PlanowanieWesela.pl » Warto wiedzieć » Atrakcje weselne
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Atrakcje weselne – spis 18 popularnych atrakcji weselnych wraz z cenami

Atrakcje weselne

Ocena: 3,84/5

Pytanie o to, co zrobić, aby ślub i wesele były udane nie jest jedynym, jakie przyszłe Pary Młode zadają sobie w czasie przedślubnych przygotowań. Wszystkim zależy na tym, aby ceremonia była nie tylko wzruszająca, ale i wyjątkowa i na długo zapadła gościom w pamięć. Idealne wesele natomiast powinno być efektowne, a przede wszystkim nie może być nudne. „Co zrobić, aby nasz ślub i wesele były super atrakcyjne?” – to nad tym głowią się Państwo młodzi. I coraz częściej, aby osiągnąć ten cel nie wystarczy zatrudnić dobrego DJ’a, czy orkiestry z charyzmatycznym, wciągającym do zabawy wodzirejem. Zwłaszcza, że w rodzimej tradycji wesela trwają nawet całą noc i niełatwo jest sprawić, aby goście bawili się dobrze przez cały ten czas. Z roku na rok, kolejne Pary Młode wyżej ustawiają poprzeczkę, przygotowując wiele nietypowych atrakcji weselnych. Jeśli i Wy chcielibyście im dorównać lub jeśli po prostu cenicie sobie oryginalność, powinniście w czasie przygotowań do ślubu i wesela, w ich scenariuszu zaplanować miejsce na atrakcje weselne. A jest w czym wybierać. Na rynku funkcjonuje coraz więcej firm zajmujących się organizacją takich, szeroko rozumianych, atrakcji ślubnych i weselnych. Aby ułatwić Wam rozeznanie się we wszystkich propozycjach, przygotowaliśmy poniższe zestawienie:

Atrakcje ślubne po ceremonii

Wypuszczanie gołębi przez Parę Młodą

Białe gołębie to symbol miłości, a ich wspólne wypuszczenie przez świeżo poślubionych, młodych ludzi jest niezwykle romantycznym gestem. Przy organizowaniu takiej atrakcji weselnej możecie wziąć pod uwagę kilka opcji: wypuszczenie gołębi dwóch, czterech lub sześciu, z rąk własnych lub z kosza.

Koszt: od 180 do 500 zł.

Biały gołąb

Wypuszczenie motyli

Wypuszczenie motyli po wyjściu Pary Młodej z kościoła, to atrakcja weselna, która jest kolorową alternatywą wypuszczenia gołębi. Tysiące wypuszczonych motyli robią piorunujące wrażenie. Ważne jest to, aby zamówienie na motyle złożyć najpóźniej na dwa miesiące przed planowana datą ślubu. Istotne jest też to, że dla takiego motylego „show” potrzebne są odpowiednie warunki, czyli słoneczna pogoda i temperatura od 15 stopni Celsjusza.

Koszt: ok. 1500 zł za 100 szt. / ok. 5000 zł za 1000 szt.

Bańki mydlane puszczane z agregatu

Wypuszczenie baniek mydlanych to kolejna z atrakcji ślubnych, tworzących niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę, a dla fotografa okazję do wykonania fantastycznych zdjęć. Bańki można wypuścić także np. podczas pierwszego tańca nowożeńców, podziękowań dla rodziców i w każdym innym, dowolnym momencie ślubu lub wesela.

Koszt: cena tej atrakcji weselnej uzależniona jest od rodzaju i wielkości wytwornicy, z której puszczane są bańki. Koszt wypożyczenia większej wytwornicy, wraz z płynem i osobą ją obsługującą to około 250 zł. Mniejsze wytwornice bez obsługi to cena od 100 do 150 zł.

Bańki mydlane

Tuba z konfetti

Atrakcja ślubna, jaką jest konfetti z tuby, to zamiennik lub uzupełnienie tradycyjnie rzucanego ryżu lub płatków róż. Tuby są bezpieczne, nie zawierają ładunków wybuchowych, a konfetti wyrzucane jest dzięki sprężonemu powietrzu. Najlepszy efekt dają minimum cztery tuby użyte w tym samym momencie.

Koszt: od 15 do 50 zł.

Atrakcje weselne w trakcie przyjęcia

Oryginalny pierwszy taniec

W Internecie rekordy popularności biją filmy, na których zarejestrowano Pary Młode tańczące pierwszy taniec w sposób bardzo oryginalny – im bardziej zaskakujący, tym lepiej. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście styczności z tańcem, możecie zapisać się do szkoły tańca. Niektóre w swojej ofercie mają specjalne, grupowe i indywidualne kursy dla przyszłych nowożeńców. Niektóre Pary choreografię układają same, lub korzystają z pomocy uzdolnionych w tej dziedzinie znajomych.

Koszt: od 0 do 400 zł.

Pokaz zdjęć

Pokaz Waszych wspólnych zdjęć, to jedna z atrakcji weselnych, która może być bardzo osobistym akcentem w trakcie weselnego przyjęcia. Oczywiście przy jej przygotowywaniu konieczny jest własny nakład pracy, ale może on przynieść bardzo zaskakujący efekt. Jeśli nie czujecie smykałki do montażu wideo, może wśród Waszych znajomych, rodziny jest ktoś, kto mógłby Wam pomóc? Potrzebne będą Wasze zdjęcia w formacie JPG., podkład muzyczny, najprostszy program do edycji wideo, który można bezpłatnie i legalnie pobrać z Internetu, laptop, rzutnik, biała ściana (lub ekran). Prezentacja może być dokumentacją Waszego związku, lub sięgać aż do Waszego dzieciństwa. Macie bardzo szerokie pole do popisu, a wynik pracy na pewno spodoba się wszystkim gościom.

Koszt: 0 zł.

Pokaz zdjęć

Karaoke

Karaoke to atrakcja weselna, która nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Taką atrakcję ma już w swojej ofercie większość DJ’ów, a także coraz więcej zespołów weselnych. Jeśli jednak wynajęliście DJ’a lub zespół, który takiej zabawy nie organizuje, możecie ją przygotować sami. Konieczne jest wydrukowanie tekstów najbardziej popularnych piosenek, które chcecie, aby goście zaśpiewali oraz nagranie utworów na płycie. Niewielkim nakładem pracy możecie przygotować atrakcję weselną, która z pewnością przypadnie do gustu Waszym gościom.

Koszt: 0 zł.

Upominki dla gości

Ten bardzo miły zwyczaj jest bardzo popularny na Zachodzie. Natomiast na naszym polskim gruncie to jedna z atrakcji weselnych, która dopiero kiełkuje. To świetny sposób, aby podziękować gościom za to, że zdecydowali się Wam towarzyszyć w tym pięknym dniu. Do małego, eleganckiego opakowania możecie włożyć takie upominki jak:
• alkohol w małych buteleczkach z zawieszką, na której są Wasze imiona i data ślubu
• czekoladki z nadrukowaną Waszą wspólną fotografią
• migdały, draże, czekoladki
• mini słoiczki np. z dżemem, miodem etc. z zawieszką taką, jak na buteleczkach z alkoholem
• ciasteczka z wróżbą lub miłosnym cytatem
• coś na szczęście np. słoniki porcelanowe, gliniane anioły
• płyta z muzyką graną na weselu - okładką płyty jest zdjęcie Pary Młodej
• płyta ze zdjęciami Pary Młodej
• pióro z wygrawerowaną datą ślubu i imionami nowożeńców

Koszt: od 5 do 40 złotych

Księga gości

Księga gości to pamiątka dla Was i szansa dla gości na popisanie się kreatywnością w pisaniu oryginalnych życzeń. Generalnie idea księgi gości polega na tym, że obecne na weselu osoby wpisują się, umieszczając miłosny wiersz, życzenia czy dzieląc się wrażeniami z wesela. Księga gości może być podawana z rąk do rąk lub możecie wyznaczyć osobę za nią odpowiedzialną, która przed rozpoczęciem przyjęcia będzie prosiła o wpisywanie się osoby przybywające do sali weselnej.

