PlanowanieWesela.pl » Warto wiedzieć » Konsultanci ślubni
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Konsultanci ślubni

Konsultatnt ślubny

Ocena: 3,96/5

Nietrudno zaobserwować, że powoli, ale co raz bardziej konsultanci ślubni i ich usługi zyskują na popularności. Moda na usługi konsultantów ślubnych przyszła do nas z Zachodu. W Stanach Zjednoczonych już mało kto wyobraża sobie przygotowanie ślubu i wesela bez ich pomocy. U nas natomiast wśród wielu Par Młodych panuje jeszcze obawa, przed skorzystaniem z ich usług. Może to wynikać po pierwsze z niewiedzy na temat charakteru pracy konsultantów ślubnych, a po drugie, i chyba przede wszystkim, z wciąż pokutującej opinii, że współpraca z konsultantami podniesie kilkakrotnie budżet wesela. Dlatego postanowiliśmy Wam przybliżyć kilka informacji na temat konsultantów weselnych. Kim są, jak pracują, czym się zajmują, czy tak naprawdę są, a jeśli tak to komu, potrzebni?

Kim są konsultanci ślubni?

Konsultant ślubny, inaczej wedding planner, ślubny koordynator. Osoba, która wielu nam kojarzy się przede wszystkim z amerykańskimi komediami romantycznymi (np. „Powiedz tak” z Jennifer Lopez), a w rzeczywistości nie mieliśmy z nią styczności. Konsultanci ślubni to osoby, które profesjonalnie i zawodowo zajmują się przygotowaniami do ślubu i wesela, ich specjalnością jest organizowanie ceremonii i przyjęć weselnych, a także w ich trakcie dyskretne czuwanie nad przebiegiem całości, dopilnowanie wcześniej przygotowanego scenariusza.

Konsultanci ślubni to eksperci w swojej dziedzinie, którzy w imieniu Pary Młodej m.in. negocjują korzystne ceny i najlepszy serwis, z dostawcami usług ślubnych (firmami cateringowymi, właścicielami sal weselnych, kwiaciarniami, kamerzystami etc.), Konsultanci ślubni mają szeroką wiedzę na temat aktualnych trendów w modzie ślubnej, a także organizacji wesel, potrafią zorganizować najbardziej oryginalne ślubne niespodzianki, wystrój, atrakcje weselne.

Konsultantka ślubna

Kiedy skorzystać z usług konsultantów ślubnych?

Z pomocy konsultantów ślubnych bardzo często korzystają osoby zabiegane, zapracowane, mające mało czasu, w grafiku których nie ma miejsca na rozliczne obowiązki związane z przygotowaniem ślubu i wesela. Usługi świadczone przez ślubnych koordynatorów są często nieocenione także dla nowożeńców pochodzących z różnych, często odległych miast. Konsultant ślubny jest wtedy pomocny, gdyż dopilnuje większości spraw, dzięki czemu nie jest konieczne, aby któreś z nowożeńców pokonywało kilka razy w miesiącu kilkaset kilometrów w celu załatwienia ślubnych formalności. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku osób, które mieszkają za granicą, do kraju przyjeżdżają zaledwie na kilka dni przed zaplanowana datą ślubi i nie mają możliwości dopilnowania wszystkich kwestii związanych z ceremonią i przyjęciem, dopięcia wszystkiego na ostatni guzik.

Dlaczego warto zatrudnić konsultantów ślubnych?

Organizacja wesela

Czym zajmują się konsultanci ślubni?

Konsultanci ślubni działają na dwa sposoby. W zależności od naszych wymagań zajmują się kompleksowym przygotowaniem ślubu i wesela, lub tylko jednego z jego elementów. Obszar pracy konsultanta ślubnego należy ustalić z nim jak najwcześniej. W takcie tej rozmowy opowiedzcie także o własnej wizji ślubu i wesela, priorytetach Waszego ślubnego budżetu. Konsultant ślubny może jedynie pomóc w znalezieniu wymarzonej sali weselnej czy zespołu, lub zorganizować ślub i wesele od początku do końca, będąc z Wami przez cały okres ślubnych przygotowań.

