PlanowanieWesela.pl » Konsultanci ślubni » Śląskie » Katowice » Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Katowice
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2021-10-03 Zespół Muzyczny TROLL Nasza oferta dotyczy 1 dnia grania na weselu, błogosławieństwo, transport do 200km od Warszawy gratis. Zespoły weselne
Warszawa
2021-09-23 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann Kraków. Fantastyczna atrakcja na twoim weselu. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z innej okazji. W ofercie mamy różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny, w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Konsultanci ślubni - Katowice

Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Katowice

Katowice

Telefony: kom. 604 503 063
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: katowice.wytworniaslubow.pl/pl/

Realizacja: śląskie, świętokrzyskie

Gdy po zaręczynach przychodzi moment planowania ślubu, ekscytacja miesza się z przerażeniem, a wszechogarniająca radość – ze spędzającym sen z oczu stresem.

Ale wcale nie musi tak być!

Jeśli:

- jesteście zbyt zajęci, by poświęcić setki godzin na planowanie ślubu;

- mieszkacie za granicą (może jedno z Was jest obcokrajowcem?) i ciężko Wam planować ślub i wesele na odległość;

- boicie się, że o czymś zapomnicie, więc wolicie zlecić organizację ślubu i wesela profesjonaliście

To dobrze trafiliście!

Podczas gdy Wam planowanie ślubu i wesela może zająć nawet 300 (a może więcej) godzin, my zorganizujemy kompleksowo Wasz dzień w mniej niż połowę tego czasu, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i przy współpracy ze sprawdzonymi przez lata podwykonawcami.

Śluby na odległość to coś, w czym się specjalizujemy – wiemy, jak trudno zaplanować ślub z dala od miejsca zamieszkania, dlatego możemy Wam zagwarantować, że zorganizujemy Ślub Waszych Marzeń, ograniczając spotkania i Wasze przyjazdy do minimum. Przy współpracy pomoże nam Strefa Par, którą stworzyliśmy specjalnie po to, byście wszystkie nasze propozycje i ustalenia zawsze mieli pod ręką, w jednym miejscu, bez przeszukiwania dziesiątek maili.

Wytwórnia Ślubów już od 2010 roku tworzy wyjątkowe i osobiste śluby i wesela, również plenerowe i  międzynarodowe, a każde tak samo oryginalne. Każda z nas niesie ze sobą doświadczenie, które skutkuje kreowaniem przyjęć pięknych, dopracowanych w każdym detalu, takich, które przez długie lata będą wspominane przez Was i Waszych bliskich jako te absolutnie niezwykłe i całkowicie bezstresowe.

Zaufajcie doświadczeniu, które nie zawiedzie!

 

Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Katowice - Galeria zdjęć