Koszt: od 60 do 150 zł

Balony z helem

Jeśli chcecie, aby o Waszej miłości i ślubie wiedzieli nie tylko najbliżsi, ale wszystkie osoby w promieniu kilku kilometrów, powinniście przemyśleć zorganizowanie atrakcji weselnej, jaką jest wypuszczenie baloników z helem. „Zabawa” polega na tym, że taki pęk balonów, na których są Wasze imiona lub zdjęcia, dostaje każdy z gości. Mogą oni dołączyć do nich spisane na karteczkach życzenia ślubne. W wybranym przez siebie momencie przyjęcia wypuszczacie balony, które lecą ku niebu, dając niesamowity efekt.

Koszt: 50 szt. balonów – ok. 200 zł., 150 szt. balonów – ok. 400 zł.

Wypuszczenie balonów przed kościołem

Lampiony szczęścia

Lampiony szczęścia, to atrakcja weselna wywodząca się rodem z Dalekiego Wschodu. Zgodnie z wierzeniami lecące ku niebu lampiony, mają przynieść Parze Młodej boską przychylność i szczęście. Wzbijające się do góry światła tworzą zapierający dech w piersiach widok. Unoszą się one nawet na wysokość 500 m. i wciąż są widoczne z tej odległości. Najlepiej będzie, jeśli wypuścicie je po zmroku. Możecie wybierać wśród trzech rodzajów lampionów: owalnych różnokolorowych, owalnych białych i lampionów w kształcie serc.

Koszt: od ok. 7 zł. za szt.

Taniec w „chmurach”

Wyobraźcie sobie swój pierwszy taniec, kiedy nogi spowite macie czymś, co wygląda jak bajkowe, magiczne chmury. Kojarzycie program telewizyjny „Taniec z gwiazdami”? Tam właśnie w „chmurach” tańczone są wszelkie walce i inne spokojne utwory. Jeśli i Wy chcielibyście uzyskać taki efekt, pomyślcie o wypożyczeniu wytwornicy dymu.

Koszt: cena wypożyczenia wytwornicy dymu to ok. 300 zł.

Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa to apetyczna atrakcja weselna dla wielbicieli słodyczy. A takich osób nie brakuje. Wyglądem różni się nie wiele od zwyklej fontanny, lecz zamiast wody wypływa z niej najprawdziwsza czekolada. W słodkiej cieczy można zanurzać owoce: truskawki, banany, winogrona, ciastka, wafelki. Pamiętajcie, aby zwrócić uwagę na to, aby użyć czekolady dobrej jakości: mlecznej, białej lub deserowej. Są też czekolady smakowe: pomarańczowe, limonkowe, karmelowe, kawowe.

Koszt: cena wypożyczenia fontanny zależna jest od jej wielkości: mała – od 300 zł (cena obejmuje 2,5 kg. czekolady oraz patyczki do nadziewania przekąsek) duża – od 700 zł (cena obejmuje 5 kg czekolady oraz patyczki do nadziewania przekąsek) dodatkowa czekolada: od 130 do 170 zł. za 2,5 kg.

Fontanna czekoladowa

Fontanna alkoholowa

Fontanna alkoholowa działa na podobnej zasadzie, co fontanna czekoladowa. Nie służy natomiast do zanurzania w niej owoców, lecz do napełniania szklanek dowolnie wybranym drinkiem, wódką, ponczem, winem lub jeśli chcecie, także napojem bezalkoholowym. Fontanny takie to nie tylko wzbogacający element nowoczesnego wesela, lecz także dodatkowy akcent dekoracyjny, gdyż mogą być podświetlane na wiele kolorów, dzięki czemu alkohol spływa po nich różnokolorowymi kaskadami. W standardowej fontannie mieści się około 8 litrów płynu, w większej 19 litrów.

Koszt: cena wypożyczenia fontanny: mała – od 150 zł. duża – od 500 zł. Do ceny wypożyczenia należy doliczyć cenę alkoholu.

Pokaz sztuki barmańskiej

Pokazy przygotowywane przez profesjonalnych barmanów to ostatnio coraz bardziej popularna atrakcja weselna. Latające szklanki, shakery, wiele trików, w tym żonglowanie butelkami, a w finale pyszne drinki to coś, co rozbawi każdego gościa weselnego. Pokazy są bardzo widowiskowe i niekonwencjonalne, czasem wzbogacone o elementy pirotechniczne. Dodatkową zaletą jest to, że po zakończeniu pokazu goście mają możliwość samodzielnego przygotowania jednego ze swoich ulubionych drinków.

Koszt: od 500 do 1300 zł. za pokaz

Pokazy barmańskie

Pokaz tańca

Oczywistym jest, że nic nie przebije i nie będzie bardziej wyjątkowe, niż pierwszy taniec Pary Młodej. Jeśli jednak jesteście miłośnikami tańca, możecie zorganizować profesjonalny występ taneczny. Wasze przyjęcie weselne może uświetnić pokaz tańca towarzyskiego (show latynoamerykańskie, standardowe, „polish show”, „Jackson show”, „Presley show” etc.), pokazy breakdance, tańca nowoczesnego, tańca brzucha, flamenco i innych. Niektóre grupy, pary taneczne, szkoły mają w swojej ofercie także krótki kurs tańca dla gości.

Koszt: od 1200 zł. za pokaz

Fajerwerki

Chcecie obchodzić swoje wesele w iście hucznym stylu? W takim wypadku pokaz sztucznych ogni i fajerwerków to atrakcja weselna w sam raz dla Was. W Chinach od dawna wierzy się, że sztuczne ognie odstraszają złe duchy. Ważne jest, aby do takiego pokazu zatrudnić profesjonalną firmę, która zapewni nie tylko niezapomniane doznania estetyczne, lecz także bezpieczeństwo wszystkich oglądających.

Koszt: od 180 zł za minutę pokazu.

Fajerwerki

Teatr ognia – „fireshow”

Teatr ognia, nazywany inaczej – „fireshow”, to bardzo widowiskowa i spektakularna atrakcja weselna, urozmaicenie przyjęcia. Spektakl trwający od 20 do 40 minut polega na tańcu do energetycznej muzyki, osób igrających z ogniem. Występ taki zostaje czasem wzbogacony elementami pirotechnicznymi lub oświetleniem UV, oświetleniem neonowym, laserowym.

Koszt: od 1300 zł. za pokaz

Iluzjonista, komik

Pokazy iluzjonistów, czy występy komików, to atrakcje weselne – spektakle w eleganckim wydaniu, ale i ze szczyptą humoru. Magiczne pokazy wykonywane są na żywo, przed oczami widzów – Waszych gości. Numery z kartami, monetami, banknotami, pierścionkami, sprawiają, że iluzja jest na wyciagnięcie ręki i z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym, a niekiedy znudzonym weselnikom. Podobnie jak występ komika. On również jest zabawą organizowaną przy aktywnym udziale publiczności.

Koszt: od 500 zł. za pokaz

Wybuchowy balon

Wybuchowy balon to nic innego, jak balonowa kula o średnicy minimum 1 m., w której umieszczone są mniejsze balony. Balon taki podwieszony jest pod sufitem, nad środkiem parkietu. W dowolnym momencie, najczęściej w trakcie pierwszego tańca, za pomocą elektrycznego zapalnika balon jest przebijany i dziesiątki małych balonów spadają na Młodą Parę i gości weselnych. Wszystko to tworzy wspaniałą i niebanalną scenerię dla zdjęć dokumentujących ten pierwszy taniec małżeńskiej pary.