Pole działania konsultantów ślubnych:

To tylko niektóre z kwestii, którymi mogą zajmować się konsultanci ślubni. Pamiętajcie jednak, że ostateczna decyzja należy do Was, to wy decydujecie, czy np. zaproponowany przez konsultanta zespół weselny odpowiada Waszym gustom. Chyba, że macie do koordynatora pełne zaufanie i dajecie mu wolną rękę.

Winietki weselne

Jak znaleźć odpowiedniego konsultanta ślubnego?

Pewne znaczenie, w poszukiwaniu dobrego konsultanta ślubnego jest tzw. poczta pantoflowa, rekomendacje znajomych. Jednak ze względu na fakt, iż usługi konsultantów ślubnych nie są jeszcze rozpowszechnione na szeroką skalę, czynnikiem decydującym o wyborze „naszego” ślubnego koordynatora, jest zasięgnięcie informacji w Polskim Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych (www.psks.pl). To organizacja (jedyna w kraju) skupiająca tylko sprawdzonych i profesjonalnych konsultantów.

Pamiętajcie, że wiele zależy od dobrego porozumienia z konsultantem ślubnym, zanim więc zdecydujecie się, na tego jednego weźcie pod uwagę to, czy Was słucha, czy czujecie się pewnie w jego otoczeniu, czy nie sprawia wrażenia, jakby za wszelką cenę chciał przeforsować własną wizję wesela, nie biorąc pod uwagę Waszych pomysłów.

Ile kosztują usługi konsultantów ślubnych?

Ile kosztują usługi konsultanta ślubnego? Są trzy sposoby, w jaki konsultanci obliczają swoje wynagrodzenie. Pierwszy, to stała stawka – od 3500 złotych w górę. Drugi to prowizja, procent od wartości budżetu wesela (zazwyczaj 10%). Jeśli więc na jego organizację zamierzacie przeznaczyć 30 000 złotych, konsultantowi ślubnemu będziecie musieli wypłacić wynagrodzenie w wysokości 3000 złotych. Trzecim sposobem jest opcja, gdy konsultanci ślubni swoje wynagrodzenie czerpią z wynegocjowanych ze ślubnymi podwykonawcami rabatów. Jeżeli np. zespół weselny pobiera za swoją usługę 2000 zł. i udzieli rabatu w kwocie 300 zł., to są to właśnie pieniądze, które trafiają do kieszeni konsultanta ślubnego.

Młoda Para

Jakie pytania zadać konsultantom ślubnym?

Umowa z konsultantem ślubnym

W dzisiejszych czasach spisanie umowy jest już niezbędnym minimum. Zabezpiecza ona obie strony przed późniejszymi przykrymi niespodziankami. Bardzo dokładnie przeczytajcie umowę, którą podpiszecie, przyjrzyjcie się zwłaszcza wszystkim klauzulom oraz fragmentom pisanym drobnym drukiem. Bardzo ważną jest część dotycząca ewentualnej rezygnacji z podpisanej umowy. W takiej sytuacji nie możecie zostać obciążeni żadnymi kosztami finansowymi. I jeszcze jedno - przygotowany przez Was budżet ślubny pełni funkcję załącznika do umowy.Średnia ocena: 3,96 / 5 (128 głosów) Oceń artykuł:


Zobacz również:

Organizacja wesel
Cennik ślubny
Kalendarz ślubny
Podróż poślubna


Polecamy:


Komentarze

julia_mroz 2012-05-23 14:57

Dobrze że pojawiła się taka profesja jak konsultant ślubny. Wreszcie można spokojnie czekać na ślub a nie biegać i załatwiać w panice. Koniec końców i tak zawsze się o czym zapomni, czegoś nie zrobi... Nam pomysł na współpracę z royalday podsunęła moja znajoma - profesjonalnie, miło, skutecznie.

