wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Wieczór kawalerski w Krakowie
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Wieczór kawalerski w Krakowie

Kraków jest miejscem sentymentalnych wycieczek dla wielu z Polaków i obcokrajowców. Najwspanialsze zabytki, piękne zakątki, kafejki wypełnione turystami, to wszystko sprawia, że chce się tam wracać. Panowie, którzy stoją przed jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu mają szansę związać z tym miastem wspomnienie ostatnich chwil „na wolności”. Co proponuje Kraków kawalerom?

Kawalerski Kraków w niezapomniany wieczór

Organizatorzy imprezy kawalerskiej mają w Krakowie pełne pole do popisu i miejsce na puszczenie wodzy fantazji. Turystyczne miasto oferuje mnóstwo pubów i klubów, a otaczające to miejsce plenery aż proszą się, by wykorzystać je do zorganizowania dodatkowych atrakcji dla gości wieczoru. Gdzie, jak nie tu popłynąć najbardziej polską z rzek, gdzie poszybować w chmurach, wybrać się na śnieżne skutery? Wkoło rozsiane są miejsca idealne do militarnych gier i jadłodajni, które serwują tradycyjne, syte posiłki. Tu też Polki, kobiety przez wielu uznawane za najpiękniejsze na świecie, mogą towarzyszyć w zabawie, a czasem być częścią tajemniczego planu uwikłania bohatera wieczoru w przedziwne sytuacje.

Zaprawa przed nowym życiem

Zanim mężczyzna wejdzie w związek z kobietą, a raczej z dwoma kobietami (żoną i teściową) przyjaciele mogą zafundować mu chrzest bojowy. Mistrzowie w organizowaniu wieczorów kawalerskich kawalerski.funtime.pl proponują wiele ekstremalnych przeżyć, po których spotkanie z matką ukochanej przestaje spędzać sen z powiek.

Skok z 4000 m n.p.m. to jedna z przygód wyzwalających niesamowitą dawkę adrenaliny. Główny uczestnik spotkania jest wynoszony samolotem na wysokość 4000 m n.p.m., by w asyście instruktora wykonać skok ze spadochronem. Oprócz stresu, który naturalnie towarzyszy przy wykonaniu tego kalibru zadania, skoczkom dane jest doświadczyć wolności znanej tylko nielicznym śmiałkom. Na dole zaś, na przyszłego pana młodego czekają przyjaciele z pokrzepiającym piwkiem.

Starcie z wściekłym psem – propozycja wydaje się być naprawdę groźna. Bohater, który zmierzy się z nacierającym na niego psem, co prawda jest zabezpieczony przed kłami zwierzęcia przez specjalny kombinezon, jednak brak możliwości ucieczki i widok rozsierdzonego czworonoga potrafi powalić na kolana najodważniejszych. Aby uspokoić chętnych do podjęcia takiego wyzwania, można dodać, że psy są specjalnie szkolonymi psami policyjnymi.

Off road na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego? Dlaczego nie?! Na wieczór kawalerski Kraków ma także i taką propozycję. Kto myśli, że przejazd wozem terenowym to pestka, powinien siąść za kierownicą legendarnego Nissana Patrola, czy Range Rovera i pokonać nieprzetarte, leśne szlaki. Skrajne emocje i pot na czole gwarantowany!

wieczor-kawalerski-piwo.jpg

Relaks i zabawa – wieczór kawalerski w Krakowie

Po zmaganiach z własnych strachem dobrze jest się odprężyć. Czym zachwyca kawalerski Kraków? To miasto jest stworzone dla klubowiczów. Panowie mogą zdecydować się na jedno wybrane miejsce lub w jeden wieczór odwiedzić kilka najbardziej popularnych klubów w mieście. Korzystając z wyspecjalizowanych pań przewodniczek nawet osoby z innych rejonów Polski bez trudu trafią pod najlepsze, imprezowe adresy Krakowa.

Przejazd Krakowskim Partybusem to także świetny pomysł na imprezę kawalerską. Pojazd wyposażony w skórzane kanapy, barki wypełnione wyskokowymi trunkami, sprzęt muzyczny to wymarzony środek lokomocji na tę okazję. Czy to koniec atrakcji? Oczywiście, że nie. Czas spędzony w Partybusie umilą panom piękne dziewczyny, zachwycając obecnych tańcem erotycznym, a czasem zaskakując głównego gościa np. odgrywając scenę przeszukania przez seksowną policjantkę wydziału antynarkotykowego.

Zaangażowanie pań w uatrakcyjnienie wieczoru kawalerskiego można też odłożyć na finał imprezy. Skorzystanie przez uczestników spotkania z hotelu może być świetnym pretekstem do pojawienia się w pokoju przyszłego pana młodego pokojówek, które niespodziewanie zaczną swój taniec tylko dla niego, czy też wizyty rozzłoszczonej menedżerki hotelu, która ukarze bohatera za nieodpowiednie zachowanie gości w nieoczekiwany sposób.

To oczywiście tylko garść propozycji z całej masy możliwości, które stwarza Kraków. Najwięcej wszak zależy od pomysłowości i poczucia humoru gości wieczoru kawalerskiego oraz jego głównego uczestnika.