Koszt: cena zestawu składającego się na duży balon, konfetti, detonator, 100 szt. małych baloników i pompkę do ich pompowania to od 100 do 180 zł.

Wybuchowy balonŚrednia ocena: 3,84 / 5 (291 głosów) Oceń artykuł:


Zobacz również:

Cennik ślubny
Bramy weselne
Weselne menu
Styl wesela


Polecamy:


Komentarze

kazia 2012-04-25 09:25

Jeżeli nie umiecie tańczyć to polecam wam pójście na lekcje indywidualne dla narzeczonych .
Mój partner nie umie tańczyć nawet najprostszych rzeczy!!! A już po 2-3 lekcjach okazało się że po prostu się odblokował bo nauczyciel który nas uczył zauważył ten problem i starał się rozruszać mojego narzeczonego który jak się okazało jednak potrafi tańczyć!! Ułożył nam taką choreografię w której czujemy się dobrze podpowiedział też utwór do którego będziemy tańczyć.

Łukasz 2012-10-14 10:31

Polecam wynajem fontanny czekoladowej. To sprawdzona atrakcja, za każdym razem ciesząca się dużą popularnością. Belgijska czekolada, w połączeniu ze słodkimi przekąskami pozostawiają niezapomniane wrażenia smakowe oraz wizualne.

Kasia 2013-05-23 22:24

polecam fotobudkę - absolutny hit!

Truskawka 2013-08-01 10:58

Pokaz Barmański to super pomysł na urozmaicenie wesela no i cena przystępna... myślę, że jakieś fajne sztuczki mogłyby zainteresować zwłaszcza męską część gości :)

POKAZY OGNIA - FIRESHOW 2014-01-17 10:50

Pokazy fireshow to fascynujące widowisko, gdzie kreatywność łączy się z perfekcją ruchu, dźwiękami muzyki i niebezpiecznym żywiołem jakim jest ogień. Taniec z ogniem to idealne zakończenie wieczoru podczas wielu rodzajów imprez.

niko 2014-03-19 12:55

Witam. Polecam wynajecie fotobudki, super sprawa, atrakcja dla gości bezcenna, a przy okazji pamiatką i dla gości i dla młodych.

sabina 2014-03-21 10:54

Pokaz sztucznych ogni to bardzo fajna atrakcja, my takową mieliśmy. Na szczęście pogoda dopisała. Iluzjonista także był brany pod uwagę, ale stwierdziliśmy, że co za dużo to niezdrowo;)
I tak wesele było organizowane w nietypowym miejscu (Zamek Dobra niedaleko Wrocławia).

ewka 2014-03-24 09:47

A my mieliśmy wodzireja z prawdziwego zdarzenia!:D
Bardzo charyzmatyczny pan, który urozmaicił nasze wesele trafnymi puentami i odrobiną czarnego humoru.
Właściciele Niagary w Białymstoku nam go przedstawili i po krótkiej prezentacji stwierdziliśmy, że to jest to.
Polecam:)

kumaka 2014-05-07 23:05

Masakra, jakie fanaberie, można by przypuszczać, że goście przyszli do cyrku...

Ania 2014-05-16 16:35

Jeśli ktoś jest fanem muzyki, polecam kwartet smyczkowy na ślub oraz przyjęcie weselne.

tomek 2014-05-28 07:36

witam ja na swój ślub wynajęłam fotobudkę goście byli zachwyceni

Mariusz Muzyk 2014-12-18 13:35

Myślę że najlepszy sposobem na udane wesele/ślub jest po prostu nie myślenie, nie przejmowanie się niczym. Im większe oczekiwania i tzw trzymanie się planu tym gorzej dla wszystkich. Just keep calm!

Erwin 2015-01-18 13:55

Super atrakcją jest również Fotobudka.
Bardzo polecam i naprawdę dzięki temu goście z radością się bawią na weselu.
Warto;)

anna 2015-01-20 23:42

Fotobudka jest super, zgadzam się, ale niestety drogawo sobie liczą za wynajem. Udało mi się niedawno znaleźć coś naprawdę taniego. W sumie takie ceny za fotobudkę, to są jeszcze do przyjęcia.

oliwia141 2015-02-25 08:20

Obecnie jedną z największych atrakcji jest fotobudka :) Moja siostra będzie miała taką na swoim weselu (w Warszawie, partyking), ja widziałam to u mojego kolegi. Świetna zabawa jest gwarantowana :)

Malgorzata Klima 2015-02-28 11:45

polecam zrealizowanie filmu w technice slow motion to fajna pamiątka

Ajlar 2015-03-01 19:01

Dorosli maja swoje atrakcje, to i dzieciaki powinny miec cos dla siebie:) Sadze, ze np Klaun na wesele dla dzieci to powinna byc obowiazkowa opcja na kazdym weselu, na ktorym sa dzieciaki! Czemu? bowiem niech i one sie bawia, ciesza i szaleja w tym wyjatkowym dniu!!

kasia 2015-03-09 14:50

Dla dzieci taki animator to świetny pomysł, najlepiej żeby była to kobieta, dzieci się bawią są zajęte, a rodzice mają chwilę spokoju. Z ciekawszych atrakcji coraz więcej ludzi decyduje się na jakieś pokazy pirotechniczne i inne efekty specjalne, sama na swoje wesele na razie namierzyłam jedną firmę.

Piotrek 2015-03-20 14:43

Fajną atrakcją jest też fotobudka u nas była i była super zabawa dla gości, a i koszt nie duży.

Pirotechnik 2015-04-07 12:15

Pokaz fajerwerkowy od 180zł za minutę???? Kupienie JEDNEJ baterii 100 strzałowej, która strzela powiedzmy 60 sekund, to koszt minimum 300-400 złotych. Do tego załoga pirotechników (BEZPIECZEŃSTWO!), załatwienie wszystkich pozwoleń i przewóz sprzętu ... Podana cena jest śmieszna, chyba, że przysłowiowy Pan Mirek miałby odpalać petardy z odpustu, które zadymiłyby wszystko i wszystkich ...
Profesjonalne, PIĘKNE pokazy pirotechniczne w naprawdę rozsądnych cenach (1000 złotych za minutę pokazu ZE WSZYSTKIM) organizuje firma www.superpower.pl
Polecam wszystkim

Agata 2015-04-18 19:33

My z mężem zdecydowaliśmy się zamiast fajerwerków na tanie z ogniem i nie żałujemy! Było super - mega profesjonalny pokaz i dużo zabawy dla gości. Braliśmy grupę FLOW z Wielkopolski i naprawdę dali radę

demoonka 2015-06-11 21:46

Pomysły fajne, zwłaszcza wypuszczanie motyli i baniek mydlanych :) Ale zapomnieliście o fotobudce (jak już niejednokrotnie zauważono w komentarzach :P ) więc podsyłam coś od siebie na ten temat fotoslub.info.pl/szalona-budka-pomyslem-na-urozmaicenie-wesela/

Monika 2015-08-13 11:57

Świetna lista :D Tylko brakuje na niej jeszcze kilku pozycji, m. in. fotobudki. Taka forma "rozrywki" cieszy się coraz większą popularnością na weselach, więc warto dorzucić ją do tej listy. Ze swojej strony proponowałabym dorzucić jeszcze jakieś informacje na temat "zaufanych firm". W końcu ślub i wesele mamy tylko raz w życiu (oczywiście jak wszystko dobrze pójdzie) ;) Przykładowo polecam fotobudkę - http://photomat.pl/, albo najlepsze motyle na ślub - http://farmamotyli.pl/na-slub/.

