PlanowanieWesela.pl » Warto wiedzieć » Kwiaty ślubne » Kwiaty dla gości weselnych
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
2024-01-12 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Krosno
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Kwiaty dla gości weselnych - galeria zdjęć

kwiaty dla gości weselnych

Ocena: 4,08/5

Pozostałe zdjęcia kwiatów i akcesoriów ślubnych:

Jesteś w galerii w której zebraliśmy zdjęcia kwiatów, które możesz podarować gościom weselnym na początku zabawy poślubnej.

przykład kwiatka dla gościa weselnego zdjęcie kwiatka dla gościa na weselu
galeria kwiatków dla gości weselnych kwiat dla gościa weselnego

Kwiaty dla gości weselnych

Kwiaty to jeden z tradycyjnych upominków, jaki Państwo Młodzi otrzymują od gości w trakcie składania weselnych życzeń. Ale co byście powiedzieli na odwrócenie tych standardowych ról? W końcu tak dużą popularnością cieszą się podarki, które nowożeńcy ofiarowują gościom, w podziękowaniu za przybycie na ślub i wesele oraz jako pamiątkę tego szczęśliwego dnia. A funkcję takiego prezentu wspaniale spełniają właśnie kwiaty. Nie muszą to być duże wiązanki czy bukiety. Mowa tu bardziej o niewielkich kompozycjach.

Paniom można np. ofiarować swoiste kwiatowe bransoletki (oczywiście ze świeżych kwiatów), panom podobne kompozycje można na przykład przypiąć do klapy. Można tu wykorzystać dokładnie takie kwiaty, jakie Panna Młoda ma w swoim bukiecie lub inne, ale kolorystycznie z nim oraz dekoracjami weselnymi związane.

W roli prezentów dla ślubnych gości świetnie sprawdzają się również kwiaty w mini doniczkach, których żywotność jest o wiele dłuższa, niż kwiatów ciętych. Dzięki temu te specyficzne prezenty będą jeszcze dłużej cieszyły oko i przypominały o Parze Młodej i jej święcie. Zaskakująco dobrze sprawdzają się w takiej sytuacji np. zabawne mini kaktusiki, które na szczycie mają kwitnący kwiat. Doniczkę z takim prezentem wystarczy przepasać wstążką lub koronkową tasiemką, aby całość zyskała odświętny wygląd.Średnia ocena: 4,08 / 5 (50 głosów) Oceń artykuł:


Polecamy:


Komentarze

OPINIA 2012-10-11 16:54

KWIATY DLA ŚWIADKOWEJ PIĘKNE GRATULUJĘ MOGŁOBY BYĆ ICH TROCHĘ WIĘCEJ POLECAM kwiaciarnie z Gdańska mają stronkę kwiaciarniaalternatywna.pl pozdrawiam

Kayra 2018-06-01 19:49

Bardzo ładne kwiaty były na ślubie mojej koleżanki. Panna Młoda miała bukiet z eustom, przepiękny! Potem się dowiedziałam, że zamówiony online czym byłam zaskoczona. Podobno na stronce KwiatowyOgrod.pl da się zamówić takie cuda.


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.


Polecamy
Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Krosno