Agata_Wrocek 2012-07-24 10:36

Witam forumowiczów,
również potwierdzam słowa poprzedniczki. Ja z Bartkiem zdecydowaliśmy się na konsultantkę z Bydgoszczy. Jesteśmy co prawda z Wrocławia, ale dużo słyszeliśmy o dokonaniach firmy, więc bez wahania się zdecydowaliśmy. I to był strzał w dziesiątkę. Nasza konsultantka była po prostu niesamowita. Urodzona negocjatorka i organizatorka. Wszystko było po prostu niesamowite.

aga 2012-10-15 22:03

Te 2 powyższe komentarze wyglądają jak reklamy samych właścicielek tych firm... Jak dla mnie mało wiarygodne. :(
Byłam na kilku weselach organizowanych przez różnych konsultantów (głównie z Warszawy i Krakowa) i to tych "znanych" tzn. mocno promowanych w Internecie i rewelacji nie było, niestety. Może nie natrafili na tę właściwą konsultantkę, nie wiem.

monika 2013-12-06 16:47

Zapraszam na konferencję online http://royalday.gr8.com - dowiesz się jak unikać najczęściej popełnianych błędów, jak wybierać podwykonawców i sporządzać umowy - na co zwracać uwagę i inne tematy związane z przygotowaniami do ślubu.

Edyta 2014-05-05 21:42

Dla osób zabieganych i zapracowanych konsultant ślubny może być jedynym sposobem na udane i dobrze zorganizowane wesele. Przy odpowiednim podejściu i odpowiednio sporządzonej umowy dzięki konsultantowi można zaoszczędzić i utrzymać się w założonym budżecie. Szczegóły na stronie http://tenpanipani.pl/blog/9

milena00 2014-06-30 22:00

My mieliśmy konsultanta ślubnego i to był bdb wybór! Przede wszystkim babka oszczędziła nam nerwów i biegania za wszystkim, miała tysiąc różnych pomysłów i podsuwała fajne rozwiązania. :) Korzystaliśmy z usług agencji Agaya.

zrobSWÓJŚlubPL 2014-10-15 20:48

My sami wszystko zorganizowaliśmy bez konsultatna i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sam proces organizacji ślubu i wesela, chociaż niełatwy jest dla młodych bardzo solidnym testem - czy umiecie dojść do porozumienia w kluczowych sprawach, czy umiecie podzielić się obowiązkami, współpracować przy wszystkich organizacyjnych sprawach, razem wybierać menu, zespół lub dj-a, dekoracje, motyw przewodni. Wszystkiego tego mozna się nauczyć i warto to wszytko razem przeżyć, żeby zrobić ślub i wesele po swojemu.

Marlena 2014-11-11 14:35

Szukam prawdziwych opinii na temat organizowanych kursów na konsultantów ślubnych. Niestety do tej pory nie znalazłam niczego konkretnego. Wszędzie dużo "ochów i achów" - tak jak gdyby pisali to sami organizatorzy kursów a nie uczestnicy. Obawiam się, że kurs służy jedynie zarabianiu firmą które zamiast organizować śluby, organizują kursy szkoląc swoją przyszłą konkurencję!?!!? Coś tutaj jest podejrzane! Jeżeli ktoś może podzielić się prawdziwą opinią na temat kursu i późniejszej pracy po nim, faktycznych zarobków, ilości ofert pracy, czasu szukania zatrudnienia, itp. to będę wdzięczna.
Pozdrawiam

Konsultant "Za Kulisami Ślubu" 2014-11-11 18:43

Witam, dyskusja jak zwykle budzi wiele emocji. Mamy różne doświadczenia ale nie zawsze nasza opinia budowana na pojedynczym przykładzie jest słuszna. Trzeba pamiętać, że jak w każdej branży są wykonawcy na różnym poziomie jakości i tego nie zmienimy. W takiej sytuacji nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania - najlepiej z kilkoma firmami a dowiecie się od nich o co pytać :-) - i własnej oceny. Nasza agencja "Za Kulisami Ślubu" pomaga tym parą które nie chcą, nie mogą lub nie potrafią organizować uroczystości samodzielnie. Praca przy organizacji nie jest prosta ale może być bardzo przyjemna. Nam sprawia to wielką frajdę! Jeżeli czujecie się na siłach to warto podjąć wyzwanie, zawsze możecie poprosić o konsultacje najbliższych, szukać informacji na portalach lub skorzystać z konsultacji w takiej firmie jak nasza. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego na nowej drodze życia! "Za Kulisami Ślubu" - Konsultanci Ślubu