Rafał Wraga 2015-08-26 12:46

Polecam Obsługę Barmańską firmy Coctailshow.
Więcej na www.coctailshow.pl

Fotobudka Polska 2015-10-27 11:33

Zamiast typowej księgi gości polecam www.foto-budka.pl
Wynajmujesz fotobudkę z gadżetami, urządzenie robi zdjęcie i po kilkunastu sekundach masz zabawne foto w ręce; dostajesz 2 kopie - jedną zostawiasz dla siebie, a drugą wklejasz do księgi gości na pamiątkę dla Młodej Pary, wpisujesz złotą myśl lub życzenia
Gwarantuje mnóstwo śmiechu, wystrzałową zabawę i niezapomnianą atrakcję.
Fotobudka jest najczęściej prezentem od rodziców, przyjaciół, znajomych czy też świadków.
Dojazd na terenie całej Polski i księga gości w cenie

Magda 2015-11-07 11:02

Ja polecam pokaz światło i dźwięk . Jest zsynchronizowane show .W połączeniu światła i muzyki zapiera dech w piersiach .Do tego bardzo fajną atrakcją dla dzieci jest możliwość sterowania światłem . Dla gości również :) na pewno na żadnym weselu na jakim byliście nie było takich atrakcji:)U mojej koleżanki robiła to firma z Warszawy biuro@eventlight.com.pl,nie mają strony www ale odpisują na mejle . Do tego Gosia dostała wizualizację oświetlenia jeszcze kilka miesięcy przed weselem:) Panowie mają bardzo duże pojęcie w tej materii. Na moim weselu też robią oświetlenie i pokaz POLECAM:)))

Katarina Wit 2015-11-24 14:53

Dwa miesiące temu bawiłam się na weselu w świętokrzyskim hotelu Irys (dla zainteresowanych - bardzo fajne miejsce, pyszne jedzenie www.hotelirys.pl) Młodzi mieli fontanne czekoladową - wspaniała sprawa, przepyszne owoce, pianki z czekoladą. A przed wejsciem na salę wypuszczali gołębie - fajnie to wyglądało, efektownie:) Myślę, że księga gości, której oni akurat nie mieli, to też fajna pamiątka. Pozdrawiam!

pawel 2015-12-02 14:30

Dorośli mają swoje atrakcje a dzieci swoje, jednak myślę, że zawsze sprawdza się pokaz sztucznych ogni, każdy lubi oglądać kolorowe światełka na niebie, każda okazja jest dobra. Jest jedna firma pirotechniczna Click Pyro & Art, która robi świetnie pokazy pirotechniczne na dużych ogólnopolskich imprezach, można podejrzeć zdjęcia na ich stronce

krysia 2015-12-03 14:51

w stu procentach zgadzam się, że niektóre z tych atrakcji są naprawdę warte wykorzystania. Osobiście miałam na ślubie pokaz fajerwerków organizowany przez Pol-Expance, a na pierwszym planie my i nasz taniec. zdjecia mamy doskonałe.,..

Aniaxx 2015-12-04 14:33

Moim zdaniem fontanna czekoladowa robi naprawdę przyjemny efekt, nie każdy przychodzi na wesele tylko pić wódeczkę :-) Wygląda to bardzo dobrze i jest ukłonem w stronę gości. Niedawno byliśmy na weselu pod Warszawą, firma nazywała się czekolove.pl, zrobili to tak pięknie i były aż 2 osoby do obsługi. Ceny na ich stronie są naprawde przystępne.

Agnieszkaaa 2015-12-07 21:51

Witam, nasz ślub był w 2015 r .mieliśmy dużo pomysłów ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na DRINK BAR. Wódka była i stół wiejski z bimbrem był, ale to jak drinki cieszyły się zainteresowaniem to przerosło nasze oczekiwania. Szał, może że było gorąco, może dlatego że były to osoby z polecenia. Tak czy inaczej super atrakcja, polecamy jeśli mogę polecić to ich strona www.barmanskarobota.com polecamy ich pełna profeska:-)

Monika 2015-12-15 19:37

Mieliśmy osobiście DRINK BAR - rewelacja oraz fotobudkę www.myfunnybox.pl Obie atrakcje to strzał w dziesiątkę! :)

Olek 2015-12-17 22:06

Polecam <a href="http://onet.pl">onet</a> :)

michał 2016-01-08 22:07

U nas na weselu w Rzeszowie w sierpniu mieliśmy drink bar dragon, zespół Tender
www.barman-wesele.pl

Marta Joanna 2016-01-12 14:53

Świetnie się sprawdza też Photo Booth tak to wygląda:
https://www.facebook.com/Photo-booth-Fotograf-Karol-Kotara-524982997669310/

Marta Joanna 2016-01-12 14:54

Świetnie się sprawdza też Photo Booth tak to wygląda: https://www.facebook.com/Photo-booth-Fotograf-Karol-Kotara-524982997669310/

Basia 2016-01-28 18:37

Potwierdzam to co Ci wyżej napisali. Ostatnio byłam na weselu u kuzynki powiem Wam kochani że największą furorę zrobiła fontanna czekoladowa i fotobudka właśnie. Nie wiem co to za firma od fontany bo niestety nikt tam z obsługi nie stał :(( ale chłopaki od zdjęć dali radę ;) Dużo fajnych gadżetów na czasie, najlepsze uszka króliczka <333 no i fajna nazwa photo madness czy fotomagnez :D jakoś tak.

Ania 2016-01-31 10:12

Na targach ślubnych spotkałam się z taką atrakcja alkohol w parze..:
https://www.youtube.com/watch?v=Z517NMbI1O8
www.vaporti.pl
I na pewno będzie to na moim weselu, chyba mieli największe zainteresowanie, mój przyszły mąż nie dowierzał jak spróbował usłyszałam tylko jedno zdanie.. będą u nas na weselu :)

Kamila 2016-02-17 07:39

Pokazy fireshow to niesamowita atrakcja zarówno dla gości jak i dla pary młodej. Chcesz, żeby to wydarzenie zostało zapamiętane na długo i pozostawiło gorące wspomnienia?
Polecam FURIA BIAŁYSTOK
https://www.youtube.com/channel/UCldgvmrFfkOYQqLcYuj6QWA
https://www.facebook.com/FuriaBialystok

Luna 2016-02-25 12:39

Teraz rzeczywiście jest moda na śluby w ogrodach, czy ogólnie w plenerze. Moja siostra miała taki ślub i wszyscy byliśmy zachwyceni, bo to zupełnie co innego niż tradycyjnie. Co powiem od siebie, to że warto wtedy wcześniej pomyśleć o agregatach prądu, bo siostra wypożyczała w ostatniej chwili i miała problem. Znaleźliśmy w końcu tu http://agar-power.pl/ i było po problemie, ale warto się wcześniej zabezpieczyć.

