wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Jak ozdobić alkohol weselny?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Jak ozdobić alkohol weselny?

Miesiące przygotowań do ślubu zwykle mają na celu zaskoczenie gości niecodziennymi pomysłami, dodatkami lub aranżacją. Wyjątkowo ozdobiona butelka weselna jest jednym z tych elementów, który może wywrzeć na zaproszonych bliskich bardzo pozytywne wrażenie.

Wyjątkowo ozdobiona butelka może być pamiątką na całe życie

Wyjątkowo ozdobiona butelka może być pamiątką na całe życie

Przeszukując literaturę fachową ciężko jest trafić na informację, w którym momencie zdobienie butelek weselnych stało się tradycją, z której korzystają przyszli małżonkowie. Wiadomo jednak, że trend ten utrzymuje się już jakiś czas, a młodzi potrafią zaskoczyć niejednym pomysłem. Wyjątkowo zaprojektowana etykieta weselna potrafi zadbać o niezwykłość chwili, a także podnieść rangę całego wydarzenia. Taki właśnie cel przyświecał twórcom internetowego sklepu z samoprzylepnymi etykietami – bottlabel.com

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że ślub jest szczególnym wydarzeniem, a młoda para ma wiele obowiązków do wypełnienia przed tym dniem. Postanowiliśmy ich troszkę wyręczyć w jednej rzeczy. Jesteśmy jedynym w Polsce sklepem internetowym, który oferuje młodym parom spersonalizowane etykiety na weselny alkohol. Młodzi już nie muszą się sami głowić nad projektem i wydrukiem. Na bottlabel.com, w jednym miejscu znajduje się bogata oferta wzorów, które z pewnością sprostają wymaganiom przyszłych małżonków – mówią Rafał Szymczak i Jerzy Szymański – bottlabel.com.

Przykładowe etykiety na alkohol weselny realizowany przez bottlabel.com

Przykładowe etykiety na alkohol weselny realizowany przez bottlabel.com

Pod koniec ubiegłego roku Kasia i Filip ozdobili swoje weselne butelki etykietami z bottlabel.com

- o sklepie opowiedział nam znajomy – mówi Kasia – długo zastanawialiśmy się z Filipem jak chcemy ozdobić weselny alkohol. Kiedy weszliśmy na stronę sklepu od razu wiedzieliśmy, że trafiliśmy pod właściwy adres. Wykorzystaliśmy gotowy wzór, do którego dodaliśmy nasze ulubione zdjęcie. Gościom bardzo się podobało, a my otrzymaliśmy pamiątkę na całe życie.

Etykieta weselna Kasi i Filipa. Projekt bottlabel.com

Etykieta weselna Kasi i Filipa. Projekt bottlabel.com

Coraz częściej podczas składania życzeń państwo młodzi otrzymują od gości butelki dobrego wina. Staje się to alternatywą dla kwiatów, które są w tej samej cenie, ale niestety nie mają takiego terminu ważności jak trunki. Goście również mogą zastąpić tradycyjną etykietę wina, etykietą która będzie przypominała młodym o tym szczególnym dla nich dniu. Przykładowe pomysły do zrealizowania są dostępne na stronie sklepu.
- Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy bardzo nietypowe zamówienie. Jedna para gości postanowiła zamiast kwiatów wręczyć młodym 5 butelek wina. Każda z nich miała na etykiecie podaną informację, w którą rocznicę ślubu (za 5, 10, 25, 40 i 50 lat) należy otworzyć butelkę, by uczcić w ten sposób dzień zaślubin – opowiada Jerzy Szymański.

Wino ozdobione niepowtarzalną etykietą może stać się świetną alternatywą dla kwiatów

Wino ozdobione niepowtarzalną etykietą może stać się świetną alternatywą dla kwiatów

Sama procedura wyboru oraz zamówienia etykiety została stworzona w bardzo przyjazny i nieskomplikowany sposób. Po wejściu na stronę sklepu, wybieramy jeden z zaproponowanych wzorów i rozpoczynamy jego personalizację. W kreatorze możemy m.in. wpisać interesujący nas tekst lub wstawić zdjęcie pary młodej. Efekty naszych działań widoczne są od razu na ekranie, co pozwala nam mieć nad wszystkim kontrolę. Możemy zamówić zarówno etykiety przednie i tylne. Sklep realizuje także te projekty, które państwo młodzi sami prześlą do wydruku.

Do sklepu można przesłać gotowe projekty etykiet lub stworzyć własne za pomocą kreatora dostępnego na stronie

Do sklepu można przesłać gotowe projekty etykiet lub stworzyć własne za pomocą kreatora dostępnego na stronie

- Zamówione przez nas etykiety trafiły do nas już 3 dnia – opowiada Filip – dodatkowym i miłym zaskoczeniem była ich bardzo dobra jakość. Mieliśmy do oklejenia bardzo dużo butelek, ale nawet to nie stanowiło dla nas problemu. Etykiety przyklejają się łatwo i żadna nie uległa zniszczeniu. Na stole prezentowały się znakomicie.

Zapraszamy na www.bottlabel.com wszystkie młode pary, które jeszcze nie zdecydowały się w jaki sposób chcą ozdobić swój weselny alkohol, ale pragną mile zaskoczyć swoich gości.

Oferta samoprzylepnych etykiet na różne okazje jest bardzo bogata.

Oferta samoprzylepnych etykiet na różne okazje jest bardzo bogata.