Konsultant "Za Kulisami Ślubu" 2014-11-11 18:44

Witam, dyskusja jak zwykle budzi wiele emocji. Mamy różne doświadczenia ale nie zawsze nasza opinia budowana na pojedynczym przykładzie jest słuszna. Trzeba pamiętać, że jak w każdej branży są wykonawcy na różnym poziomie jakości i tego nie zmienimy. W takiej sytuacji nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania - najlepiej z kilkoma firmami a dowiecie się od nich o co pytać :-) - i własnej oceny. Nasza agencja "Za Kulisami Ślubu" pomaga tym parą które nie chcą, nie mogą lub nie potrafią organizować uroczystości samodzielnie. Praca przy organizacji nie jest prosta ale może być bardzo przyjemna. Nam sprawia to wielką frajdę! Jeżeli czujecie się na siłach to warto podjąć wyzwanie, zawsze możecie poprosić o konsultacje najbliższych, szukać informacji na portalach lub skorzystać z konsultacji w takiej firmie jak nasza. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego na nowej drodze życia! "Za Kulisami Ślubu" - Konsultanci Ślubu

Prestige-Wedding.pl 2014-12-12 10:25

Dzień dobry! Przede wszystkim z artykułu wynika że wszystkie firmy które nie należą do PSKŚ są mało profesjonalne i słabe. Co zatem z agencją pani Kasi Gajek? Również jest słaba? :D
Co do samych komentarzy to pierwsze dwa są to ewidentne reklamy. Pozdrawia zespół Prestige Wedding

facebook.com/Kwiatoprzestrzen 2015-01-11 13:01

Witam serdecznie! Chciałam się zapytać w jakim stopniu para młoda ma zazwyczaj wpływ na wybór oprawy florystycznej, jeśli zatrudniają konsultanta ślubnego? czy to zwykle konsultant omawia z florystą szczegóły wystroju? Pozdrawiam!

27sukienek 2015-01-13 22:34

Witam! W nawiązaniu do ostatniego pytania, wszystko zależy od pary młodej, bo to właśnie ona podejmuje decyzje. Jeżeli para młoda postanowi zlecić zadanie wyboru oprawy florystycznej dla konsultanta to tak bedzie, ale nigdy bez poznania preferencji młodych :-) Pozdrawiam

Estera 2015-03-05 22:04

Najbardziej zainteresował mnie akapit o wynagrodzeniu konsultanta ślubnego. Aktualnie korzystam z usług jednej firmy i ten temat jest dla mnie stosunkowo istotny. Czytając to bardzo się zdziwiłam. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ze konsultant zgarnia do swojej kieszeni wynegocjowany rabat. Przecież to jest logiczne, ze proponowałby tylko tych podwykonawców u których więcej by uszczknął dla siebie, a nie tych którzy rzeczywiście są najlepsi. To byłoby zupełnie nie obiektywne! Ja na szczecie trafiłam i wybrałam kogoś uczciwego, płacę mu z góry ustaloną kwotę, a wszelkie wynegocjowane zniżki trafiają z powrotem do mnie.

Say Yes! 2015-08-28 15:22

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnej agencji ślubnej Say Yes! Wedding Company. Pełna oferta agencji znajduję się na stronie internetowej : www.slubwarszawa.pl. Powierz organizację swojego ślubu wykwalifikowanym konsultantom ślubnym. Posiadamy szeroką bazę sprawdzonych i profesjonalnych podwykonawców.
Koszt usługi możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie na którym będziemy mogli poznać nasze wzajemne oczekiwania i dostosować ofertę.