Luna 2016-02-25 12:40

Teraz rzeczywiście jest moda na śluby w ogrodach, czy ogólnie w plenerze. Moja siostra miała taki ślub i wszyscy byliśmy zachwyceni, bo to zupełnie co innego niż tradycyjnie. Co powiem od siebie, to że warto wtedy wcześniej pomyśleć o agregatach prądu, bo siostra wypożyczała w ostatniej chwili i miała problem. Znaleźliśmy w końcu tu http://agar-power.pl/ i było po problemie, ale warto się wcześniej zabezpieczyć.

gość 2016-03-02 09:58

Witam polecam Państwu Animatora dziecięcego Zabawni i Kretywni jest to atrakcja dla dzieci ale i nie tylko.
Nasza firma oferuje Państwu Młodym właśnie puszczenie baniek z wytwornicy podczas pierwszego tańca a dzieci robią kółeczko widok prześliczny. Dodatkowo puszczanie wielkich baniek na przyjęciu to rewelacja bańki robią wszyscy: goście, dzieci i Państwo młodzi również a zdjęcia są rewelacyjne. Posiadamy również taką opcję jak mini foto . Zabieramy Aparat typu polaroid maski, wąski, czapeczki itp. i robimy nie zapmniane zdjęcia.
Jesteśmy profesjonalną firmą i zapraszam na naszego facebooka https://www.facebook.com/zabawniikreatywni/?ref=aymt_homepage_panel
Oraz na stronę internetową http://zabawniikreatywni.pl/
Dojeżdżamy również poza woj. Śląskim

Alicce 2016-03-11 23:14

My mieliśmy pokaz sztuki barmańskiej i fajerwerki i było super. Wesele odbywało się w Czosnowie pod Warszawą w hotelu U Witaszka i bawiłam się tak jak całe życie chciałam się bawić na swoim weselu. Było pięknie, wszystko wspaniale zorganizowane, goście dopisali, jedzenie pyszne itd. Czułam się jak księżniczka ;)

bayca 2016-04-04 14:23

Tez uważam, że podana cena fajerwerków to przekłamanie. My płaciliśmy 2 tys. za pokaz (Pirotechnik.pl), a i tak uważam, że to dość mała cena, zależy też od długości, ale 180 zł za minutę? Nierealne moim zdaniem.

Golfix.pl 2016-04-15 17:59

A my polecamy wszystkim skorzystanie z super oryginalnej atrakcji weselnej jaką jest minigolf. Każdy może zagrać. :) Zarówno pełni energii dziadkowie jak i zmęczone dzieci. :) Przeważnie wesele ma się tylko jedno, dlatego nie straćcie możliwości zorganizowania niepowtarzalnego przyjęcia. Zadzwońcie do nas! Przyjedziemy i sprawimy, że Wasze wesele na długo pozostanie w pamięci. Dołącz do nas na Facebooku https://www.facebook.com/GOLFIX.MINIGOLF oraz odwiedź nas na www.golfix.pl . My lubimy swoją pracę a jeszcze bardziej lubimy widzieć uśmiech na waszych twarzach!

Kashira 2016-04-26 01:12

Pokaz Samby Brazylijskiej wraz z animacją i korowodem samby z udziałem gości. Pierwsza Polka, która poprowadziła korowód samby na karnawale w Rio de Janeiro Katarzyna Kashira Stocka. Ambasadorka brazylijskiej szkoły samby Alegria da Zona Sul.
https://www.facebook.com/kashira.stocka/

iluzjonista 2016-04-29 17:34

Widowiskowy występ iluzjonisty doskonałą atrakcją weselną
https://pokazy-iluzji.pl/

Anna 2016-05-19 23:23

Polecam zastanowić się np.nad popularnym ostatnio barem kawowym (mobilnym). Takie usługi świadczy firma Perfect Service - moim zdaniem warto :)

koloska 2016-05-20 19:28

Ja osobiście polecam https://www.facebook.com/your.photobox/
byli na slubie, na którym byłam gościem i potrafili świetnie zabawić gości zarówno tych małych jak i dużych! A w dodatku prześcigają konkurencję atrakcyjnymi cenami! Warte polecenia!

Gabryk 2016-05-27 00:35

Perfect Service jest rewelacyjnym pomysłem na weselną atrakcję - mobilny ar kawowy sprawdza się rewelacyjnie. Nie działają w całej polsce, ale warto sprawdzić lub dopytać gdzie przyjeżdżają, spotkałam ich pierwszy raz w Rzeszowie ;) Ludzie zakochują się w ich kawie! <3

Ellza 2016-05-31 21:14

My mieliśmy pokaz barmański, fotobudkę i pokaz fajerwerków. Bardzo fajnie to wypadło. Szczególnie dobrze wypadły fajerwerki. Mieliśmy ich całą masę z fajnej hurtowni -http://www.fajerwerkigorzow.pl/ Wyglądało to cudownie, magicznie, wspominam ten pokaz do dziś.

feliszka 2016-06-02 22:00

Perfect Service - absolutny kot! Kawa, herbata, inne napoje, co kto chce, przystojna, miłą obsługa, wygadani strasznie, uśmiechnięci, czego chcieć więcej? :)

Henia 2016-06-09 21:44

Też polecam, uwielbiam kawę, mąż herbatę, mieli i to, i to, goście bardzo zadowoleni, do tego i kawa i herbata rewelacyjna!

Dagmara 2016-06-22 14:37

A ja wam powiem, że do tego wszystkiego świetną rzecz ostatnio widziałam na weselu, coś takiego jak vapshot z firmy Vaporti, alkohol który się spożywa w postaci pary! :D i dodatkowo efekt spożycia jest natychmiastowy, ale mija po 15 minutach, tak więc nawet kierowcy mogli sie trochę w ten sposób pobawić, a na koniec rozwozili gości do domów ;)

Adam 2016-07-07 21:21

My mieliśmy u siebie na weselu pod kościołem bańki mydlane i szczudlarzy sypiących nas płatkami róż (wyglądało pięknie). Pierwszy taniec mieliśmy w bajecznej scenerii - taniec w chmurach ;-)
Goście byli zachwyceni atrakcją o północy - piękne, kolorowe, świecące balony z helem z życzeniami dla nas - wyglądało to ślicznie ;-)
Całość zorganizowała nam firma z Poznania - Atrakcje Weselne - www.atrakcjeweselne.eu - polecamy ;-)

Czulenka 2016-07-15 11:59

Te mobilne bary kawowe są teraz mega modne. Zresztą nie dziwię się, są rewelacyjne. Na weselach chyba pije sie coraz mniej, wiec i dobrze, ze takie klimatyczne alternatywy się pojawiają ;p

Kamila 2016-08-24 13:53

Teraz zauważyłam bardzo modne jest wynajmowanie fotobudek na wesele. Jak się poszuka to nawet mocno drogo nie wychodzi. Moja siostra korzystała z
https://www.facebook.com/fotobudkamodemsiedlce/?hc_ref=NEWSFEED
nie było problemów z transportem do Warszawy. I sama się właśnie zastanawiam, bo jednak fajnie ludzie się przy tym bawią.

Klaudia 2016-08-26 14:48

Polecam obsługę barmańską i pokaz barmański "Flair Brothers" . Świetna sprawa, super zabawa. Wszyscy goście byli strasznie zadowoleni.

hanka 2016-10-02 16:58

Dj może zrobić ciekawe zabawy tez podczas wesela, np karaoke, wydaje mi się, ze to ciekawa i taka raczej niecodzienna rozrywka podczas wesel. Dj Robert z Playdjs właśnie u mojej siostry robił takie karaoke, na wyświetlaczu był normalnie teks, każdy zamawiał piosenki, ekstra zabawa :)

