wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Wyjątkowa fotoksiążka z sesji ślubnej
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Wyjątkowa fotoksiążka z sesji ślubnej

Ślub to wyjątkowy czas w życiu zakochanych. Każda Para Młoda pragnie mieć niezapomniane zdjęcia z ceremonii, wesela czy sesji ślubnej. Doskonałym sposobem na zachowanie tych niezapomnianych wspomnień będzie fotoksiążka. Dowiedz się, jak zaprojektować tego typu album czy poznać kilka inspirujących pomysłów na ślubną fotoksiążkę.

 Dlaczego warto wykonać fotoksiążkę ślubną?

Tworzenie fotoksiążki nie jest niczym trudnym. Każdy - nawet początkujący - użytkownik oprogramowania CEWE Fotoświat czy kreatora online poradzi sobie z tym wyzwaniem bez problemu. Dlatego właśnie warto projektować takie albumy z sesji ślubnej. Dzięki temu zachowacie Wasze najpiękniejsze wspomnienia z Waszego najpiękniejszego dnia w życiu.

W CEWE Fotoksiążce możesz umieścić nie tylko wyjątkowe kadry ze ślubu czy wesela, ale także wyjątkowe dodatki graficzne. Dzięki nim podkreślisz wyjątkowy charakter swojej publikacji. Ogromna kolekcja clipartów obejmuje obrazki nawiązujące do miłości. Znajdziesz wśród nich także takie motywy jak gołąbki, obrączki czy girlandy. Dodatkowo możesz wykorzystać piękne, stylizowane na odręczne kroje pisma.

fotoksiazka_8.jpg

Formaty fotoksiążki, które sprawdzą się w fotografii ślubnej

CEWE Fotoksiążkę możesz wykonać przy wykorzystaniu wielu formatów. Wśród nich znajdziesz bardzo duże publikacje, które będą podkreślały podniosły charakter fotografii ślubnych. W takiej publikacji możesz umieścić aż do 178 stron, dzięki czemu nie musisz rezygnować z żadnej ulubionej fotografii. Dodatkowo taki album możesz ozdobić uszlachetnieniami, które obejmują czcionki złotego i srebrnego koloru. Co więcej możesz skorzystać z wypukłego lakieru.

Format panoramiczny CEWE Fotoksiążki świetnie nada się do umieszczania dużych grupowych zdjęć. W publikacji o orientacji pionowej z łatwością umieścisz Wasze ulubione portrety z sesji ślubnej. Małe publikacje doskonale sprawdzą się jako podarunki dla rodziców, świadków czy gości weselnych.

fotoksiazka1.jpg

Sesja ślubna a piękna fotoksiążka

Większość fotografów ślubnych proponuje w swojej ofercie realizację pięknego albumu. Niemniej Ty również możesz stworzyć swoją publikację. Dodrukowując takie książki możesz wybierać do publikacji nie tylko kadry wyselekcjonowane przez fotografa ślubnego, ale także np. te, które wykonali Twoi goście weselni. Dzięki temu stworzysz kompleksowy obraz Waszego niezapomnianego dnia.

W fotoksiążce możesz umieszczać nie tylko fotografie, ale również piękne napisy. Dzięki temu możesz w niej umieścić cytaty z wesela, treści toastów czy ulubionych piosenek. Możesz także stworzyć album weselny z humorem, dodając zabawne anegdoty z imprezy weselnej. Wracajcie do tego dnia, gdy tylko zapragniecie za pośrednictwem Waszych ulubionych zdjęć. Dzięki temu wspomnienia tych pięknych momentów będą cały czas żywe.

wedding_ff_2434.jpg

Wideo w ślubnej fotoksiążce

CEWE Fotoksiążka daje nie tylko możliwość umieszczania Waszych ulubionych ślubnych zdjęć, ale również filmów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowej opcji dodawania na kartach takich albumów kodów QR, które działają jako odsyłacze do Twoich wideo. Dzięki temu możesz zaprezentować fragmenty zabawy czy nagranie Waszej przysięgi małżeńskiej. Filmy wideo na kartach fotoksiążki dostarczą wielu wyjątkowych wzruszeń.

Wyjątkowa, elegancka fotoksiążka

Ślub i wesele to uroczystości, które mają swój wyjątkowy, podniosły nastrój. Możesz to wyrazić za pomocą fotoksiążki. W takiej publikacji możesz zastosować nie tylko duże, solidne formaty albumów, ale także uszlachetnienia. Poza tym na uwagę zasługują dostępne rodzaje papieru.

Druk cyfrowy matowy premium zapewnia najwyższy standard druku i jakości papieru. Dzięki niemu Twoje zdjęcia będą zaprezentowane w bezkompromisowej jakości. Do dyspozycji masz także papier fotograficzny matowy premium, który zapewnia ciekawą fakturę podkreślającą charakter Twoich zdjęć. Jeżeli chcesz wykonać ciekawą pamiątkę ze ślubu, to wykorzystaj CEWE Fotoksiążkę PURE. Jest ona dostarczana w stylowym kartonowym pudełku nawiązującym do stylistyki eko.