Wedding Creations 2015-09-14 15:17

Zapraszamy do skorzystania z usług agencji ślubnej Wedding Creations.
Z radością pomożemy Państwu na każdym etapie przygotowań do uroczystości ślubnej, doradzimy i zadbamy o wszystkie szczegóły tego wyjątkowego dnia. Dzięki nam zyskujecie Państwo pewność, że Wasz ślub będzie piękny, niepowtarzalny i na długo utrwali się w pamięci gości. Nasze cechy charakterystyczne to profesjonalizm, skrupulatność, świetna organizacja i wyczucie estetyki. Współpracujemy tylko z najlepszymi podwykonawcami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
www.weddingcreations.pl

Beata 2015-09-23 21:26

Większość wedding plannerów na rynku podpisuje za klientów umowy, w efekcie klienci nie widzą ostatecznej kwoty. Ja mogę Wam polecić Wedding Heaven - Kamila Romanow. Jest perfekcjonistką pod każdym względem, bardzo kompetentna i uczciwa, wszystkie umowy my podpisywaliśmy i dostaliśmy prawdziwe rabaty. Kamila służy wsparciem, odbiera telefony nawet późnymi godzinami czy w weekendy, jest bardzo zaangażowana. W dużej mierze dzięki niej nasz ślub i wesele było takie cudowne .

elcia 2015-11-02 16:56

Z tymi rabatami to masz rację, nam też nasza konsultantka załatwiała wiele rzeczy taniej i to były realne dla nas oszczędności - ja tez moge polecić - Agencja AGAYA ( Agata Chutnik) - ślub w Łodzi ale w Warszawie też organizują

Agnieszka 2016-05-26 17:17

Warto skorzystać z usług Konsultanta Ślubnego - przynajmniej nie musieliśmy poświęcać zbyt dużo czasu na organizację (mamy wymagającą pracę) no i odchodzi cały stres gdy wiesz, że możesz zaufać komuś w sprawie organizacji. nasz Ślub był perfekcyjny - Polecam !! :)
Zniżki też są, zapłaciliśmy mniej za Barmana i atrakcje dla Gości! korzystaliśmy z Ale Ślub! www.aleslub.com.pl

Wiola 2016-08-31 20:03

Jesteśmy świeżo po ślubie i po współpracy z konsultantami ślubnymi z agencji ślubnej Al Salam. Zawsze myślałam, że poradzę sobie sama z organizacją mojego ślubu, ale to w czym oni mi pomogli i na co otworzyli oczy to szok. Urodzeni konsultanci, profesjonalizm i cudna znajomość.

Iwonka 2016-11-04 22:35

Brałam ślub na koniec sierpnia, na początku myślałam że sama sobie poradzę ale 4 miesiące przed ślubem z powodu pracy nie miałam nawet połowy załatwionych rzeczy, dlatego stwierdziłam, że bez pomocy się nie obejdzie. Chodziłam po kilku agencjach ale termin był dla nich za krótki albo kwoty za szybką organizację zbyt duże. W końcu koleżanka na przerwie obiadowej poleciła mi Agnieszkę, która organizowała chrzest jej córeczki. Pomyślałam że jedna osoba nie da rady sama, ale wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziewczyna perfekcyjnie pomogła mi - znalazła świetnego fryzjera i makijażystę, fotografa, przygotowała kościół i salę, a nawet ułożyła kwiaty które zamówiłam i naprawiła bukiet ślubny który kwiaciarnia zknociła :D dla mnie wow bo było pięknie i tak jak chciałam - wesele biało- granatowe z elementami zieleni i mchu :) Wzięła połowę tego co chcieli w agencjach w Warszawie - 2000 zł. Była ze mną całą sobotę i pomagała w każdym szczególe, nawet wynegocjowała darmową dodatkową godzinę imprezy bo goście chcieli zostać dłużej :D Polecam Agnieszkę bo naprawdę warto mieć kogoś kto jest tak zaangażowany w organizację :) W razie czego mogę dać namiar :D

lesniczka 2016-11-29 21:04

Bardzo proszę o kontakt do Agnieszki na smakosia@gmail.com
Dziękuję

jj 2017-01-15 18:23

Potrzebuje takiej osoby mogę również prosić o namiary do Pani Agnieszki na adres asia.jasiak@gmail.com Pozdrawiam i z góry dziękuję