KaśkaZalich 2016-10-10 17:19

Super opcja karaoke, sama chętnie bym rozważyła to, bo jestem pierwsza u mojej siostry wiec podpowiem jej tę agencję, może cos ciekawego również zaproponują :) swoja drogą balony/lampiony sa super pomysłem :)

alina87 2016-10-20 10:50

Witam serdecznie, jesli chodzi o atrakcję weselne to ja mogę polecić coś co u mnie na weselu sprawdziło się świetnie. Miałam na swoim weselu fotografa ale uznałam, że fajnym pomysłem będzie także fotobudka. Goście byli zachwyceni. Najfajniejsze jest to, że potem zostają zabawne pamiątki w postaci zdjęć. Jesli chodzi o konkretną ofertę to mogę polecić http://fotobudka-na-przyjecie.pl bo mają korzystne ceny i byłam bardzo zadwolona z obsługi

alina87 2016-10-20 10:50

Witam serdecznie, jesli chodzi o atrakcję weselne to ja mogę polecić coś co u mnie na weselu sprawdziło się świetnie. Miałam na swoim weselu fotografa ale uznałam, że fajnym pomysłem będzie także fotobudka. Goście byli zachwyceni. Najfajniejsze jest to, że potem zostają zabawne pamiątki w postaci zdjęć. Jesli chodzi o konkretną ofertę to mogę polecić http://fotobudka-na-przyjecie.pl bo mają korzystne ceny i byłam bardzo zadwolona z obsługi

Krystian 2016-10-26 02:02

Najpiekniesze fajerwerki zrobila firma Venus z Kolobrzegu. Piekny pokaz zgrany z muzyka. Goscie i my bylismy wzruszeni, fajerwerki to cos co pamieta sie dlugo. Dziekujemy

Walka 2016-10-28 15:05

Niektóre z powyższych atrakcji to już lekka przesada. My zdecydowaliśmy się na klasykę. Fotograf (swoją drogą naprawdę polecam http://www.fotoifilm-lublin.pl/ ), gołębie i fotobudka. Akurat fotobudka to był strzał w dziesiątkę, na pewno ucieszy wszystkich bardziej niż jakiś iluzjonista. Zresztą nie ukrywajmy, zazwyczaj chodzi o to, czy nas na konkretną atrakcję stać, a nie czy nam się podoba. :)

Walka 2016-10-28 15:05

Niektóre z powyższych atrakcji to już lekka przesada. My zdecydowaliśmy się na klasykę. Fotograf (swoją drogą naprawdę polecam http://www.fotoifilm-lublin.pl/ ), gołębie i fotobudka. Akurat fotobudka to był strzał w dziesiątkę, na pewno ucieszy wszystkich bardziej niż jakiś iluzjonista. Zresztą nie ukrywajmy, zazwyczaj chodzi o to, czy nas na konkretną atrakcję stać, a nie czy nam się podoba. :)

Anna 2016-11-06 15:34

Dlaczego nie proponujecie karykaturzysty na wesele? Super atrakcja, do tego każdy kto chce otrzyma pamiątkę z wesela, w postaci karykatury. Wysokiej klasy znany karykaturzysta eventowy (czyli na pewno nie amator) kosztuje mniej niż tania, oklepana fotobudka i podobnie do czekoladowej fontanny. Polecam profesjonalną ofertę: Karykatury.com

Monika K. 2016-11-23 11:40

Jeżeli chodzi o wesele to dla mnie bardziej liczy się to, aby sala prezentowała się dobrze. Dlatego też polecam usługi pracowni dekoratorskiej Dzika Róża. Pani Ewa potrafi zrobić naprawdę cud i z przeciętnej sali zrobić naprawdę przepiękną. http://dekoracje-sal.com/

Adellswa 2016-11-25 12:12

Polecam niezwykłe Anioły na Szczudłach!
Podczas gdy Młodzi zakładają obrączki na znak wspólnego szczęścia, a Goście weselni składają piękne życzenia ślubne. Anioły w tym czasie rozdają cukierki, sypią płatkami róż i ryżem na szczęście dla Nowożeńców. Bardzo fajna atrakcja i jest co wspominać na fotografiach. Polecam!

Dariaa 2016-12-09 12:43

Mnie osobiście podoba się pomysł z bańkami kojarzy mi się z bajką i magią, a że uwielbiam magię, gdybym jeszcze raz brała ślub z pewnością zatrudniłabym iluzjonistę;) w wakacje byłam na ślubie przyjaciółki i był pokaz <a href="http://www.panzabek.pl
>Pana Ząbka</a> bardzo mi się podobało. Z kolei na ślubie koleżanki na którym była fotobudka nie podobało mi się to, że wszyscy pół zabawy siedzieli w tej fotobudce i porywali młodą parę w związku z czym przez większość wesela ciągle ktoś ich szukał

Cade 2016-12-19 13:15

Rzeczywiście Anioły na Szczudłach zachwycają swoim widokiem podczas ślubu. Jedna z lepszych atrakcji jakie widziałam.

Wiktoria 2016-12-20 10:19

Tak te Anioły są naprawdę fajne. Może i ja doczekam się takiej atrakcji na własnym ślubie.

daniel 2017-01-24 14:08

Nie wiem dlaczego wszyscy upierają się na fotobudkę, naprawdę o wiele ciekawszą opcją jest VIDEO BUDKA SLOW MOTION. Zresztą, zobaczcie sami:
www.filmbudka.com.pl

Gośka 2017-01-25 15:32

Super atrakcją są Anioły na szczudłach, byłam na ślubie gdzie byli i na prawdę robią duże wrażenie :) coś nowego i jeszcze nie często spotykanego sprawi, że goście będą zachwyceni! Serio :D sama byłam zachwycona i na pewno będą na moim ślubie!

Faustynka 2017-01-29 18:32

Fotobudka jest fajnym pomysłem, gościom zawsze się podoba. Ja raz byłam na weselu, gdzie był też pokaz iluzjonisty, więc to dopiero było coś ;) Pan Li (ten z mam talent) pokazywał różne fajne sztuczki - dla mnie super atrakcja!

Aniusia 2017-01-31 15:27

Byłam na weselu gdzie atrakcją były drinki w formie pary którą się wdychało przez słomkę od Vaporti.pl :) ale czad! ! Na 100 % są u mnie na moim weselu, wszystkim się to podobało i muszę pogratulować Parze Młodej za kreatywność wszędzie już dużo wszystkiego a oni na zaskoczyli Shotami z parą :)

Janina 2017-01-31 22:35

Fajną opcją jest też pokaz iluzji. My, na swój ślub zaprosiliśmy Pana Li, który wprost oczarował gości. Dzięki temu, nasze przyjęcie było niezapomniane...

millena 2017-02-16 12:40

Fotobudka, pokaz barmański, duuuża fontanna z czekoladą, fajerwerki – mieliśmy tego sporo, każdemu na pewno coś się spodobało. Największym powodzeniem cieszył się pokaz fajerwerków. Fakt że z hurtowni As z Gorzowa mieliśmy cuda-niewidy :D

Faustyna 2017-02-20 10:21

Ja miałam ostatnio okazję widzieć na weselu anioły na szczudłach i muszę powiedzieć, że to rzeczywiście coś oryginalnego. I to wrażenie jak podchodzi do ciebie taki wielki anioł :) Fajny pomysł.

