PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Wynajem fotobudki na wesele – czy warto?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Wynajem fotobudki na wesele – czy warto?

Z roku na rok przybywa atrakcji możliwych do zorganizowania na weselach. W ostatnich latach na popularności zyskuje fotobudka – przenośne urządzenie, które nie tylko wykonuje zdjęcia, ale także drukuje je zaraz po ich zrobieniu. Czy wynajem fotobudki na wesele jest dobrym pomysłem? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w dalszej części tekstu.

Jak działa fotobudka?

Urządzenie ustawia się w dowolnym miejscu, umożliwiającym gościom pozowanie do zdjęć. Obsługa fotobudki jest bardzo intuicyjna, wystarczy nacisnąć wskazany przycisk, a automat rozpoczyna wykonywanie zdjęć. Po ich zrobieniu, zostają one natychmiastowo wywołane w postaci odbitek. W zależności od pomysłu na fotografie, możliwy jest dowolny wybór ich formatu. Zdjęcie może mieć standardowe wymiary 10x15 cm, ale możliwe jest także wywołane trzech zdjęć w postaci kolażu o tych samych wymiarach. Popularnością cieszą się również paski ze zdjęciami – trzy zdjęcia zostają umieszczone na pasku o wymiarach 5x15 cm.

fotobudka-985524687.jpeg

Wspaniała atrakcja – wynajem fotobudki na wesele

Wynajęta na wesele fotobudka to gwarancja wyjątkowych zdjęć, w wysokiej jakości. Jest ona dla weselnych gości doskonałym pretekstem, aby przybierać zabawne pozy oraz stroić miny, na które nie każdy odważyłby się przed obiektywem profesjonalnego fotografa. W koszt wynajmu fotobudki na wesele wliczone są także rekwizyty – kolorowe kapelusze, wielkie okulary, doczepiane wąsy i inne tego typu zabawne gadżety dodatkowo urozmaicą fotografie, czyniąc je jeszcze bardziej niepowtarzalnymi pamiątkami. Istnieje także możliwość spersonalizowania nie tylko samej fotobudki, ale także wywoływanych przez nią zdjęć. Na odbitkach pojawić się mogą np. imiona państwa młodych wraz z datą zaślubin. Takie rozwiązanie czyni zdjęcia jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Gdzie wynająć fotobudkę na wesele?

Wynajem fotobudki na wesele jest rewelacyjnym pomysłem, urozmaicającym tą wyjątkową okazję, która przecież przytrafia się tylko raz. Tego typu usługę świadczy firma Ejsak Group. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy w tym zakresie - Fotobudka: wynajem na wesele.

Firma zapewnia wspomniane wcześniej gadżety do zdjęć, dba o to, by wynajmowany sprzęt wykonywał fotografie najwyższej jakości oraz przygotowuje personalizację urządzenia pod kątem konkretnego wesela. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie zdjęć z fotobudki jest stworzenie księgi gości, w której wszyscy uczestnicy wesela mogą zamieścić swoje fotografie wraz z podpisami i krótkimi życzeniami dla młodej pary. Taka księga to rodzaj pięknego albumu, który oglądany po latach dostarczy wiele miłych wspomnień, a nawet łez wzruszenia.