wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Uwaga - konkurs! Zobacz wyraźnie nową drogę życia!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Uwaga - konkurs! Zobacz wyraźnie nową drogę życia!

W białej sukni bez okularów lub soczewek

W dniu ślubu każda z nas pragnie wyglądać idealnie. Biała suknia, piękny bukiet.. i tylko te szpecące okulary! Jak pozbyć się wady wzroku jeszcze przed ślubem, aby zdążyć ze wszystkimi przygotowaniami?

Teraz jest to możliwe dzięki Lentivu – bezpiecznej i szybkiej metodzie korekcji wzroku. Już następnego dnia po zabiegu możesz wrócić do zwykłych aktywności i przedślubnych zadań: przymiarki sukni czy ustalania weselnego menu.

Nie tracisz czasu na rekonwalescencję, a wada wzroku przestaje być Twoim zmartwieniem!

Przeczytaj o mikrosoczewkowej korekcji wzroku Lentivu i zgłoś się do naszego konkursu, którego szczegóły znajdziesz poniżej. Możesz wygrać zabieg i pozbyć się wady wzroku jeszcze przed ślubem!

artykul_grafika_glo__wna_konkurs.jpg

Okulary lub soczewki w dniu ślubu to nie najlepsze rozwiązanie...

Karolina i Ania wkrótce planują wyjść za mąż. Są ostatnio tak pochłonięte przygotowaniami, że pozostaje im niewiele czasu na inne sprawy. Dziewczyny mają ten sam problem –  wada wzroku, która jest dla nich dużym ograniczeniem. Karolina na co dzień nosi okulary, ale nie wyobraża sobie ich w zestawieniu z białą, tradycyjną suknią. Zresztą, od dawna marzy, by pozbyć się okularów, bo zawsze jej przeszkadzały i nie czuła się w nich komfortowo. Ania od lat używa szkieł kontaktowych. Choć wygodniejsze, też mają wady. Po kilku godzinach dokucza jej tzw. „zespół suchego oka”, oczy łzawią i stają się zaczerwienione, co też często kończy się infekcjami. Trudno będzie przetrwać w soczewkach całą noc, zwłaszcza w pełnym makijażu.

Na szczęście okulary i soczewki nie są dziś jedynym wyborem. Ania i Karolina, podobnie jak wszyscy, którzy mają dość ograniczeń związanych z wadą wzroku, mogą zdecydować się na trwałą korekcję. Nowa metoda mikrosoczewkowa Lentivu pozwala szybko i bez bólu odzyskać ostrość widzenia.

Lentivu - pozbądź się wad jeszcze przed ślubem

Lentivu to innowacyjna, najmniej inwazyjna metoda korekcji wad wzroku. Polecana tym, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na przerwę w codziennym rytmie. Dzięki niej możesz całkowicie bezpiecznie, trwale i w bardzo krótkim czasie pozbyć się wady.

Nie ma przeciwskazań, żebyś już następnego dnia mogła powrócić do zwykłych zadań  i planów, także przedślubnych przygotowań. Bez przeszkód możesz też wykonać makijaż oczu.

Zabieg Lentivu można porównać z wizytą w gabinecie kosmetycznym. Korekcja wady w jednym oku trwa około 20 sekund, a w sali operacyjnej przebywasz najwyżej kilkanaście minut. Co ważne, w czasie zabiegu nie będziesz czuła bólu. Jedyna dolegliwość to niewielkie podrażnienie oczu, utrzymujące się przez zaledwie kilka godzin.

Zabiegi mikrosoczewkowej korekcji wzroku można przeprowadzić u większości krótkowidzów (noszących tzw. okulary minusowe do -10,0 D) i astygmatyków (noszących tzw. okulary cylindryczne do 5,0 D). Przekonaj się, czy Lentivu jest dla Ciebie: wystarczy umówić się na wizytę kwalifikacyjną w jednej z klinik okulistcznych Optegra. Jeśli nie zakwalifikujesz się do żadnej z metod korekcji wzroku, otrzymasz zwrot kosztów wizyty!

W konkursie "Ślub bez wady wzroku" zwyciężyły:
1. Pani Paulina Ferenc
2. Pani Agnieszka Frejert