Gabriel 2017-05-06 13:22

Fotobudka Wiecznie Młodzi - zupełnie inna niż wszystkie.
Urządzenie wygląda extra !
https://www.facebook.com/FotobudkaWiecznieMlodzi/?ref=ts&fref=ts

Kikka 2017-05-15 21:13

U nas była fontanna z czekoladą, bańki mydlane, fotobudka, księga gości i coś rzadko spotykanego -suchy lód – tort wjechał w oparach z suchego lodu, drinki tez miały mieszadełka z suchym lodem, super to wyglądało, spodobało się gościom. Lód wzięliśmy ze sklepu online; http://www.suchylod.net/ Taka prosta i tania rzecz a robi efekt.

asia 2017-05-17 10:50

Planowanie jest najtrudniejsze. Najlepiej znależć firmę, która kompleksowo się wszystkim zajmie:) Nam się udało- współpracowaliśmy z firmą Jo Art Show. Najpierw byli u nas na ślubie szczudlarze - anioły w przepięknych kostiumach z cudowną energią! Puszczali wielkie bańki mydlane, rozdawali balony i cukierki. Potem wraz z gośćmi przeszli do sali weselnej, która była 500m od kościoła. Skorzystaliśmy też z fotobudki, indywidualnych przypienk - badge, które okazały się być hitem, mieliśmy też artystę, który robił portrety - karykatury gościom, a na koniec odbył się najpiękniejszy jaki można sobie wyobrazić pokaz ogniowy fire show, a wszystkie te atrakcje zapewniła firma JO ART SHOW ( www.joartshow.eu). Polecam tych naprawdę profesjonalnych artystów. Zapewnili również fantastyczne animacje dla dzieci przez cały wieczór:)

Mantandan 2017-05-17 14:46

Koleżanka planowała, by spod kościoła ....odlecieć prawdziwym balonem :)) Fajny pomysł i niecodzienna atrakcja dla gości, oryginalna sesja foto. Wystarczy tylko balon załatwić i pilota :)
https://prezentokracja.pl/lot-balonem

Tomm 2017-06-20 03:32

Polecam pokaz laserów na weselny wieczór.

Magdalena Bąk 2017-07-18 14:22

A pokaz rysowania piaskiem, solą czy światłem? Na żywo na czach gości powstaje historia młodej pary. Fajny pomysł, aby opowiedzieć gościom coś o sobie i swojej drugiej połowicy, bo przecież na takim przyjęciu nie wszyscy goście nas świetnie znają:) A poza tym to bardzo wzruszające podziękowanie dla rodziców. No i po takim pokazie zostaje pamiątkowe wideo.
Teraz staje się to coraz popularniejsze, choć w dalszym ciągu jest to bardzo ekskluzywny pokaz. Ceny wyższe niż przeciętna atrakcja weselna, ale jest też sporo droższych i bardziej ulotnych. A w tym przypadku przynajmniej pozostaje to pamiątkowe wideo dla wnucząt :) no i niezatarte wrażenie.

henrietta 2017-07-25 21:15

U nas ciekawą, mało popularną atrakcją była wata cukrowa i lody włoskie – maszyny wypożyczaliśmy z http://gastro4rent.pl/ Goście się cieszyli jak dzieci :d Jak ktoś organizuje wesele na łonie natury to można od nich wypożyczyć cała masę wyposażenia gastronomicznego a nawet meble i hale namiotowe.

Aga 2017-07-27 17:31

My mieliśmy wesele w Sali Sarah Kuklice i jako atrakcje mieliśmy w cenie od osoby szynkę płonącą.
Może nic takiego,ale jednak atrakcja była i to w cenie! :)

Marcin i Kasia 2017-08-04 17:10

Polecamy Iluzjonistę Damiana Spętanego wspaniały występ, organizacja i atrakcja. https://damianspetany.pl/project/iluzjonista-na-wesele/

Anna 2017-08-17 17:00

Polecam foto ramki do zdjęć selfie. świetna zabawa i wychodzą super zdjęcia. u nas się sprawdziła idealnie. Jako prezent i gadżet na wesele. Wszyscy chcieli robić sobie zdjęcia. polecam http://www.fotoramki.eu

joanna 2017-08-23 11:46

Mój facet jest wodzirejem i ostatnio kupił wytwornicę dymu i baniek na megascena.pl, goście fajnie się przy tym bawią i na zdjęcia ciekawie wychodzą, zwłaszcza z bańkami. A dym na pierwszy taniec cieszy się też dużym powodzeniem

Olka 2017-08-28 00:55

moim zdaniem obecnie jedną z najbardziej popularnych atrakcji jest foto budka i jest to jak najbardziej dobry wybór. Od siebie polecam tę od event team, która też się u nas sprawdziła. Goście zachwyceni - w końcu oni tez mają tama małą, śmieszą pamiątkę - zdjęcie :)

Kamil 2017-09-11 21:32

Zaskoczony jestem że nie ma napisu LOVE ostatnio na każdym weselu widzę. Mówię o takich : www.skywolf.pro/napislove

marta572 2017-12-13 22:08

Powiem szczerze, ze nie skupialam sie na woim weselu na wielu atrakcjach. Chcialam tylko, aby byla fajna sala, mila obsluga, dobre jedzenie i super zespol - tutaj trafilam idealnie, a zespol na moim weselu to notogramy.

małgosia 2017-12-28 16:15

pokaz tańca z ogniem fireshow połączony z pokazem pirotechnicznym w wykonaniu Jo Art Show to był strzał w 10!!! Goście zachwyceni, przepiękne zdjęcia, po pokazie artyści robili sobie z nami zdjęcia z płonącymi elementami - super pamiątka! Sam pokaz był bardzo efektowny - zdecydowaliśmy się na pokaz 4 osobowy i było to naprawdę imponujące. Dodatkowo w pokazie była też pirotechnika a na końcu pokazu grupa robi takie show w iskrami że szczęka opada!!! Widziałam kilka pokazów w życiu, moi znajomi też, ale Naprawdę nigdy czegoś takiego jak na ich pokazie nie widziałam. Polecam JO ART SHOW - można ich znaleźć na fb ( joartshow) albo na ich stronie www.joartshow.eu.

Espa 2018-01-18 12:56

Polecam dość nietypową atrakcję dla palaczy a mianowicie - Wynajęcie weeding sheesha. Pan przyjeżdża z fajkami wodnymi i swoimi tytoniami rozstawia się w palarni albo na świeżym powietrzu. Bardzo fajne urozmaicenie. My zapłaciliśmy za to z mężem 1000 zł, ale warto było :) adres mailowy kamilkarolak1988@gmail.com

Panna Młoda 2017 2018-02-08 20:10

Dla mnie ważną atrakcją jest napis MIŁOŚĆ i serce - w chwilach odpoczynku goście chętnie robią sobie przy nich zdjęcia takie jak na http://lovenasprzedaz.pl/

Przyszła Panna Młoda 2018-02-20 16:02

My się na Lustro Magiczne zdecydowaliśmy było u naszych znajomych fajna sprawa. Od nich będziemy mieć nasi znajomi też mieli ogarniają we dwie osoby lustro i te gadżety więc myślę że u nas też będzie ok :) http://www.partydeluxe.pl/

Panna Młoda 2019 2018-02-20 17:02

My się wstępnie zdecydowaliśmy na magiczne lustro coś innego niż fotobudka i lepiej wygląda. Party Deluxe na razie nas przekonało do siebie na targach ale jeszcze nie podpisaliśmy umowy może będzie jakaś inna atrakcja?!

Klucznik 2018-02-27 18:25

Każdą imprezę uświetnią zabytkowe samochody "ogórki", czyli The Carbar www.thecarbar.pl Do wyboru mamy:
- food truck
- fotobudkę
- event car
- Dj car
.....albo wszystkie naraz :)
To zdecydowanie świetna alternatywa na uświetnienie nudnych i przewidywalnych imprez i wesel.

emma993 2018-02-28 18:02

Atrakcje, atrakcjami, ale np. zespół macie już załatwiony? Umowa podpisana? Bo wydaje mi się, że jest to ważniejsza opcja niż wszystkie atrakcje. Gdybyście jeszcze szukali na szybko zespołu, to mogę polecić NotoGramy, ale wiem, że mają napięte terminy, więc lepiej szybko się decydować.

