PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Zadbaj o swoje bezpieczeństwo prawne na co dzień, także przed ślubem
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo prawne na co dzień, także przed ślubem

Planując ślub i uroczystości weselne, wielu z nas zapomina o swoim bezpieczeństwie prawnym na przyszłość. W trakcie przygotowań do ślubu i wesela Państwo Młodzi podpisują umowy z różnymi podmiotami świadczącymi usługi ślubno-weselne. Niewielu zdaje sobie sprawę, że większość tego rodzaju umów w praktyce zawiera ewidentne błędy prawne lub celowo zawiera postanowienia niekorzystne dla Państwa Młodych. W konsekwencji prowadzi to do sytuacji, iż nowy etap w życiu nowożeńcy zaczynają z niesłusznymi zobowiązaniami finansowymi. Tak wcale nie musi być. Dlatego tak naprawdę w interesie obydwu stron, zarówno nowożeńców, jak również podmiotów świadczących różne usługi, są profesjonalne umowy ślubno-weselne. Warto również pamiętać o bezpieczeństwie prawnym na co dzień w trakcie małżeństwa.

billboard.jpg

Dlaczego warto ?

Korzystanie z bezużytecznych darmowych wzorów umów naraża Was na duże niebezpieczeństwo. Tak samo bezmyślne podpisywanie umów narzuconych przez drugą stronę, bez wcześniejszej analizy prawnika. Niestety w wielu przypadkach kończy się to nieuzasadnionymi żądaniami drugiej strony po Waszym ślubie, a nie warto zaczynać nowego i pięknego etapu w swoim życiu z nowymi długami.

Dlatego tylko przygotowane przez profesjonalistów umowy ślubno-weselne chronią Was i zabezpieczają na przyszłość. Oferta kierowana jest do dwóch kategorii Państwa Młodych : osób organizujących wesele w hotelu/domu weselnym oraz osób organizujących wesele we własnym zakresie. Dlatego też przygotowane są pakiety właśnie dla dwóch grup Państwa Młodych. Pierwszy pakiet składa się z 5 umów: umowy zlecenia przyjęcia weselnego(hotel/dom weselny), umowy zlecenia przejazdu samochodem, umowa o dzieło z kamerzystą/fotografem, umowy zlecenia z dj/zespołem muzycznym, umowa o dzieło zaproszenia. Drugi pakiet składa się z 6 umów : umowy najmu lokalu wraz z zapleczem kuchennym, umowy zlecenia z kucharzem, umowy zlecenia przejazdu samochodem, umowy o dzieło z kamerzysta/fotografem, umowy zlecenia z dj/zespołem muzycznym, umowy o dzieło zaproszenia. Pakiety najbardziej opłacają się cenowo i są kompleksowe, ale można zamówić pojedynczy dokument, który Was interesuje. Umowy są niezwykle przydatne, praktyczne i zabezpieczające Was przed przyszłymi niebezpieczeństwami.

banner.jpg

Co zrobić, kiedy podpisaliśmy już różne umowy i obawiamy się o przyszłość

Zawsze są rozwiązania bez względu na sytuacje. W przypadku, gdy mamy wątpliwości co do poszczególnych zapisów umowy, bądź ktoś żąda od nas zapłaty niesłusznej kwoty, warto skorzystać z usługi Zapytaj Prawnika. Można zadać dowolne pytanie, załączyć dowolny dokument do oceny i skorzystać z wygodnej formy odpowiedzi online. W tym celu nie musisz brać urlopu w pracy ani też jechać do sąsiedniego miasta. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie przed komputerem i wypełnisz prosty formularz. Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne, dlatego nie musisz martwić się o poufność. W ciągu 2 godzin otrzymasz bezpłatną wycenę porady prawnej, a nawet w ciągu 24 h gotową poradę prawną, zawierającą odpowiedzi na Twoje zapytania wraz z rekomendacjami do działania.

Bezpieczeństwo Prawne na co dzień dla Ciebie, Rodziny i Biznesu

W ofercie Nowoczesnej Platformy Prawnej oprócz usługi Zapytaj Prawnika znajdują się również profesjonalne Dokumenty prawne, które można tworzyć w prosty sposób przy użyciu nowoczesnego kreatora dokumentów lub kupić już profesjonalnie przygotowane przez zespół prawny gotowe wzory. W wirtualnej bazie znajdują się tysiące dokumentów, które zostały pogrupowane na kategorie (m.in. ślub, małżeństwo, dzieci, związki partnerskie, testament & spadek, pełnomocnictwa, nieruchomości, biznes, przedsiębiorca w Europie etc.). Dokumenty zostały przygotowane przez doświadczonych w Polsce i Europie prawników Nowoczesnej Platformy Prawnej.

Warto również pomyśleć o bezpieczeństwie prawnym każdego dnia dla Ciebie, Twojej Rodziny czy Twojego Biznesu. Wyobrażasz sobie nielimitowane bezpieczeństwo. Innowacyjna formuła doradztwa na co dzień polega na tym, iż masz prawo do nielimitowanego korzystania z usługi Zapytaj Prawnika czy też zamówienia dowolnego dokumentu w miesiącu. Jest to dostępne w Smart Abonamencie. Płacisz raz w miesiącu jak za telefon, a otrzymujesz nielimitowane bezpieczeństwo prawne. Możesz wtedy powiedzieć, że masz swojego prawnika i stać Cię na niego.

Nowoczesność, szybkość, wygoda, atrakcyjna cena, bezpieczeństwo i przede wszystkim dostępność – znajdziesz nas zawsze w jednym miejscu i możesz skontaktować się z nami, będąc w dowolnym miejscu w Polsce czy na świecie. Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz to, czego potrzebujesz.

logo.jpg