PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » 5 pomysłów na oryginalne podziękowania ślubne dla rodziców
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2019-08-06 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann. Zaskocz swoich gości niecodzienną atrakcją. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z każdej innej okazji. Do dyspozycji różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków
2019-07-30 FAKT STUDIO.PL Spełniamy wasze oczekiwania- w 100%. Oferujemy Państwu filmowanie oraz fotografię ślubną uroczystości ślubnych,komunii, studniówek oraz uroczystości rodzinnych. Clip Narzeczeński i sesja zdjęciowa w najpiękniejszych miejscach plenerowych oraz interaktywną czołówkę oraz fajne pomysły ciekawego filmu. Wideofilmowanie
Giżycko
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

5 pomysłów na oryginalne podziękowania ślubne dla rodziców

Podczas każdego wesela przychodzi czas na wyjątkowo wzruszający moment, jakim są podziękowania ślubne dla rodziców. Najbardziej popularną formą podziękowań jest wręczenie rodzicom bukietu kwiatów, ale my proponujemy inny, oryginalny sposób, który zrobi na nich dużo większe wrażenie – stworzone specjalnie na tę okazję personalizowane prezenty.

Tak ważna chwila wymaga odpowiedniej oprawy, ale także upominku, który zaskoczy i poruszy obdarowanych oraz będzie dla nich piękną pamiątką. Oto 5 naszych pomysłów na prezent dla ukochanych rodziców. Wszystkie z nich oraz jeszcze więcej propozycji znajdziecie w sklepie Crazyshop.

Jako pierwszy proponujemy zestaw win personalizowanych, zamkniętych w estetycznej skrzynce, których projekt powstał z myślą o takich właśnie okazjach. Wino to prezent bardzo wytrawny i raczej dość powszechny, ale jeśli poddacie je personalizacji, umieszczając na etykietach dedykacje oraz wzruszające podziękowania dla mamy i taty, wtedy nabierze zupełnie innego charakteru.

wino-dziekuje-ci-mamo-tato.jpg

Drugą propozycją jest duża butelka świetnej jakości miodu pitnego zapakowana w elegancką, wyściełaną atłasem skrzynkę, na której wygrawerujecie dowolną treść podziękowania. Taki upominek dla rodziców jest świetnie zrównoważony, szczególnie jeśli cenią sobie słodkie alkohole.

miod-pitny-dla-rodzicow.jpg

Komplet poduszek personalizowanych, na których podziękujecie rodzicom za wsparcie, za pomoc w organizacji ślubu, za ich obecność w Waszym życiu oraz wszystko, czego Was nauczyli.

poduszki-dla-rodzicow-pary-mlodej.jpg

Równie trafionym i zaskakującym pomysłem na podziękowanie jest pyszny i zdrowy zestaw miodów w drewnianym opakowaniu, na którym znajdzie się grawer z Waszymi podziękowaniami, a w środku rodzice znajdą dwa rodzaje miodu, odpowiadające ich różnym, choć równie słodkim osobowościom.

zestaw-miodow-dla-rodzicow-pary-mlodej.jpg

Kolejną propozycją na prezent dla rodziców jest jedyny w swoim rodzaju komplet ręczników, na których możecie podkreślić jak bardzo kochacie i jak wiele dla Was znaczą Wasi rodzice. Takie ręczniki będą nie tylko pięknym dodatkiem do łazienki, ale również wspaniałą laurką i pamiątką.

komplet-recznikow-dla-rodzicow-pary-mlodej.jpg

Podziękowania ślubne dla rodziców są niezwykle ważnym elementem wesela.  Prezent dla rodziców - albo osobno dla mamy i taty - powinien być bardzo dobrze przemyślany. Zadbajcie więc, żeby w podziękowania dla rodziców i innych bliskich na weselu włożyć równie wiele serca, ile oni włożyli we wspieranie Waszego związku. Spersonalizowane i bardzo emocjonalne upominki z pewnością pomogą Wam ten cel osiągnąć. W Crazyshop znajdziecie mnóstwo propozycji prezentów ślubnych dla rodziców, dziadków i chrzestnych.