wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Zamień kwiat na uśmiech
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-02-14 JDSTYLE - zaproszenia ślubne i dodatki weselne Ekskluzywna papeteria ślubna, ogromny wybór zaproszeń ślubnych i dopasowanych stylistycznie dodatków na wesele - sklep internetowy producenta. Zaproszenia ślubne
Witkowo
2020-02-14 Dwór Korona Karkonoszy Kompleksowa organizacja wesel - do Państwa dyspozycji wedding planner, fotograf, kamerzysta, DJ/zespół i wiele innych. Realizujemy m.in. wesela tematyczne czy śluby w plenerze. Wesela już od 126 zł - sprawdź: www.koronakarkonoszy.pl/ Sale weselne
Sosnówka (koło Karpacza)
2020-02-14 Dwór Korona Karkonoszy Kompleksowa organizacja wesel - do Państwa dyspozycji wedding planner, fotograf, kamerzysta, DJ/zespół i wiele innych. Realizujemy m.in. wesela tematyczne czy śluby w plenerze. Wesela już od 126 zł - sprawdź: www.koronakarkonoszy.pl/ Sale weselne
Sosnówka (koło Karpacza)
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Zamień kwiat na uśmiech

almaspei-baner.jpg

Co możecie zrobić, aby Wasz ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy? To proste. Podzielcie się swoim szczęściem.

Wiecie, że w hospicjum „Alma Spei” są dzieci, które nigdy nie przeżyją tego co Wy. Dziewczynki nie włożą wymarzonej ślubnej sukni i nie wysłuchają z bijącym sercem słów przysięgi. Chłopcy nie zabalują na ostatnim kawalerskim wieczorze, ani nie poprowadzą wyśnionej dziewczyny w pierwszym małżeńskim tańcu. Żadne z nich nie skosztuje weselnego tortu, nie pojedzie w podróż poślubną.

To prawda, że tych chwil i wspomnień nie możecie im dać. Ale możecie ofiarować im inne. Radość z dmuchania świeczek na urodzinowym torcie, uśmiech na widok mikołajowego prezentu. Spokojny sen bez cierpienia i bólu.

Wystarczy, że poprosicie gości weselnych, aby zamiast kupować kwiaty podarowali datek dla nieuleczalnie chorych dzieci z hospicjum „Alma Spei”. Pieniądze zbierane są w dniu ślubu do specjalnej skarbony, podczas składania życzeń. Możecie to zrobić sami lub poprosić o pomoc naszego wolontariusza.

„Ślub z sercem” zorganizowało dotąd 80 Par. Dzięki ich wsparciu mogliśmy spełnić małe marzenia chorych dzieci, a także częściowo pokryć koszty opieki medycznej i  sprzętu  medycznego.
Do akcji można się zgłosić wypełniając formularz na www.slubzsercem.pl i wysyłając go na adres slubzsercem@almaspei.pl. Skontaktuje się z Wami koordynator, który ustali wszystkie szczegóły. Ze strony możecie pobrać  specjalny karnecik ślubny z wierszykiem, który ułatwi informowanie gości o Waszym „Ślubie z sercem”.

Pamiętajcie, że LICZY SIĘ KAŻDY UŚMIECH!

almaspei-uczestnicy-akcji.jpg

A oto, co mówią o akcji jej uczestnicy:

Kasia i Łukasz: „Spotkało nas w życiu szczęście i chcieliśmy się nim podzielić z tymi, którym jest ono najbardziej potrzebne".

Natalia i Arkadiusz: „Radość z tego, że mogliśmy pomóc chorym dzieciom to coś o wiele bardziej trwałego i cennego niż kwiaty".

Paulina i Piotr: „Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołożyliśmy maleńką cegiełkę do tej, jakże pięknej inicjatywy, którą jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi”

Natalia i Paweł: „Nie zastanawialiśmy  sie ani sekundy, by wziąć  udział w tak cudownym przedsięwzięciu. Bo przecież nic nie daje takiej radości, jak pomoc potrzebującym dzieciom, a ich uśmiech jest bezcenny!”.

O naszych podopiecznych i działaniach, które prowadzimy przeczytacie na www.almaspei.pl.

Organizator akcji „Ślub z sercem”:
„Alma Spei” Hospicjum dla Dzieci, ul. Dożynkowa 88a; 31-234 Kraków
tel. 12 446 64 76, fax: 12 446 65 94, www.almaspei.pl; www.slubzsercem.pl
Koordynator akcji: tel. 500 370 807; e-mail: slubzsercem@almaspei.pl
NIP 6772252176, REGON 120074818, KRS 0000 237 645
Konto bankowe: BGŻ S.A. 08 2030 0045 1110 0000 0155 0700