Joasia 2017-03-01 18:15

Polecam Wam p Kingę z Krakowa bardzo konkretna i pomocna rozwieje wszelkie wątpliwości. Mi bardzo pomogła, miedzy nami były częste kłótnie męża nic nie interesowało zostałam z weselem sama ale udało się i to dzięki niej. Poszukajcie w necie Agencji Ślubnej Christiani 733-882-081 to chyba nr bezpośrednio do niej

Basia 2017-06-19 22:54

Na każdej stronie na jaką trafiam polecam dziewczyny z Czary Marry. Super konkretne, ze świeżym podejściem i w fajnej cenie. Moje wesele miałam w zeszłym roku, teraz bierzemy się za organizację wesela mojej siostry. Podrzucam adres strony www.czarymarry.com

Basia 2017-06-19 22:54

Na każdej stronie na jaką trafiam polecam dziewczyny z Czary Marry. Super konkretne, ze świeżym podejściem i w fajnej cenie. Moje wesele miałam w zeszłym roku, teraz bierzemy się za organizację wesela mojej siostry. Podrzucam adres strony www.czarymarry.com

Basia 2017-06-19 22:59

Właśnie pomagam w organizacji wesela siostry. Swoje miałam w zeszłym roku. Wydawało mi się, że wszystko ogarnę sama, ale poległam na samym początku. Pomogły mi dziewczyny z Czary Marry. Mega konkretne, ze świeżym podejściem i w fajnej cenie. Jak siostra powiedziała, że mam być jej świadkową od razu zadzwoniłam do Kaśki i Olki. Gdybyście chciały to adres strony www.czarymarry.com

E&D 2017-07-10 17:23

A my skorzystaliśmy z www.okwedding.pl i zdecydowanie był to strzał w dziesiątkę, pozbyliśmy się stresu i byliśmy gośćmi na własnym weselu :)

E&D 2017-07-10 17:28

A my skorzystaliśmy z www.okwedding.pl i zdecydowanie był to strzał w dziesiątkę, pozbyliśmy się stresu i byliśmy gośćmi na własnym weselu :)

edyta 2017-10-03 17:14

A ja myślę, że to zbędna fanaberia co w tym trudnego zrobić wesele. Ja robiłam sama i nikt mi nie musiał pomagać. wyszło super

Blue Education Wrocław 2017-11-23 13:24

Zostań specjalistą już w 1 rok ! Blue Education Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Blue Education Wrocław 2017-12-07 12:16

Blue Education rekrutacja na kierunek Organizator imprez ślubnych, ul. Szewska 5, 50-053 Wrocław! tel: 535400556! Nauka trwa 1 rok, tj. 2 semestry, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Zapraszamy

yokka 2018-05-01 02:37

Mam za sobą kilka szkoleń z organizacji wesel i eventów w EMTG, profesjonalnie Trenerami są ludzie z branzy i to topowi, mający nie tylko wiedze ale i praktykę a cenowo porównywalnie z innymi choc może ciut taniej nawet jak konkurencja. Ale na co muszę zwrócić uwagę, szkolenia ardzo przydatne, nie jakies teorie ale konkretne informacje które duzo dają

Martynaxx 2018-09-12 09:15

Do niedawna konsultantki ślubne widzieliśmy tylko na zagranicznych filmach. Dziś natomiast korzysta z ich usług wiele młodych par. Stały się w Polsce bardzo popularne, a popyt na ich usługi wciąż wzrasta. Bywają one bowiem niezastąpione.
http://royalstudio.com.pl/2018/04/26/w-czym-pomoze-nam-slubna-konsultantka/

Ola 2019-03-29 01:54

Nie wiem czemu korzystanie w usług konsultantów ślubnych nadal jeszcze nie jest aż tak modne. Ja rozumiem że to wydatek, ale z drugiej strony jestem zdania, że na codzień ludzie nie mają takich kontaktów i rozeznania na rynku żeby znaleźć wszystko idealne i w dodatku tanio. Naszym ślubem zajęła się Pracownia Artis z Krakowa, chociaż mieszkamy we Wrocławiu, ale miałam okazję być na weselu przez nich organizowanym i już wtedy wiedziałam że to jest to. I jestem pewna że to co wydaliśmy na wedding plannera, to nic w porównaniu z tym co wydalibyśmy, gdybyśmy sami wszystko przygotowywali. Nie dość żę pięknie, wszystko dopracowane perfekt, to głowa wolna od tych wszystkich drobnych spraw.

