wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Rustykalne wesele z Carpentry Shop
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-07-05 artMA Marcin Wiśnicki Zaproszenia ślubne
Lublin
2020-05-29 GaleriaDruku.com.pl - fotoobrazy na płótnie Fotografia ślubna
Rybnik
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Rustykalne wesele z Carpentry Shop

Zorganizowanie ślubu wbrew pozorom nie jest takim prostym zadaniem. Poza wybraniem usługodawców związanych z salą, muzyką, zdjęciami, filmowaniem czy zakupem sukni, garnituru, również ważnym elementem są dekoracje ślubne. Musimy zastanowić się nad wybraniem stylu dekoracji (nowoczesny, boho, rustykalny), kolorystyki, dodatków oraz skromnych upominków dla rodziców, świadków i przybyłych gości.

cs-ksiegagosci.jpg

Carpentry Shop specjalizuje się w tworzeniu artykułów, dodatków i prezentów ślubnych. Wszystkie produkty tworzone są z drewna z różnego rodzaju dodatkami, dzięki którym wspólnie tworzą piękne, niezapomniane dekoracje i prezenty. Ręcznie robione elementy w połączeniu z wysokiej jakości produktami gwarantują jakość na najwyższym poziomie. Dodatkowo możliwość personalizacji tych produktów pozwoli sprostać nawet najwybredniejszym klientom.

cs-podziekowaniedlarodzicow.jpg

Można sobie zadawać pytania czym byłby rustykalny ślub bez drewnianych winietek, plastrów drzewa na stołach, toppera na torcie czy stole wiejskim, wódkowozu czy księgi gości, w której każdy gość weselny może pozostawić pamiątkowy wpis lub wypełnić śmieszną ankietę weselną. Na szczęście Carpentry Shop wychodzi nam z pomocną dłonią oferując produkty w rustykalnym stylu z najwyższej półki.

cs-ankietyweselne.jpg

Carpentry Shop styl rustykalny przemyca również do podziękowań dla przybyłych gości weselnych w postaci drewnianych breloków z personalizowanym grawerm lub coraz popularniejszych drewnianych magnesach ślubnych – które później często zdobią lodówki  domach gości, przypominając tą magiczną noc.

Jednak warto zauważyć, że nie zależy im jedynie na sprzedaży artykułów i prezentów ślubnych, ale również dzięki profesjonalnie prowadzonemu blogowi znajdziemy tam dużo cennych porad np. Jak przygotować się do ślubu, o czym trzeba pamiętać podczas przygotowań ślubnych lub jak przeżyć ostatnie dni przed ślubem, tak aby nie zwariować ze stresu – uważamy, że jest to obowiązkowa lektura dla każdej Młodej Pary!

Podsumowując, jeśli myślisz o zorganizowaniu własnego wesela to warto skorzystać z wiedzy, którą oferuje nam Carpentry Shop, a także zaopatrzyć się w ich piękne dekoracje i prezenty ślubne.