Przewodnik Weselny

Weselne szczegóły

Strona główna » Artykuły eksperckie » Weselne szczegóły

Diabeł tkwi w szczegółach - możecie wynająć przepiękną salę, mieć wspaniałą oprawę muzyczną i utalentowanego fotografa, jednak to wszystko zda się na nic, jeśli zabraknie dbałości o weselne detale. Zamawiane na ostatnią chwilę dekoracje, co prawda mogą uratować uroczystość, ale z pewnością mocno uderzą po kieszeni. Czy można stworzyć ciekawą, oryginalną oprawę wizualną wesela nie wydając przy tym fortuny i nie powielając utartych, często kiczowatych dekoracji? Jak najbardziej! Ślub i przyjęcie może być nietuzinkowe i jednocześnie korzystne finansowo.

Zaproszenia i zawiadomienia

Niepowtarzalne, klimatyczne i jedyne w swoim rodzaju zaproszenie na ślub wcale nie musi kosztować fortuny. Wystarczy pomysł i nieduże fundusze na realizację wymarzonych zaproszeń dla wszystkich gości. W sklepie wedding-art http://zaproszenia-przemysl.pl możesz wybierać spośród setek nietuzinkowych modeli i wzorów, wśród których znajdziesz zaproszenia romantyczne, ekskluzywne, ręcznie robione, retro, humorystyczne oraz filigranowe w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ślubnych zaproszeń.

zaproszenia-slubne-f1209.jpg


 

Menu, winietki i naklejki

Bardzo często to odpowiednio dopasowane i skomponowane szczegóły stanowią o niepowtarzalnym klimacie całego przyjęcia. Żadne przyjęcie nie obejdzie się bez dekoracji stołów, niemniej nie ogranicza się ono wyłącznie do postawienia wazonu z kwiatami. Bardzo ważną rolę pełni menu oraz winietki dopasowane do motywu przewodniego ślubu. Warto zwrócić uwagę na to, aby na stołach znalazły się zestawy, kolorowe serwetki, wizytówki oraz ozdobne naklejki na butelki z alkoholem (oferujemy szeroki wybór tych ostatnich).

maldives-698501_1280.jpg

Inne akcesoria

Warto wprowadzić kilka ciekawych elementów dekoracyjnych, które przez lata będą wspominane przez gości. Z pewnością należą do nich akcesoria ślubne takie jak tablice rejestracyjne, ubranka na kieliszki, lampiony szczęścia, kolorowe girlandy, organzy i płatki róż. Należy zaopatrzyć się także w drobne upominki dla gości oraz pudelka na ciasta lub opakowania na alkohol. Gadżety weselne wykorzystywane podczas zabaw, takie jak peruki, sztuczne wąsy, tuby z konfetti, są idealnym rozwiązaniem do wprowadzenia w wesoły nastrój wszystkich gości. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia, bowiem humorystyczne tablice rejestracyjne lub figurki na tort można wykorzystać jako zabawne fanty w towarzyskich grach.

 


Polecamy
Ostatnio dodane
2018-08-08 Szkoła tańca La Cultura Zapraszam na lekcje indywidualne , gwarantujemy naukę : tańca towarzyskiego , tańca użytkowego , podstawy bachaty oraz salsy . Czas trwania lekcji : 60 minut , profesjonalna pomoc w doborze muzyki , choreografii , która zostanie dopasowana do kwalifikacji , predyspozycji i umiejętności pary. Nauka tańca weselnego
Sosnowiec
2018-07-26 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann. Zaskocz swoich gości niecodzienną atrakcją. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z każdej innej okazji. Do dyspozycji różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy