Lillien.pl
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Wieczór panieński? Tak sprawisz, że będzie wyjątkowy!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2018-12-12 Karetą z końmi do ślubu * Autem retro do ślubu Oferujemy Państwu przejazd następującymi pojazdami: - Nestor Baron. Samochód jest stylizowany na lata 20-te i 30-te z muzyką z lat dwudziestych. - Kareta zaprzęgnięta w dwa siwe konie - to czteroosobowy, wyjazdowy powóz reprezentacyjny. Samochody ślubne
Warszawa
2018-12-12 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Fotografia ślubna
Przeźmierowo (koło Poznania)
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Wieczór panieński? Tak sprawisz, że będzie wyjątkowy!

Wieczór panieński to szczególne wydarzenie w życiu każdej panny młodej. Warto więc zadbać o to, by miał naprawdę wyjątkowy i niezapomniany przebieg. Jak możesz go zorganizować, aby był szaloną i oryginalną zabawą? Podpowiadamy.

Zacznijmy od tego, że zorganizowanie wieczoru panieńskiego to zadanie przede wszystkim dla przyjaciółek i koleżanek panny młodej, a nie dla niej samej. Możecie jednak wspólnie podejść do tematu i przygotować coś, co może nie będzie 100-procentową niespodzianką, ale za to spełni wszystkie oczekiwania przyszłej żony. Pamiętajcie, że wieczór panieński nie powinien odbywać się na dzień przed wyznaczoną datą ślubu – to zdecydowanie niepraktyczne i nierozsądne rozwiązanie. Z resztą, która panna młoda chce w dniu swojego ślubu być niewyspana i zmęczona po szalonej, babskiej imprezie? I ostatnia rzecz – drobne upominki i prezenty dla panny młodej zawsze sa mile widziane!

fotobudka1122577.jpeg

Po pierwsze, gdzie zorganizować wieczór panieński?

Pierwsza nasuwająca się myśl to jakiś klub lub lokal. Ok. To świetna propozycja, jeśli np. zamierzacie przetańczyć całą noc  i wszystkie, a przede wszystkim panna młoda, lubicie tego typu klimaty. Całkiem dobrym i z pewnością tańszym rozwiązaniem jest impreza w domu. Tutaj jednak możecie napotkać na cały szereg ograniczeń – za mało miejsca, trzeba się pozbyć innych domowników i jeśli miałoby to być mieszkanie panny młodej – nici z ewentualnej niespodzianki. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się być wynajęcie apartamentu, np. na yourfreedom.pl. Taki pomysł ma cały szereg zalet:

No tak, jeśli już miejsce, w którym zorganizujecie imprezę, zostało wybrane, pora pomyśleć o tym, jak spędzicie czas.

Co wyjątkowego możecie robić w wieczór panieński?

Możliwości jest tutaj naprawdę wiele. W znacznej mierze są one determinowane przez to, jaką osobą jest panna młoda, co lubi, a czego nie znosi, czy to typ spokojnej domatorki, czy tez odważnej dziewczyny, która bawi się do białego rana? Na szczęście istnieje kilka propozycji, które przypadną do gustu chyba każdej pannie młodej. I tak: