PlanowanieWesela.pl » Zespoły weselne » Dolnośląskie » Wałbrzych
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2023-02-03 Fotografia ślubna - SŁOMIŃSKI Cześć! Mam na imię Michał i od nastu lat fotografuję śluby w całej Europie. Przez lata noszę miano najlepszego fotografa Jakie są moje zdjęcia? Delikatne, zmysłowe, kobiece. Możecie czuć się pewnie i bezpiecznie, bo jesteście w dobrych rękach. Dajcie się ponieść emocjom, efekt WOW gwarantowany! Fotografia ślubna
Wrocław
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Zespoły weselne - Wałbrzych

Zespoły weselne w Wałbrzychu

Zespoły weselne w pobliżu Wałbrzycha

Zespół weselny KWARTET

Strzelin (w odległości ok. 66 km od Wałbrzycha)

Telefony: kom. 604 503 616
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.kwartet.net.pl

Inne: Oferujemy państwu profesjonalną oprawę muzyczną na uroczystości weselne. Mając długoletnie doświadczenie w tej branży wiemy jak rozbawić nawet najbardziej poważne towarzystwo. Dokładamy wszelkich starań, aby każda impreza była udana, a państwa goście zapamiętali ja na długo. Skład zespołu - 4 osoby.

FEST zespół muzyczny

Wrocław (ok. 77 km od Wałbrzycha)

Telefony: kom. 503 064 382
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.zespolfest.pl

Inne: Obsługa muzyczna obejmuje muzykę na żywo, trzy solowe głosy (dwa męskie, i żeński), gitarę elektryczną, keyboard, dwa akordeony, konferansjera, muzyka biesiadna przy stołach z akordeonami, konkursy, zabawy, profesjonalne oświetlenie sceny i sali balowej oraz profesjonalne nagłośnienie.

Realizacja: Realizujemy zlecenia na terenach województw dolnośląskiego i opolskiego.

Dodaj firmę

Zobacz także:

Zespoły weselne Świdnica
Zespoły weselne Bolków
Zespoły weselne Kowary
Zespoły weselne Wysokie Mazowieckie
Zespoły weselne Bodzanów

Oprawa muzyczna na weselu to nie tylko muzyka do tańca na parkiecie. To również wspólne śpiewanie przy stole, zabawy, gry i wywołujące wśród zaproszonych gości gromki śmiech konkursy. Doskonale o tym wiedzą zespoły weselne z Wałbrzycha! Każda kapela muzyczna, której specjalnością jest obsługa tego rodzaju uroczystości w odpowiedni sposób potrafi zbudować swój repertuar, żeby zadowolić preferencje muzyczne wszystkich uczestników. Każdy profesjonalny zespół weselny, który świadczy swoje usługi nie tylko w samym Wałbrzychu, ale na terenie całego województwa dolnośląskiego wplata w swój repertuar nie tylko popularne na weselach piosenki, ale również utwory zaczerpnięte ze wszystkich gatunków muzycznych. Stasze pokolenie gości doskonale bawi się przy dźwiękach tanga, fokstrota bądź walca a młodsze przy piosenkach zaczerpniętych z najnowszych list przebojów. Muzycy weselni z Wałbrzycha dodatkowo poszerzają swoją usługę o konferansjerkę i przejmując rolę tradycyjnego wodzireja zachęcaj gości do wspólnej zabawy i konkursów.