PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Zaproszenia ślubne w stylu Glamour
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Zaproszenia ślubne w stylu Glamour

Każdy z nas ma swoją wizję ślubu – bardziej lub mniej przemyślaną. To, jak będzie wyglądać ślub oraz wesele w dużej mierze inspirowane jest oczywiście naszymi upodobaniami, gustem i charakterem. Wiele współczesnych par decyduje się na uroczystości bardzo eleganckie, w stylu glamour, dzięki któremu można poczuć się prawdziwie królewsko, jak na Parę Młodą przystało. W końcu jest to jeden z najważniejszych dni w życiu zakochanych!

Ważne jest, aby w tym wyjątkowym dniu zadbać o dopasowanie każdego szczegółu do naszej wizji, pomóc nam w tym może nie tylko bogaty wystrój sali, w postaci kwiatów, żyrandoli, czy zastawy, ale i papeteria ślubna, która nie kończy się jedynie na zaproszeniach ślubnych. Istnieje bowiem wiele innych drobiazgów, które pomogą połączyć motyw uroczystości w całość. Są to między innymi winietki na stoły, zawieszki lub naklejki na butelki, menu czy podziękowania dla gości w różnych formach. W  ofercie Amelia-Wedding.pl znajdziecie wzory zaproszeń ślubnych i dodatków na salę weselną dopasowanych do wielu motywów i stylów, również te, które na pewno spodobają się Parom marzącym o ślubie w bogatym stylu glamour.

z2.jpg

Złoto i srebro są uniwersalnymi kolorami pozwalającymi uzyskać piękny, elegancki efekt na waszym ślubie i weselu. Aby w tym pomóc, Amelia-Wedding.pl stworzyła wiele kolekcji z połyskującym złoceniem lub srebrzeniem nawiązującym właśnie do tego typu uroczystości. To między innymi zaproszenia i dodatki Sonata, ze złoconym monogramem z inicjałami Młodych, inspirowanych  bogatymi, królewskimi motywami. Kolejnym przykładem są także zaproszenia ślubne ze złoceniem Delfina, z akcentem złoconego tekstu w połączeniu z delikatnym akwarelowym motywem, ale także z piękną perłową owijką wraz ze złotym lakiem, tworzącą idealną całość na ślub w stylu glamour.

niebieskie-akwarelowe-zaproszenia-slubne-ze-stemplem-lakowym-i-zloceniem-delfina-nr-3.jpg

Kolejnym przykładem, o jakże znaczącej nazwie, jest zaproszenie ślubne Glamour, które poprzez prostotę formy oraz kolor papieru w eleganckich zdecydowanych barwach bordo, granatu czy fioletu, lub jasnego kremu wraz z połączeniem połyskującej, brokatowej owijki i złoconej treści na pewno pomoże w uzyskaniu szykownego efektu na waszej uroczystości. Zaproszenia ślubne z tej kolekcji są uzupełnione klasycznym etui, dodającym szykownego wyglądu papeterii.

Zdecydowanie ciekawym rozwiązaniem jest także połączenie wzorów kwiatowych z delikatnym motywem złota czy srebra, jak przy kwiatowych zaproszeniach ślubnych Sorento, Cykade czy Orini, dzięki którym możemy uzyskać elegancki efekt złota czy srebra, jednak z zachowaniem pięknych kwiatowych i botanicznych wzorów, które tak bardzo uwielbiamy. Dzięki temu zaproszenia i dodatki będą nawiązywały do kwiatów na ślubie oraz dodawały eleganckiego błysku dzięki złotej czcionce.

zaproszenia-slubne-ze-zloceniem-sorento-nr-1.jpg

Przy wyborze zaproszeń ślubnych czy dodatków na salę weselną kierujmy się przede wszystkim swoją wizją, ale nie zapominajmy także o szczegółach. Zarówno dekoracja sali jak i praktyczne dodatki w postaci rozmieszczenia gości, czy numerów stołów powinny ze sobą współgrać, aby stworzyć spójną całość. Mamy nadzieję że powyższe przykłady zainspirują was i pomogą w stworzeniu pięknej oprawy tego wyjątkowego dnia.

Zdjęcia pochodzą od Amelia-Wedding.pl