Katarzyna 2018-04-20 12:29

Zapraszam do Pierwszej w Polsce Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej. To oryginalny pomysł na upominek dla gości, świetna zabawa, a przede wszystkim, możliwość podzielenia się swoi szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Zapraszam do zapoznania się z charytatywną loterią ślubną na stronie: http://www.loteriaslubna.pl/

Katarzyna 2018-04-20 12:45

Zapraszam do pierwszej w Polsce Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej.
To oryginalny pomysł na upominek dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim, możliwość podzielenia się swoim szczęściem w tym szczególnym dniu z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Zapraszam na stronę: http://www.loteriaslubna.pl/
można znaleźć tutaj więcej informacji o ślubnej loterii.

Anna 2018-04-26 20:57

Dodałabym do tego wszystkiego jeszcze pokazy akrobatyczne - koło cyrkowe, pokaz balansu!
Proponujemy duet akrobatyczno-artystyczny. Wyjątkowe pokazy akrobatyki powietrznej i naziemnej.

Anonimka 2018-05-30 11:08

Jak dla mnie wiele tutejszych propozycji jest mozno przesadzonych. Atrakcje na weselu owszem, ale pokaz akrobatyki? Serio? Może jeszcze tresura dzikich zwierząt?
Na weselu to goście mają się dobrze bawić i np. modne ostatnio fotobudki są fajnym rozwiązaniem, bo po imprezie pozostaje pamiątka w postaci zdjęcia. Są firmy, które zajmują się organizacja imprez, np. www.thecarbar.pl i jest to robione na naprawdę wysokim poziomie. I tak ma być na weselu.

sylwia 2018-08-23 09:35

wszystko super, jeszcze należałoby dodać anioły na szczudłach, które witają gości i rozrzucają ryż, płatki róż, może brzmi banalnie, ale uwierzcie mi, że nie nie ma większej atrakcji ślubnej!
u nas były aniołki z firmy Angel https://www.facebook.com/AniolNaSzczudlach/
fachowcy i super ludzie

Sławek 2018-09-11 11:26

Wszystko ok, ale pamiętajcie, co za dużo to niezdrowo, goście na sali, poza tym niektóre atrakcje brudzą sale jak konfetti z płatek róż, lub śmiecą jak tuby np. z serduszka i lub małymi banknotami $

Miśka 2018-09-28 17:05

Polecam wynajęcie na wesele lub całkowite powierzenie organizacji tejże imprezy wwspaniałym ludziom z The Carbar. To odrestaurowane samochody ogórki, każdy pełni inną rolę, każdy prezentuje się nienagannie. Fotobudka, event car, food truck, drink car - polecam.

salamandra 2018-10-11 20:35

U nas nie bylo takich atrakcji bo to takie bardzo nowoczesne wszystko a nasze wesele bylo w stylu rustykalnym. Postawilismy na piekne dekoracje drewniane ktore zamawialam na stronie rustykalne-wesele.pl do tego patery drewniane z wyrobami swojskimi i typowo wiejski zespol muzyczny. Wesele bylo wspaniale, ludzie wybawili sie za wszystkie czasy a my mamy piekne wspomnienia i pamiatke na filmie

Marek 2018-11-04 17:42

HEJ! Nie wiem czy słyszeliście ale jest teraz coś takiego na rynku jak automatyczny barman - BARMIX.
Byłem na jednym weselu, gdzie się znajdował i naprawdę bardzo polecam! Ludzie świetnie się bawili i korzystali bez żadnych skrupułów. Była to świetna atrakcja dla wszystkich, dla młodszych były przygotowane drinki bezalkoholowe.

Aśka 2018-11-27 12:02

Polecam The Carbar - jeżeli chodzi o organizację imprez oraz uświetnianie ich zabytkowymi samochodami, z których każdy spełnia inną rolę, to lepszej oferty w Polsce nie znajdziecie.
www.thecarbar.pl

Paweł 2018-12-13 10:08

Polecam firmę z Małopolski, która zajmuje się atrakcjami weselnymi.
Naprawdę warto!
http://skylove.eu/

Ania 2019-04-11 23:00

Witam serdecznie, jeśli chodzi o atrakcje weselne to u moich znajomych ciekawą atrakcją był alkohol w parze. To zupełnie nowy sposób spożywania alkoholu,który pozostaje w pamięci gości. Przynajmniej mojej na pewno. Z tego co kojarzę to mieli też fotobudkę z tej samej firmy AS-PARTY. https://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/atrakcje-weselne)

Wiktoria Kot 2019-05-23 13:02

Jest bardzo duża ilość atrakcji na wesele.Ja na swoje znalazłam na tej stronie https://www.gdziewesele.pl/oprawa/atrakcje-weselne

Patrycja 2019-06-12 15:27

Ja polecam wynajęcie rikszy z lodami. Jeśli wesele jest latem sprawdzi się idealnie. U mojej siostry goście byli zachwyceni! Polecam lollypolly.pl , odległość dla nich nie jest ograniczeniem. Siostra zamawiała również od nich personalizowane trufle dla gości, w ramach podziękowania. Były pyszne tak samo jak lody!

Patrycja 2019-06-12 15:27

Ja polecam wynajęcie rikszy z lodami. Jeśli wesele jest latem sprawdzi się idealnie. U mojej siostry goście byli zachwyceni! Polecam lollypolly.pl , odległość dla nich nie jest ograniczeniem. Siostra zamawiała również od nich personalizowane trufle dla gości, w ramach podziękowania. Były pyszne tak samo jak lody!

Ania89 2019-08-01 12:04

Tutaj już ktoś wspominał o Automatycznym Barmanie.
Ja również miałam Barmixa na weselu i bardzo polecam!
Goście byli zachwyceni, sami mogli sobie robić drinki.

Diana 2019-09-16 15:02

Ja się świetnie bawiłam ze znajomymi na weselu koleżanki robiąc zdjęcia aparatem Instax Mini z aparatnawesele.pl. To lepsze od fotobudki. Na swoim weselu też z takiej właśnie opcji skorzystam ;)

Marysienka 2019-10-18 08:35

Z atrakcji na wesele, to polecam zespół Speedbar, który robi pokaz barmański. Niezapomniana atrakcja.

Ania 2020-04-02 09:53

Ja i mąż organizowaliśmy wesele w hotelu Biały Dom w Paniówkach - mają tam opcję prezencików dla gości. Zdecydowaliśmy się na urocze miodki i goście byli naprawdę zachwyceni, ale są też inne fajne opcje. Wszystko zależy od budżetu :)

Ania 2020-04-02 09:57

Ja i mąż organizowaliśmy wesele w hotelu Biały Dom w Paniówkach - mają tam opcję prezencików dla gości. Zdecydowaliśmy się na urocze miodki i goście byli naprawdę zachwyceni, ale są też inne fajne opcje. Wszystko zależy od budżetu :)

maddalena 2021-08-10 15:04

Z atrakcji najciekawsze wg mnie - co się sprawdziło i podobało - to fontanna czekoladowa i animatorka dla dzieci - dzieciaki nie szalały, rodzice dziękowali bo mieli chwile wytchnienia i tez mogli się pobawić, a z atrakcji orygnalniejszych - wynajęliśmy iluzjonistę :) Widziałam jego pokaz na imrezie integracyjnej firmowej i tak mi isę spodobał, ze wzięłam namiary bo od razy wyobraziłam go sobie na swoim weselu. Gość daje taki mega pokaz, nowoczesny, orygonalny, bardzo wciagający - nic w stylu wyciągania królika z kapelusza. Pełna profeska - włącznie z cała oprawą czyli i nagłośnienie i oświetlenie Coś całkowicie innego niż wszystko - moi goście byli zachwyceni, nam też sie strasznie podobało. mnie tez zaskoczył bo zrobił coś innego niż widziałam na imrezie frmowej, reertuar ma duzy i ciekawy no i bardzo ujmujący Gość ) Polecam - my byliśmy zachwyceni , naprawde niezapomniany pokaz


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.