PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Sprawdź, jak oszczędzać pieniądze planowania swojego ślubu
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2019-08-06 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann. Zaskocz swoich gości niecodzienną atrakcją. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z każdej innej okazji. Do dyspozycji różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków
2019-07-30 FAKT STUDIO.PL Spełniamy wasze oczekiwania- w 100%. Oferujemy Państwu filmowanie oraz fotografię ślubną uroczystości ślubnych,komunii, studniówek oraz uroczystości rodzinnych. Clip Narzeczeński i sesja zdjęciowa w najpiękniejszych miejscach plenerowych oraz interaktywną czołówkę oraz fajne pomysły ciekawego filmu. Wideofilmowanie
Giżycko
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Sprawdź, jak oszczędzać pieniądze planowania swojego ślubu

Planujesz swój ślub i przyjęcie weselne? To ważny moment w życiu każdej pary. Niestety wiąże się on również z bardzo dużymi wydatkami. Zastanawiasz się, czy możliwe jest prowadzenie na tym etapie oszczędności? Oczywiście – wystarczy wykorzystać specjalne kody rabatowe, np. na biżuterię ślubną dla Panny Młodej lub na obrączki. Sprawdź, w jaki sposób otrzymać atrakcyjne zniżki.

Kod promocyjny YES – na co można go wykorzystać?

Proponowane przez YES promocje mogą być wykorzystane na dowolny asortyment sklepowy. Wiele zależy jednak od akcji promocyjnej, która jest aktualnie prowadzona. Zdarza się, że rabaty YES dostępne są wyłącznie dla konkretnych kategorii sklepowych. Można wówczas uzyskać zniżkę na:

Kody rabatowe YES – w jaki sposób można je zdobyć?

Bardzo często zdarza się, że kod promocyjny YES dostępny jest bezpośrednio na stronie sklepu. Nie zawsze jednak taka opcja się pojawia. Co w takiej sytuacji? Warto szukać innych rozwiązań. Jednym z nich są strony, które publikują wszystkie kody promocyjne, jakie dostępne są na rynku. Najpopularniejszym obecnie portalem tego typu jest AleRabat.com. Aktualne kody promocyjne YES znajdziesz pod adresem: https://alerabat.com/kody-promocyjne/yes. Jest to doskonałe rozwiązanie także dla wszystkich tych osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z kuponów zniżkowych. Procedura ich wykorzystania opisana została na stronie krok po kroku. Najważniejsze jednak, że nie musisz nigdzie się rejestrować ani za nic płacić. Każdy może skorzystać z kodów zupełnie za darmo. 

fotolia_205236925_subscription_monthly_m.jpg

Czy każdy może wykorzystać oferowane przez YES kody promocyjne?

Większość kodów rabatowych dostępna jest dla wszystkich klientów. Jednak zdarzają się takie, które mogą być wykorzystane wyłącznie przez wybranych. Najczęściej można spotkać się z ofertami promocyjnymi dla nowych kupujących lub tych, którzy zapisali się do newslettera firmowego. Czasami promocje oferowane są stałym klientom lub tym, którzy dokonali zakupów na określoną kwotę, np. ponad 250-300 złotych.

Warto zauważyć także, że każdy bon YES ma określony termin, w którym może zostać wykorzystany. Mniejsza zniżka YES obowiązuje zazwyczaj dłużej – można z niej skorzystać nawet przez kilka tygodni lub miesiąc. Niestety bardziej atrakcyjne oferty pojawiają się rzadko i szybko się kończą. Promocje, na których można oszczędzić do 70%, zazwyczaj ważne są zaledwie kilkanaście godzin lub maksymalnie kilka dni – w szczególnych okolicznościach. Jeżeli Twoja druga połówka jest zdecydowana na konkretny model obrączek lub biżuterii ślubnej – nie zwlekaj! Atrakcyjna okazja może się szybko nie powtórzyć – a po co wydawać niepotrzebnie pieniądze, kiedy można zaoszczędzić.