselnych. Jeśli szukasz fotobudki w mielcach, luknij : http://dron-box.pl/

iwona 2018-03-28 11:02

Fotobudka to świetny sposób na zabawienie gości weselnych. Jeśli szukasz fotobudki w mielcach, luknij http://dron-box.pl/

Karolina 2018-07-12 11:21

Polecam ogromnie. Fotobudka to i super pamiątka dla gości - dostają wydruk zdjęcia, ale też pamiątka dla nowożeńców!Osobiście polecam retro fotobudkę - https://fotokredens.pl/. Zdjęcia są naprawdę super jakości, o co naprawdę dba cała ekipa, wydruki pierwsza klasa, udostępniają galerię zdjęć także wszystkie zdjęcia w super jakości przekazują - plus sama stylizacja fotobudki na lata 20te jest mega atrakcją dla gości!

Natii 2018-07-27 23:19

Nowa forma fotobudki, byla u mnie :)
www.zlapmoment.pl lub fb: https://www.facebook.com/fotobudkaslowmotion/

Fraszka 2018-08-29 18:14

Wolę bardziej oryginalne fotobudki w typie tej z The Carbar www.thecarbar.pl
Ma ona swój urok a nie ogranicza się tylko do zestawu akcesoriów :P

Mariusz 2018-09-10 00:44

Ja byłem zachwycony fotobudką Crazy Time.
Byli u mnie i fantastyczna sprawa. Zadbali o zapełnienie Księgi Gosci zdjęciami a były dwa szablony do wklejania żeby nie było jednakowo na kazdej stronie. Polecam bo świetnie sią bawiliśmy a i cenowo przystepnie.
www.crazytime.com.pl

Ania 2018-12-07 12:14

Osobiście polecam https://wymarzona-fotobudka.pl Ich zdjęcia są naprawdę super jakości, o co naprawdę dba cała ekipa. Mają bardzo dobre ceny na terenie całego województwa podlaskiego. Dzięki nim goście bardzo dobrze wspominają moje wesele. Aa jak by ktoś ich szukał to macie tutaj link do fanpage na facebook https://web.facebook.com/wymarzona.fotobudka/

kajka 2019-07-30 15:53

Ja zdecydowałam się na wynajęcie aparatów. Dużo taniej wyszło niż fotobudka a wspomnienia i pamiątki lepsze :) Gościom bardzo się podobało - http://aparatnawesele.pl/

Daga 2019-10-21 18:51

Moim skromnym zdaniem fotobudka jest już trochę przereklamowana. Fajniejszy jest aparat Instax Mini. Można wszędzie robić zdjęcia. To super opcja. Ja wypożyczałam z aparatnawesele.pl

Nico 2020-05-26 08:34

Mysle, ze fotobudka to bardzo dobra opcja. W Krakowie polecilbym https://everybodysmile.pl/
jest nawet 3 w 1.

Fotobudka Fotland.pl 2023-10-13 11:04

Warto zdecydować się na fotobudkę, która wykonuje zdjęcia w super jakości, jest to ogromna różnica, takie zdjęcia są przepiękną pamiątką.
Instax Mini nie zrobi takiej ilości zdjęć co fotobudka, ponieważ wkłady są bardzo drogie.
Dodatkowo zdjęcie z Instax są w bardzo słabej, wręcz marnej jakośc i nie widać dokładnie jaki powstanie kadr.


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.