wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Wynajem auta na wesele. Klasyka czy nowoczesna limuzyna?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-07-05 artMA Marcin Wiśnicki Zaproszenia ślubne
Lublin
2020-05-29 GaleriaDruku.com.pl - fotoobrazy na płótnie Fotografia ślubna
Rybnik
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Wynajem auta na wesele. Klasyka czy nowoczesna limuzyna?

Auto na ślub to jeden z najważniejszych aspektów przygotowań do tego specjalnego dnia. Jakie opcje masz do wyboru?

Wyjątkowe uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy. Nie inaczej jest w przypadku ślubu. Lista rzeczy, które należy zrobić, by ta jedyna w swoim rodzaju uroczystość okazał się udana jest naprawdę długa. To, co się na niej znajdzie, zależy przede wszystkim od rozmachu i klimatu, w którym ma być utrzymane twoje wesele. Bez względu na to, czym planujesz zaskoczyć swoich gości, jedną z kwestii, której pod żadnym pozorem nie powinnaś zaniedbywać jest środek transportu, którym wraz ze swoją drugą połową dotrzecie na miejsce.

Limuzyna na wesele – wynajem

Klasycznym i uniwersalnym rozwiązaniem jest wynajem limuzyny na wesele. Dzięki niej w efektowny i elegancki sposób dojedziecie do kościoła lub pałacu ślubów, a następnie na miejsce,w którym będzie odbywać się przyjęcie. Wynajem limuzyny to, w zależności od miejscowości i standardu auta, koszt od 300 do nawet 1000 złotych za godzinę. To naprawdę sporo – szczególnie, jeśli pod uwagę weźmiesz również pozostałe wydatki czekające cię przy organizacji ślubu. Nieco zaoszczędzić możesz jednak korzystając z bonów rabatowych, które niekiedy można znaleźć w internecie.

limuzyna-na-wesele-5422.jpg

Wynajem samochodu zabytkowego

Pod względem finansowym podobnie wygląda kwestia wynajmu samochodu zabytkowego. Tu wybór jest naprawdę szeroki. Możecie zdecydować się na absolutne klasyki motoryzacji znane na całym świecie – na przykład takie modele jak Bentley Mark VI, BMW 3.0 CS, Porsche 911 Turbo, Ferrari 250 GT czy Mercedes-Benz 600. Sporo opcji dla siebie znajdą również miłośnicy klasycznego, polskiego wzornictwa. Na nich czekają między innymi tak kultowe samochody jak Fiat 125p (popularny „Duży Fiat”), Syrena czy Warszawa, a jeśli zasięg swoich zainteresowań rozszerzycie na cały dawny blok wschodni, do dyspozycji będzie mieć także Wartburgi, Moskwicze czy Wołgi.

Taxi na ślub. Jak dotrzeć na uroczystość?

Poza autem, którym pojedziecie „pod ołtarz”, warto poświęcić chwilę również transportowi dla tych gości, którzy na was ślub przybędą bez własnego samochodu. Dobrym rozwiązaniem może okazać się zamówienie dla nich indywidualnego transportu – taksówek, które przewiozą ich z miejsca, w którym powiedzieliście sobie „tak” do sali weselnej. Na taki pomysł warto zdecydować się tym bardziej, że zaoszczędzenie sporej sumy umożliwią wam kody rabatowe na usługi transportowe firm jak Bolt czy Free Now.