PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Wesele za miastem
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Wesele za miastem

Ślub to jedno z tych wydarzeń w życiu, które planujemy z wielką uwagą. Przede wszystkim staje się on spełnieniem marzeń, a poza tym pewna magiczna czy też bajkowa aura unosi się nad całą ceremonią, strojami czy też zwyczajami. Niezmiennie w całej organizacji stajemy przed całym szeregiem dylematów, bo przecież ma być idealnie i przede wszystkim tak, by do końca życia we wspomnieniach pozostał ślub, wesele, cudna zabawa i wyjątkowi goście. Jednym z najczęściej poszukiwanych miejsc jest hotel z salą weselną blisko Krakowa, w którym można urządzić fantastyczną uroczystość w klimacie, o jakim marzymy. Organizacja wesela poza miastem ma również szereg innych zalet.

Wesele pod gwiazdami

Dla wielu par organizacja wesela blisko Krakowa poza miastem, w otoczeniu przyrody i lasów jest niezwykle ważna. Taki wybór nie jest jednoznaczną rezygnacją z wysokich standardów obsługi, a na pewno pozostanie w pamięci gości na dłużej. Sala weselna w Hotelu Vinnica w Wieliczce przyciąga fantastycznymi warunkami i możliwością zaaranżowania przestrzeni w taki sposób, że bez problemu zrealizujemy marzenia o tej najpiękniejszej w życiu nocy. Organizacja wesela poza miastem ma bardzo wiele plusów. Spokojna okolica, zagospodarowana zielona przestrzeń oraz możliwość przenocowania gości w luksusowych pokojach hotelowych sprawiają, że otrzymujemy idealny przepis na udane wesele i świetną zabawę. Ta w miesiącach letnich może odbywać się nawet w plenerze. Z drugiej strony to również doskonały pretekst, żeby urządzić wesele na przykład w klimacie retro, rustykalnym czy też vintage. Piękna sala wykończona drewnem aż się prosi o tak oryginalne rozwiązania. Zamiast samochodów można wykorzystać konne zaprzęgi, a na stołach mogą pojawić się specjały z lokalnej kuchni.

Jaka sala weselna pod Krakowem?

Jeśli szukacie dobrego miejsca na wesele z miejscami noclegowymi dla gości, warto sprawdzić hotel z salą weselną. Wieliczka na swoim terenie ma kilka wyjątkowych propozycje, które kuszą atrakcyjnymi rozwiązaniami. Przede wszystkim jest to szansa na stworzenie niezwykłego klimatu we wnętrzach łączących nowoczesne rozwiązania z tradycyjna zabudową. W dedykowanych salach bez problemu urządzimy wesele marzeń z menu, które będzie podkreślało wyjątkowość chwili oraz z najlepszymi winami, o jakich można tylko marzyć. Korzystna lokalizacja oraz doskonały dojazd sprawiają, że chętnie jest wybierana nowoczesna sala weselna. Wieliczka zachęca również innymi atrakcjami turystycznymi i pięknymi widokami. Samo miejsce dzięki temu staje się niezwykle prestiżowe i przyciąga eleganckim klimatem. A z drugiej strony to szansa na zbudowanie zupełnie innego klimatu.

434324234taafo.jpg

Organizacja wesela – Wieliczka

Nie tylko dla Młodych, ale dla wszystkich gości wesele poza miastem pozwala na pewnego rodzaju odskocznię od rzeczywistości i hałasu. Poza tym takie rozwiązanie daje nam szansę na znalezienie wymarzonej sali w dokładnie takim klimacie, na jakim nam zależy. Posiadłości i hotele poza miastem w ciekaw sposób wykorzystują zabytkowe pałace oraz folwarki i dają gościom połączenie luksusu surową cegłą, naturalnym drewnem oraz rozległymi terenami. Szczególnie latem i wiosną taki klimat jest wyjątkowo atrakcyjny, ale pary chętnie zjeżdżają do takich miejsc cały czas, szukając uroku w każdej z pór roku. Taki naturalny klimat oraz możliwość odpoczynku w komfortowych pokojach hotelowych sprawia, że wesele może stać się prawdziwie rodzinną uroczystością, która trwa dłużej niż jedną noc. Takie argumenty sprawiają, że coraz częściej młodzi ludzie decydują się na organizację wesela z dala od miejskiego zgiełku i szablonowych miejsc. Goście również coraz chętniej pozwalają sobie na wyjazd, który będzie oderwaniem od rzeczywistości.