Danaa 2019-03-31 17:04

Akurat pracownia Artis jest nam dobrze znana. W mojej rodzinie to za chwilę będzie chyba tradycja że wesela i większe imprezy organizują konsultanci, ale rodzina dość liczna i chętnie zjawiają się na imprezach. Artis robił już wesele mojej szwagierki, potem była siostra zauroczona filmem. Ja też nie zamierzam sama organizować swojego ślubu i zaangażuję konsultantkę. Sądzę że ta branża będzie wkrótce coraz bardziej popularna

Ews 2019-05-13 15:43

Również jestem zachwycona współpraca z pracownią Artis, dzięki której zorganizowaliśmy wymarzony ślub pod Krakowem. Polecam z całego serca niezwykłe profesjonalny zespół.

Ews 2019-05-13 15:45

Również jestem zachwycona współpraca z pracownią Artis, dzięki której zorganizowaliśmy wymarzony ślub pod Krakowem. Polecam z całego serca niezwykłe profesjonalny zespół.

Kamil 2019-05-18 08:42

https://www.facebook.com/RudyLisWeddingPlanner/
Polecam w 100% Organizacja ślubów, wesel, Komunii Świętych, Chrzcin, wieczorów panieńskich, baby shower, urodziny i inne okazje :)

Kamil 2019-05-18 09:15

Chętnie pomogę. :)
https://www.facebook.com/RudyLisWeddingPlanner/
Oferuję kompleksowe usługi a również część, wszystko do przedyskutowania :)

Jula 2019-05-24 13:53

My z mężem długo szukaliśmy idealnej konsultantki ślubnej, gdyż mąż pochodzi z Portugalii i zależało nam na międzynarodowej uroczystości. Z pracownią Artis wszystko udało się cudownie. Dziękujemy

Fotograf thisday.pl 2019-07-07 19:38

Przyznam, ze najpiękniesze śluby, które fotografuje to te z Wedding Plannerem. Choć ostatnio coraz więcej Pań Młodych podpatrując moje zdjęcia z tych ślubów świetnie sobie radzą i przygotowują piękne dekoracje na swoje wesele :)

Ula 2020-04-21 23:02

Teraz jest już nawet Wedding Planner Online! :)
Organizowałam swoje wesele z Magdą z Manufaktury Wesel i wszystko było IDEALNIE! Naprawdę polecam, takie wsparcie konsultantki ślubnej jest nieocenione. Rozmowy, porady, wspólne opracowanie budżetu, planu organizacji oraz scenariusza dnia ślubu, bez tego chyba bym oszalała ze stresu.
www.manufakturawesel.pl

Kasia 2021-02-22 22:56

Za pierwszym razem jak wychodziłam za mąż to sama wszystko organizowałam, i było ciężko-a dodam, że mieszkam zagranicą. Za drugim razem to już zatrudniłam konsultantkę ślubną Justynę z Lux event designers i było bez porównania!!! Odciążyła mnie na maxa-wszystko było na czas! Jak bym miała trzeci raz wychodzić za mąż to też bym ją zatrudniła hahaha oczywiście nie planuję 3ego wesela :) A dla tych którzy tak jak ja mieszkają zagranicą, a chcą wziąć ślub w Polsce to polecam www.luxeventdesigners.com bo oni wiedzą jak organizować wesela międzynarodowe!


Dodaj swój komentarz
Adres e-mail nie będzie publikowany na portalu, służy jedynie do potwierdzenia dodanego komentarza.