wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Wklejane albumy ślubne - pamiątka na lata
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Wklejane albumy ślubne - pamiątka na lata

W dzisiejszych czasach robimy bardzo dużo zdjęć. Odkąd w każdym telefonie jest aparat fotograficzny, często umożliwiający robienie zdjęć bardzo dobrej jakości, każda sytuacja może zostać uwieczniona. Zdjęcia w telefonie często jednak przepadają. Dlatego też ważne dla nas wydarzenia warto przenosić na papier. Tak jest szczególnie w przypadku takich wydarzeń jak ślub czy wesele. Album ze zdjęciami będzie cudowną pamiątką.

Wklejane albumy ślubne - co to takiego?

Każdy z nas miał w ręku choć raz album ze zdjęciami. Jeśli jednak strony albumu są podzielone na mniejsze lub większe przegródki, może okazać się, że nasze zdjęcia tam nie pasują. Dlatego też w przypadku albumu ślubnego lepiej jest zdecydować się na opcję wklejaną. Takie rozwiązanie będzie dużo praktyczniejsze. Albumy ślubne mają zwykle dość duży rozmiar. Bez trudu zmieścimy na jednej stronie kilka mniejszych zdjęć lub jedno duże. To do nas należy decyzja jak chcemy rozplanować zamieszczone fotografie. Żadnego problemu nie sprawią nam również zdjęcia grupowe. Wydrukowanie ich w większym formacie sprawi, że będą wyraźne, a umieszczenie ich we wklejanym albumie uwieczni wszystkich naszych gości. 

th-14wru.jpg

Zalety wklejanych albumów fotograficznych

Wklejane albumy fotograficzne na tej samej liczbie stron mogą pomieścić dużo więcej zdjęć niż tych samych rozmiarów albumy klasyczne. Są one również dużo praktyczniejsze. Zdjęcia ślubne lubimy wywoływać w różnych rozmiarach. Niektóre są całkiem małe inne wręcz przeciwnie, bardzo duże. Wybierając wklejany album fotograficzny nie musimy się nad tym zastanawiać. Wklejane albumy to samodzielnie robione kompozycje, których tworzenie sprawi nam wiele radości. Jeśli jednak będziemy chcieli zmienić ustawienie zdjęć nie stanowi to najmniejszego problemu. Układ zawsze można zmienić.  

149-wmm111-3.jpg

Jaki album ślubny wybrać?

Wklejane albumy ze zdjęciami są wspaniałą pamiątką. Mają one służyć nam przez długie lata. Decydując się na konkretny wzór warto wybrać klasyczne kolory i motywy. Ta decyzja sprawi, że nawet za kilka lat album nadal będzie elegancką pamiątką. Szeroki wybór wklejanych albumów ślubnych znajdziemy na WklejoneOprawione.pl To tylko do nas należy decyzja jaki format albumu będzie nam najbardziej odpowiadał. Wklejane albumy różnią się także liczbą stron. Bardzo popularne są albumy, które na okładce posiadają okienka do wklejenia naszego ulubionego zdjęcia. Wszystkie wklejane albumy ślubne są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu będą służyć nam przez długie lata. 

1405.jpg

Wklejany album ślubny - kto powinien go mieć?

Oczywiście możemy kupić taki album po prostu dla siebie. Może to być również wspaniały prezent dla najbliższych. Wklejenie zdjęć z naszego ślubu i wesela i podarowanie ich w tej formie rodzicom czy dziadkom na pewno sprawi im wiele radości. Będzie to dowód wdzięczności za lata poświęcone na nasze wychowanie i edukację. Możemy również kupić kilka małych albumów i rozdać je gościom weselnym w ramach podziękowania, za spędzenie z nami tego szczególnego dnia.