wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Wieczór panieński? Tak sprawisz, że będzie wyjątkowy!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2019-11-13 D&D Movies Wideofilmowanie
Bielsko-Biała
2019-11-13 Salon sukien ślubnych Justyna Suknie ślubne
Dębica
2019-10-06 Krzysztof Jaskólski Fotografia Specjalizuję się w fotografii ślubnej, reportaże oraz plenery ślubne wykonuję w Koninie, Kaliszu, Poznaniu, Gnieźnie oraz całej Wielkopolsce. Fotografia ślubna
Konin
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Wieczór panieński? Tak sprawisz, że będzie wyjątkowy!

Wieczór panieński to szczególne wydarzenie w życiu każdej panny młodej. Warto więc zadbać o to, by miał naprawdę wyjątkowy i niezapomniany przebieg. Jak możesz go zorganizować, aby był szaloną i oryginalną zabawą? Podpowiadamy.

Zacznijmy od tego, że zorganizowanie wieczoru panieńskiego to zadanie przede wszystkim dla przyjaciółek i koleżanek panny młodej, a nie dla niej samej. Możecie jednak wspólnie podejść do tematu i przygotować coś, co może nie będzie 100-procentową niespodzianką, ale za to spełni wszystkie oczekiwania przyszłej żony. Pamiętajcie, że wieczór panieński nie powinien odbywać się na dzień przed wyznaczoną datą ślubu – to zdecydowanie niepraktyczne i nierozsądne rozwiązanie. Z resztą, która panna młoda chce w dniu swojego ślubu być niewyspana i zmęczona po szalonej, babskiej imprezie? I ostatnia rzecz – drobne upominki i prezenty dla panny młodej zawsze sa mile widziane!

fotobudka1122577.jpeg

Po pierwsze, gdzie zorganizować wieczór panieński?

Pierwsza nasuwająca się myśl to jakiś klub lub lokal. Ok. To świetna propozycja, jeśli np. zamierzacie przetańczyć całą noc  i wszystkie, a przede wszystkim panna młoda, lubicie tego typu klimaty. Całkiem dobrym i z pewnością tańszym rozwiązaniem jest impreza w domu. Tutaj jednak możecie napotkać na cały szereg ograniczeń – za mało miejsca, trzeba się pozbyć innych domowników i jeśli miałoby to być mieszkanie panny młodej – nici z ewentualnej niespodzianki. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się być wynajęcie apartamentu, np. na yourfreedom.pl. Taki pomysł ma cały szereg zalet:

No tak, jeśli już miejsce, w którym zorganizujecie imprezę, zostało wybrane, pora pomyśleć o tym, jak spędzicie czas.

Co wyjątkowego możecie robić w wieczór panieński?

Możliwości jest tutaj naprawdę wiele. W znacznej mierze są one determinowane przez to, jaką osobą jest panna młoda, co lubi, a czego nie znosi, czy to typ spokojnej domatorki, czy tez odważnej dziewczyny, która bawi się do białego rana? Na szczęście istnieje kilka propozycji, które przypadną do gustu chyba każdej pannie młodej. I tak: